<<   Marzo 2017   >>
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Localidade

Espazo

Tipo

Compañia / Grupo

Marzo 2017

 APORÍA TEATRO

30 e tantos ósos

Teatro

02-03-2017 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 CREACIONES LEAL

La granja

Teatro/ Infantil

03-03-2017 ás 18.00 h

Casa da Cultura Pintor Lloréns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SARABELA TEATRO

O secuestro da bibliotecaria

Teatro/ Infantil

03-03-2017 ás 18.30 h

Sala Bahía

Foz

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CARAMUXO TEATRO

Feo!

Teatro/ Infantil

03-03-2017 ás 20.00 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

A cabeza do dragón

Teatro

03-03-2017 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Ubú Rei

Teatro

03-03-2017 ás 20.30 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VOADORA

Soño dunha noite de verán

Teatro

03-03-2017 ás 20.45 h

Auditorio CCC Arteixo

Arteixo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GRUPO CHÉVERE

Eroski Paraíso

Teatro

03-03-2017 ás 21.00 h

Teatro Principal

A Estrada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 NINGURES PRODUCIÓN

Unhas poucas picadelas

Teatro

03-03-2017 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 HELENA GOCH

Música

03-03-2017 ás 22.00 h

Sala Karma

Pontevedra

Rede Galega de Música ao Vivo

 HERMANAGER PRODUCIÓNS

A.M.E.N. (Padre Merino)

Teatro

03-03-2017 ás 23.30 h

A Fundación

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 APORÍA TEATRO

30 e tantos ósos

Teatro

03-03-2017 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 XAROPE TULÚ

Contos de bruídos e miañares

Teatro/ Infantil

04-03-2017 ás 12.00 h

Sala Ingrávida

O Porriño

Rede Galega de Salas

 AVENTO PRODUCIÓNS TEATRAIS

O Mago de Oz

Teatro/ Infantil

04-03-2017 ás 18.00 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CHRYSTYAN MAGIC

Enigma

Maxia/ Infantil

04-03-2017 ás 18.00 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 PITUSA SEMIFUSA

Música/ Infantil

04-03-2017 ás 18.00 h

Teatro Pastor Díaz

Viveiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 OS NAÚFRAGOS

Comenoites

Teatro/ Infantil

04-03-2017 ás 18.30 h

Sala Gurugú

A Coruña

Rede Galega de Salas

 ELEFANTE ELEGANTE

Rueiro das liortas

Teatro

04-03-2017 ás 20.00 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LA GÜASA CIRCO TEATRO

Mobil

Novo circo/ Infantil

04-03-2017 ás 20.00 h

Centro Ágora

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Ubú Rei

Teatro

04-03-2017 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

A cabeza do dragón

Teatro

04-03-2017 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLÁNTICO

Helena: Xuízo a unha lurpia

Teatro

04-03-2017 ás 20.30 h

Auditorio Gabriel Garcia Marquez

Oleiros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MARYLAND

Música

04-03-2017 ás 22.00 h

Sala karma

Pontevedra

Rede Galega de Música ao Vivo

 APORÍA TEATRO

30 e tantos ósos

Teatro

04-03-2017 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 GHAZAFELHOS

Iriña Bailarina

Teatro/ Infantil

05-03-2017 ás 12.00 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LIMIAR TEATRO

O conto da Azuzaina

Teatro/ Infantil

05-03-2017 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 NURIA SOTELO

Ensaio amor

Danza

05-03-2017 ás 19.00 h

Teatro Jofre

Ferrol

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Ubú Rei

Teatro

05-03-2017 ás 20.00 h

Auditorio da Casa da Cultura

Cee

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

A cabeza do dragón

Teatro

05-03-2017 ás 20.30 h

Teato Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 APORÍA TEATRO

30 e tantos ósos

Teatro

05-03-2017 ás 18.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 GUADI GALEGO

Música

07-03-2017 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLÁNTICO

Helena: Xuízo a unha lurpia

Teatro

08-03-2017 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Ubú Rei

Teatro

09-03-2017 ás 20.15 h

Edificio Multiusos

Monforte de Lemos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EMILIA YAGÜE PRODUCCIONES

Romeo y Julieta de bolsillo

Teatro/ Infantil

09-03-2017 ás 20.30 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ENTREMÁNS

