<<   Febreiro 2019   >>
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 

Localidade

Espazo

Tipo

Compañia / Grupo

Febreiro 2019

 LOS AMANTES CRUCIFICADOS

Ciclo Esenciais: Mizoguchi

Audiovisual

01-02-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LOS AMANTES CRUCIFICADOS

Ciclo Esenciais: Mizoguchi

Audiovisual

01-02-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ARTESACIA

Chola a it Girl

Teatro

01-02-2019 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Salón Teatro

 CARAMUXO TEATRO

Feo!

Teatro/Infantil

01-02-2019 ás 18.30 h

Casa da Cultura Pintor Lloréns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLÁNTICO

Dúas donas que bailan

Teatro

01-02-2019 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MALASOMBRA PRODUCIÓNS

Bernarda

Teatro

01-02-2019 ás 20.30 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VOADORA

Hemos venido a darlo todo

Teatro

01-02-2019 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 NANI GARCÍA TRÍO

Música

01-02-2019 ás 21.00 h

Auditorio do Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 DE STE XEITO PRODUCIÓNS

Loló e mamá

Teatro

01-02-2019 ás 21.00 h

Casa da Cultura do Milladoiro

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCIÓNS

Commedia

Teatro

01-02-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

O servidor de dous amos

Teatro

01-02-2019 ás 21.30 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 KONFRONTATIONEN 2014

Ciclo Off Galicia

Audiovisual

02-02-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ARTESACIA

Chola a it Girl

Teatro

02-02-2019 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Salón Teatro

 ENTREMANS

Gaia

Danza/Infantil

02-02-2019 ás 18.30 h

Fórum Metropolitano

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Patapatúm

Teatro/Infantil

02-02-2019 ás 18.30 h

Sala Bahía

Foz

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PEDRO BRANDARIZ

Familia? Non, grazas

Teatro

02-02-2019 ás 20.00 h

Auditorio da Casa de Cultura

Cee

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MALASOMBRA PRODUCIÓNS

Bernarda

Teatro

02-02-2019 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLÁNTICO

Dúas donas que bailan

Teatro

02-02-2019 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GRUPO CHÉVERE

Eroski Paraíso

Teatro

02-02-2019 ás 20.30 h

Auditorio Municipal Gustavo Freire

Lugo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Raclette

Teatro

02-02-2019 ás 20.30 h

Auditorio Municipal Reveriano Soutullo

Ponteareas

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VOADORA

Hemos venido a darlo todo

Teatro

02-02-2019 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCIÓNS

Commedia

Teatro

02-02-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ARTESACIA

Chola a it Girl

Teatro

03-02-2019 ás 18.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Salón Teatro

 EXPRESIÓN PRODUCIÓNS

Os limpa limpa

Teatro/Infantil

03-02-2019 ás 18.00 h

Auditorio da Xuventude

Cambados

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 AVENTO PRODUCIÓNS TEATRAIS

Ummm

Teatro/Infantil

03-02-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CAYETANO LLEDÓ

Sherlock Holmes

Maxia/Infantil

03-02-2019 ás 19.00 h

Teatro Jofre

Ferrol

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GRUPO CHÉVERE

Eroski Paraíso

Teatro

03-02-2019 ás 20.00 h

Auditorio Municipal Hernán Naval

Ribadeo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ENTRE DOS AGUAS

Ciclo Banda á parte

Audiovisual

05-02-2019 ás 17.45 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ENTRE DOS AGUAS

Ciclo Banda á parte

Audiovisual

05-02-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LA CALLE DE LA VERGÜENZA

Ciclo Esenciais: Mizoguchi

Audiovisual

06-02-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LA CALLE DE LA VERGÜENZA

Ciclo Esenciais: Mizoguchi

Audiovisual

06-02-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EL SILENCIO DE OTROS

Ciclo Banda á parte

Audiovisual

07-02-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EL SILENCIO DE OTROS

Ciclo Banda á parte

Audiovisual

07-02-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LA EMPERATRIZ YANG KWEI-FEI

Ciclo Esenciais: Mizoguchi

Audiovisual

08-02-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LA EMPERATRIZ YANG KWEI-FEI

Ciclo Esenciais: Mizoguchi

Audiovisual

08-02-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TROTAVENTOS

A fiestra dos soños

Música/Infantil

08-02-2019 ás 12.00 h

Casa da Cultura de Bertamiráns

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TROTAVENTOS

A fiestra dos soños

Música/Infantil

08-02-2019 ás 18.00 h

Casa da Cultura de Bertamiráns

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Patapatúm

Teatro/Infantil

08-02-2019 ás 20.00 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 FACTORIA ESCÉNICA INTERNACIONAL

Jane Eyre

Teatro

08-02-2019 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GRUPO CHÉVERE

Goldi libre!