Xoga

Danza/ Infantil

10-03-2017 ás 10.00 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ENTREMÁNS

Xoga

Danza/ Infantil

10-03-2017 ás 12.00 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ENTREMÁNS

Xoga

Danza/ Infantil

10-03-2017 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 OS MONICREQUES DE KUKAS

Xan Perillán e a maleta máxica

Teatro/ Infantil

10-03-2017 ás 20.00 h

Teatro Lauro Olmo

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

A noiva de Don Quixote

Teatro

10-03-2017 ás 20.30 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Raclette

Teatro

10-03-2017 ás 21.00 h

Casa da Cultura do Milladoiro

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Ubú Rei

Teatro

10-03-2017 ás 21.00 h

Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO PROSCRITO

Manar. A Derradeira Caravana

Teatro

10-03-2017 ás 21.00 h

Casa da Cultura Ramón Martínez López

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VOADORA

Soño dunha noite de verán

Teatro

10-03-2017 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CARAMUXO TEATRO

Redondo

Teatro/ Infantil

11-03-2017 ás 11.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A ILLA DOS NENOS

Uxío no país de Patadecabra

Teatro/ Infantil

11-03-2017 ás 18.00 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 CARAMUXO TEATRO

Redondo

Teatro/ Infantil

11-03-2017 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PABLO DÍAZ E A BANDA DO TIC TAC

Música/ Infantil

11-03-2017 ás 18.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

A noiva de Don Quixote

Teatro

11-03-2017 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 APORÍA ESCÉNICA

30 e tantos ósos

Teatro

11-03-2017 ás 20.30 h

Auditorio Municipal

O Carballiño

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ARTESACÍA

Balor na acción dunha cadeira

Teatro

11-03-2017 ás 20.30 h

Teatro Pastor Díaz

Viveiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ILMAQUINARIO TEATRO

Resaca

Teatro

11-03-2017 ás 20.30 h

Auditorio Gabriel Garcia Marquez

Oleiros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Foucellas

Teatro

11-03-2017 ás 20.30 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VOADORA

Soño dunha noite de verán

Teatro

11-03-2017 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BUTACAZERO

Voaxa e Carmín

Teatro

11-03-2017 ás 21.30 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TRACTOR TROY

Música

11-03-2017 ás 00.00 h

O Con do Moucho

A Illa de Arousa

Rede Galega de Música ao Vivo

 LA GÜASA CIRCO TEATRO

Mobil

Novo circo/ Infantil

12-03-2017 ás 12.00 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A ILLA DOS NENOS

Uxío no país de Patadecabra

Teatro/ Infantil

12-03-2017 ás 12.30 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 A ILLA DOS NENOS

Uxío no país de Patadecabra

Teatro/ Infantil

12-03-2017 ás 18.00 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 GALITOON

Güela-Güela

Teatro/ Infantil

12-03-2017 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LAS TRICOTOUSES

Emoticores

Danza/ Infantil

12-03-2017 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MAGÍN BLANCO

A nena e o grilo nun barquiño

Teatro/ Infantil

12-03-2017 ás 18.00 h

Edificio Multiusos

Monforte de Lemos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 XURXO CORTÁZAR

Desconexión

Teatro

12-03-2017 ás 19.00 h

Café Teatro do Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BUTACAZERO

Voaxa e Carmín

Teatro

12-03-2017 ás 20.00 h

Auditorio Reveriano Soutullo

Ponteareas

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DEL ANDAMIO

O ferro

Teatro

12-03-2017 ás 20.00 h

Auditorio da Casa da Cultura

Cee

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 XARDÍN DESORDENADO

Aprendendo a ladrar

Música

12-03-2017 ás 20.00 h

Centro Cultural Avenida

A Rúa

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 APORÍA ESCÉNICA

30 e tantos ósos

Teatro

12-03-2017 ás 21.00 h

Auditorio Muncipal de Cangas

Cangas de Morrazo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ALÓ DJANGO CUARTETO

Música

14-03-2017 ás 22.00 h

Borriquita de Belém

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 VOADORA

Soño dunha noite de verán

Teatro

16-03-2017 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GRUPO CHÉVERE

Goldi libre!

Teatro

17-03-2017 ás 21.30 h

Sala Ingrávida

O Porriño

Rede Galega de Salas

 PACO NOGUEIRAS

Brinca Vai! 2.0

Música/ Infantil

17-03-2017 ás 12.30 h

Casa da Cultura de Bertamiráns

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PACO NOGUEIRAS

Brinca Vai! 2.0

Música/ Infantil

17-03-2017 ás 18.00 h

Casa da Cultura de Bertamiráns

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GHAZAFELHOS

Rubicundo

Teatro/ Infantil

17-03-2017 ás 20.00 h

Casa da Cultura Ramón Martínez López

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VOADORA

Soño dunha noite de verán

Teatro

17-03-2017 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ILMAQUINARIO TEATRO

Resaca

Teatro

17-03-2017 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ANÓMICO TEATRO

Optimismo Florence

Teatro

17-03-2017 ás 22.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 THE LOLLIPOPS & PIANO

Música

17-03-2017 ás 22.30 h

Sala Super 8

Ferrol

Rede Galega de Música ao Vivo

 SECHO Y LOS INVISLBES

Música

18-03-2017 ás 00.00 h

Café Bar Cultural Roi Xordo

Allariz

Rede Galega de Música ao Vivo

 CARAMUXO TEATRO

Feo!

Teatro/ Infantil

18-03-2017 ás 18.00 h

Fundación SGAE

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 CAYETANO LLEDÓ

Sherlock Holmes e o diamante Patterson

Teatro

18-03-2017 ás 20.00 h

Teatro da Beneficencia

Ortigueira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LIMIAR TEATRO

Don Quixote, unha comedia gastronómica

Teatro/ Infantil

18-03-2017 ás 20.00 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DEL ANDAMIO

O ferro

Teatro

18-03-2017 ás 20.00 h

Aula Municipal de Cultura

Betanzos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CARLOS BLANCO

Menú da noite

Teatro

18-03-2017 ás 20.30 h

Teatro Pastor Díaz

Viveiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GUADI GALEGO

Música

18-03-2017 ás 21.00 h

Teatro Principal

A Estrada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BUTACAZERO

Voaxa e Carmín

Teatro

18-03-2017 ás 21.30 h

Auditorio da Casa da Cultura

Vimianzo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ANÓMICO TEATRO

Optimismo Florence

Teatro

18-03-2017 ás 22.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 MJ PÉREZ

Música

18-03-2017 ás 22.00 h

Moon Music Club

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 BAOBAB TEATRO

O Lobo e a Lúa

Teatro/ Infantil

19-03-2017 ás 12.00 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CARAMUXO TEATRO

Feo!

Teatro/ Infantil

19-03-2017 ás 12.30 h

Fundación SGAE

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 AVOAYOUJA

O aloumiño dunha estrela

Teatro/ Infantil

19-03-2017 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 NINGURES PRODUCIÓN

Pegadas

Teatro

19-03-2017 ás 19.00 h

Café Teatro do Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ANÓMICO TEATRO

Optimismo Florence

Teatro

19-03-2017 ás 21.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 ODAIKO

Invención

Música/ Infantil

21-03-2017 ás 10.00 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ODAIKO

Invención

Música/ Infantil

21-03-2017 ás 12.00 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ODAIKO

Invención

Música/ Infantil

21-03-2017 ás 18.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ODAIKO

Invención

Música/ Infantil

22-03-2017 ás 10.00 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ODAIKO

Invención

Música/ Infantil

22-03-2017 ás 12.00 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ODAIKO

Invención

Música/ Infantil

22-03-2017 ás 18.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 KULUNKA TEATRO

Solitudes

Teatro

23-03-2017 ás 20.30 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ANDHREA & THE BLACK CATS

Música

24-03-2017 ás 00.00 h

Pub Gatos

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 TALÍA TEATRO

Sopa de sapo

Teatro/ Infantil

24-03-2017 ás 18.00 h

Casa da Cultura do Milladoiro

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BABALUVA

Tita

Teatro/ Infantil

24-03-2017 ás 20.00 h

Casa da Cultura Ramón Martínez López

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 UNAHORAMENOS PRODUCCIONES

Los malditos

Teatro

24-03-2017 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 KULUNKA TEATRO

Solitudes

Teatro

24-03-2017 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

A cabeza do dragón

Teatro

24-03-2017 ás 21.00 h

Teatro Lauro Olmo

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SARABELA TEATRO

Normas para saber vivir na sociedade moderna

Teatro

24-03-2017 ás 21.00 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO MORCEGO