Teatro

08-02-2019 ás 20.30 h

Teatro Jofre

Ferrol

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MOFA & BEFA

Craniosprivilexiados... ou crítica da razón perralleira

Teatro

08-02-2019 ás 21.00 h

Auditorio do Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

A noiva de don Quixote

Teatro

08-02-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EL BOSQUE DEL LOBO

Ciclo Pensando en cine, pensando en Galicia.

Audiovisual

09-02-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 O RETRETE DE DORIAN GRAY

Retrete cabarete

Teatro/Infantil

09-02-2019 ás 19.00 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 APATACON

Por unha peseta

Teatro

09-02-2019 ás 20.00 h

Auditorio da Casa de Cultura

Cee

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EXPRESIÓN PRODUCIÓNS

Qué é o que preciso?

Teatro

09-02-2019 ás 20.30 h

Auditorio Municipal da Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 REDRUM TEATRO

A canción do elefante

Teatro

09-02-2019 ás 20.30 h

Teatro Pastor Díaz

Viveiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GRUPO CHÉVERE

Goldi libre!

Teatro

09-02-2019 ás 21.00 h

Teatro Principal

A Estrada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LAURA VILLAVERDE

Chola, a it girl

Teatro

09-02-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Cangas de Morrazo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Casa O´Rei

Teatro

09-02-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vimianzo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Patapatúm

Teatro/Infantil

10-02-2019 ás 12.00 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A LA SOMBRITA, TEATRO DE TÍTERES

El tesoro de Barracuda

Teatro/Infantil

10-02-2019 ás 12.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PÍSCORE

Concerto Singular

Teatro/Infantil

10-02-2019 ás 17.30 h

Auditorio Municipal Hernán Naval

Ribadeo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TROTAVENTOS

A fiestra dos soños

Música/Infantil

10-02-2019 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GHAZAFELHOS

Frankesnstein

Teatro/Infantil

10-02-2019 ás 18.00 h

Auditorio da Xuventude

Cambados

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BAOBAB TEATRO

Pum pum

Teatro/Infantil

10-02-2019 ás 18.00 h

Auditorio do Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GALITOON

Facendo o indio

Teatro/Infantil

10-02-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LARRAITZ URRUZOLA

A viaxe de Rosalía

Teatro/Infantil

10-02-2019 ás 18.30 h

Auditorio Municipal Gustavo Freire

Lugo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A LA SOMBRITA, TEATRO DE TÍTERES

El tesoro de Barracuda

Teatro/Infantil

10-02-2019 ás 18.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 FACTORIA ESCÉNICA INTERNACIONAL

Jane Eyre

Teatro

10-02-2019 ás 19.00 h

Teatro Principal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PEPO SUEVOS

Sobre rodas!

Teatro

10-02-2019 ás 20.00 h

Auditorio Municipal da Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 COLECTIVO MARCIANO BALBOA EN COLABORACIÓN CON ESCENAS DO CAMBIO

O Inevitable

Teatro

10-02-2019 ás 19.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 A LA SOMBRITA, TEATRO DE TÍTERES

El tesoro de Barracuda

Teatro/Infantil

11-02-2019 ás 11.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALIA TEATRO

Bicos con lingua

Teatro

11-02-2019 ás 10.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 TALIA TEATRO

Bicos con lingua

Teatro

11-02-2019 ás 12.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 VIAJE AL CUARTO DE UNA MADRE

Ciclo Banda á parte

Audiovisual

12-02-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 VIAJE AL CUARTO DE UNA MADRE

Ciclo Banda á parte

Audiovisual

12-02-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TALIA TEATRO

Pelos na lingua

Teatro

12-02-2019 ás 10.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 TALIA TEATRO

Pelos na lingua

Teatro

12-02-2019 ás 12.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 LA MUJER CRUCIFICADA