Presidente

Teatro

24-03-2017 ás 21.30 h

Sala Bahía

Foz

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 HERMANAGER PRODUCIÓNS

Albertadas

Teatro

24-03-2017 ás 23.30 h

A Fundación

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 FAR AWAY PLACE

Música

25-03-2017 ás 00.00 h

Sala O Muíño

Cervo

Rede Galega de Música ao Vivo

 ELEFANTE ELEGANTE

Danza da choiva

Teatro/ Infantil

25-03-2017 ás 18.00 h

Auditorio Municipal Cine Alovi

As Pontes de García Rodríguez

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PACO NOGUEIRAS

Brinca Vai! (de aquí a acolá)

Música/ Infantil

25-03-2017 ás 18.00 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 DANTHEA TEATRO

Cincenta

Teatro/ Infantil

25-03-2017 ás 18.30 h

Fundación SGAE

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 KATARSIS, EDUCACIÓN E TEATRO

Pa cama

Teatro/ Infantil

25-03-2017 ás 18.30 h

Sala Gurugú

A Coruña

Rede Galega de Salas

 EDUCATEATRO PRODUCIÓNS

Os tres porquiños

Teatro/ Infantil

25-03-2017 ás 19.00 h

Auditorio Lois Tobío

Gondomar

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GUADI GALEGO

Música

25-03-2017 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

Get Back

Teatro

25-03-2017 ás 20.30 h

Teatro Coliseo Noela

Noia

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 KULUNKA TEATRO

Solitudes

Teatro

25-03-2017 ás 20.30 h

Auditorio Gabriel Garcia Marquez

Oleiros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

A cabeza do dragón

Teatro

25-03-2017 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Cangas de Morrazo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GRUPO CHÉVERE

As fillas bravas

Teatro

25-03-2017 ás 21.30 h

Auditorio da Casa da Cultura

Vimianzo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 FALTRIQUEIRA

Música

26-03-2017 ás 20.30 h

Salason

Cangas de Morrazo

Rede Galega de Música ao Vivo

 APP CREACIÓNS

Los tres cerditos

Teatro/ Infantil

26-03-2017 ás 12.00 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 DANTHEA TEATRO

Cincenta

Teatro/ Infantil

26-03-2017 ás 12.30 h

Fundación SGAE

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 GHAZAFELHOS

Rubicundo

Infantil/Teatro

26-03-2017 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LA GÜASA CIRCO TEATRO

Mobil

Novo circo/ Infantil

26-03-2017 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ODAIKO

Vaia Banda

Música/ Infantil

26-03-2017 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

O Carballiño

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 AVENTO PRODUCIÓNS TEATRAIS

Como sobrevivir a un apocalipse Zombi

Teatro

26-03-2017 ás 19.00 h

Auditorio da Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BAOBAB TEATRO

Pum Pum. Un espectáulo para cambiar o mundo

Teatro/ Infantil

28-03-2017 ás 18.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BAOBAB TEATRO

Pum Pum. Un espectáulo para cambiar o mundo

Teatro/ Infantil

29-03-2017 ás 10.00 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BAOBAB TEATRO

Pum Pum. Un espectáulo para cambiar o mundo

Teatro/ Infantil

29-03-2017 ás 12.00 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BAOBAB TEATRO

Pum Pum. Un espectáulo para cambiar o mundo

Teatro/ Infantil

29-03-2017 ás 18.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

Get Back

Teatro

31-03-2017 ás 12.00 h

Auditorio Municipal Gustavo Freire

Lugo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BAOBAB TEATRO

Baila, Roque, baila

Teatro/ Infantil

31-03-2017 ás 18.00 h

Casa da Cultura do Milladoiro

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EMILIA YAGÜE PRODUCCIONES

Romeo y Julieta de bolsillo

Teatro/ Infantil

31-03-2017 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 THE MOMENTO IMPRO

Maquinado

Teatro

31-03-2017 ás 21.00 h

Casa da Cultura Ramón Martínez López

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

A cabeza do dragón

Teatro

31-03-2017 ás 21.00 h

Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TINCHO FERNÁN

Música

31-03-2017 ás 22.00 h

La Fábrica de Chocolate

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 THE LÁKAZANS

Música

31-03-2017 ás 22.30 h

Sala Super 8

Ferrol

Rede Galega de Música ao Vivo