Ciclo Esenciais: Mizoguchi

Audiovisual

13-02-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LA MUJER CRUCIFICADA

Ciclo Esenciais: Mizoguchi

Audiovisual

13-02-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MUDAR LA PIEL

Ciclo Banda á parte

Audiovisual

14-02-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MUDAR LA PIEL

Ciclo Banda á parte

Audiovisual

14-02-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 SARABELA TEATRO

Celebración

Teatro

14-02-2019 ás 20.15 h

Edificio Multiusos

Monforte de Lemos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LICENCIADA SOTELO

A gala

Danza

14-02-2019 ás 20.30 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 HAMADA

Ciclo Banda á parte

Audiovisual

15-02-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 HAMADA

Ciclo Banda á parte

Audiovisual

15-02-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 AVENTO PRODUCIÓNS TEATRAIS

O Mago de Oz

Teatro/Infantil

15-02-2019 ás 18.00 h

Casa da Cultura do Milladoiro

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PETER PUNK PALLASO

Concerto PunkInfantil

Teatro/Infantil

15-02-2019 ás 18.30 h

Casa da Cultura Pintor Lloréns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ESCUCHANDO ELEFANTES

Hope

Música

15-02-2019 ás 21.00 h

Auditorio do Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LA ESTAMPIDA

Lo nunca visto

Teatro

15-02-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 REDRUM TEATRO

Invisibles

Teatro

15-02-2019 ás 21.30 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LOS MUPPETS

Ciclo CGAI Junior

Audiovisual

16-02-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 A LA SOMBRITA, TEATRO DE TÍTERES

El tesoro de Barracuda

Teatro/Infantil

16-02-2019 ás 17.30 h

Auditorio Municipal Manuel María

O Carballiño

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CAYETANO LLEDÓ

Sherlock Holmes

Maxia/Infantil

16-02-2019 ás 18.00 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BAOBAB TEATRO

Pum pum

Teatro/Infantil

16-02-2019 ás 18.00 h

Centro Cultural Avenida

A Rúa

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PATA TEATRO

Frankenstein. No soy un mostruo

Teatro/Infantil

16-02-2019 ás 18.00 h

Teatro Pastor Díaz

Viveiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CARAMUXO TEATRO

Pavillón Lino

Teatro/Infantil

16-02-2019 ás 18.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 QUINTETO NUESTRO TIEMPO

Tango maestro

Música

16-02-2019 ás 19.30 h

Teatro da Beneficencia

Ortigueira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 DE STE XEITO PRODUCIÓNS

Eu quero ser galega

Teatro

16-02-2019 ás 20.00 h

Auditorio da Casa de Cultura

Cee

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Casa O´Rei

Teatro

16-02-2019 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

A leituga

Teatro

16-02-2019 ás 20.00 h

Teatro Principal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GALITOON

Facendo o indio

Teatro/Infantil

17-02-2019 ás 12.00 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PÉREZ&FERNÁNDEZ

Aguratrat

Teatro/Infantil

17-02-2019 ás 12.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CAYETANO LLEDÓ

Sherlock Holmes

Maxia/Infantil

17-02-2019 ás 18.00 h

Coliseo Noela

Noia

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BAOBAB TEATRO

Pum pum

Teatro/Infantil

17-02-2019 ás 18.00 h

Auditorio da Xuventude

Cambados

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BERROBAMBÁN

Adeshoras

Teatro/Infantil

17-02-2019 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CULTURACTIVA

Saaabor!

Teatro/Infantil

17-02-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PÉREZ&FERNÁNDEZ

Aguratrat

Teatro/Infantil

17-02-2019 ás 18.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PÉREZ&FERNÁNDEZ

Aguratrat

Teatro/Infantil

18-02-2019 ás 11.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LA SIRENA DEL MISSISSIPPI

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

19-02-2019 ás 20.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 AMANECER

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

20-02-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 AMANECER

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

20-02-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ANGEL

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

21-02-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ANGEL

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

21-02-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ÍTACA TEATRO

Cinco minutos sen respirar

Teatro

21-02-2019 ás 20.30 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

O Furancho

Teatro

21-02-2019 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 PASTORALE D'ETE / NON CATHOLICAM / 29: MERCI MERCI / FFFTCM / CHINESE FIREDRILL / BILLABONG

Ciclo Desencadres: Will Hindle

Audiovisual

22-02-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 INTERPOLATIONS 1-5 / NAUGHT SERIES / PRELUDES 1-24

Ciclo Desencadres: Stan Brakhage

Audiovisual

22-02-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TALÍA TEATRO

Vida de cans

Teatro

22-02-2019 ás 20.30 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GUSTAVO ALMEIDA

Presentación do disco Alfa

Música

22-02-2019 ás 21.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 DE STE XEITO PRODUCIÓNS

Loló e mamá

Teatro

22-02-2019 ás 21.00 h

Casa da Cultura Ramón Martínez López

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLÁNTICO

Dúas donas que bailan

Teatro

22-02-2019 ás 21.00 h

Auditorio do Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GRUPO CHÉVERE - IRIA PINHEIRO

Anatomía dunha serea

Teatro

22-02-2019 ás 21.00 h

Teatro Lauro Olmo

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

O Furancho

Teatro

22-02-2019 ás 11.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 IBUPROFENO TEATRO

O Furancho

Teatro

22-02-2019 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 WATERSMITH / SAINT FLOURNOY LOBOS / LATER THAT SAME NIGHT / PASTEUR 3 / TREKKERRIFF

Ciclo Desencadres: Will Hindle

Audiovisual

23-02-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 A XANELA DO MAXÍN

O murmurio do mar

Teatro/Infantil

23-02-2019 ás 18.00 h

Casa da Cultura

Burela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LARRAITZ URRUZOLA

A viaxe de Rosalía

Teatro/Infantil

23-02-2019 ás 18.00 h

Auditorio da Casa de Cultura

Cee

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Patapatúm

Teatro/Infantil

23-02-2019 ás 18.00 h

Teatro Pastor Díaz

Viveiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 DE STE XEITO PRODUCIÓNS

Loló e mamá

Teatro

23-02-2019 ás 20.00 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Vida de cans

Teatro

23-02-2019 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

A leituga

Teatro

23-02-2019 ás 20.00 h

Coliseo Noela

Noia

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CULTURACTIVA

Senior

Teatro

23-02-2019 ás 20.00 h

Auditorio Municipal Manuel María

O Carballiño

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BUTACAZERO

#CAMIÑOS

Teatro

23-02-2019 ás 20.00 h

Auditorio Municipal Reveriano Soutullo

Ponteareas

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO NOROESTE

Da avariacia, a luxuria e a morte

Teatro

23-02-2019 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 APORÍA ESCÉNICA

6 cubos negros en corpo branco

Teatro

23-02-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Cangas de Morrazo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 OS NÁUFRAGOS

Cstrapo

Teatro

23-02-2019 ás 21.30 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

O Furancho

Teatro

23-02-2019 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 ENTREMANS

Gaia

Danza/Infantil

24-02-2019 ás 12.00 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 XAROPE TULÚ

Nómades

Teatro/Infantil

24-02-2019 ás 18.00 h

Auditorio da Xuventude

Cambados

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PATA TEATRO

Frankenstein. No soy un mostruo

Teatro/Infantil

24-02-2019 ás 18.00 h

Auditorio do Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Patapatúm

Teatro/Infantil

24-02-2019 ás 18.00 h

Edificio Multiusos

Monforte de Lemos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BAOBAB TEATRO

O lobo e a lúa

Teatro/Infantil

24-02-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal da Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LA CANICA

Historia de un calcetín

Teatro/Infantil

24-02-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Vida de cans

Teatro

24-02-2019 ás 20.00 h

Auditorio da Casa de Cultura

Cee

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

O Furancho

Teatro

24-02-2019 ás 18.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 EL LIBRO DE IMÁGENES

Ciclo Fóra de serie

Audiovisual

26-02-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EL LIBRO DE IMÁGENES

Ciclo Fóra de serie

Audiovisual

26-02-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PERDICIÓN

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

27-02-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PERDICIÓN

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

27-02-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

Carpe Diem

Teatro

27-02-2019 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EDIPO REY

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

28-02-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EDIPO REY

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

28-02-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

Carpe Diem

Teatro

28-02-2019 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCCIÓNS EN COPRODUCCIÓN CO CDG

A compañeira de piso

Teatro

28-02-2019 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro