<<   Outubro 2018   >>
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 

Localidade

Espazo

Tipo

Compañia / Grupo

Outubro 2018

 PABLO CASTAÑO QUARTET

A-la-láa

Música

02-10-2018 ás 21.30 h

Borriquita de Belém

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 EN TRANSITO

Ciclo Espectros Europa

Audiovisual

02-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EN TRANSITO

Ciclo Espectros Europa

Audiovisual

02-10-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PABLO CASTAÑO QUARTET

A-la-láa

Música

03-10-2018 ás 22.00 h

Café- Concerto Jazz Filloa

A Coruña

Rede Galega de Música ao Vivo

 SONATA DE OTOÑO

Ciclo Centenario Ingmar Bergman

Audiovisual

03-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 SONATA DE OTOÑO

Ciclo Centenario Ingmar Bergman

Audiovisual

03-10-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 DAVID REGUEIRO

Tributo Django

Música

04-10-2018 ás 22.00 h

Sala Garufa Club

A Coruña

Rede Galega de Música ao Vivo

 DOUS

A Viaxe de Yoyo

Música

04-10-2018 ás 21.00 h

Casa das Crechas

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

A Leituga

Teatro

04-10-2018 ás 21.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IDA

Ciclo Espectros de Europa

Audiovisual

04-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LA NOCHE DE LOS MUERTOS VIVIENTES

Ciclo Fóra de serie

Audiovisual

04-10-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 A PANADARÍA

Elisa e Marcela

Teatro

05-10-2018 ás 21.00 h

Casa da Cultura

Burela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

A Leituga

Teatro

05-10-2018 ás 21.30 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MATRIOSHKA TEATRO

Señora que pasea pola rúa con dous cans preciosos

Teatro

05-10-2018 ás 21.00 h

Teatro Principal

A Estrada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PATRICIA MOON

Rock&love

Música

05-10-2018 ás 22.30 h

Sala Super 8

Ferrol

Rede Galega de Música ao Vivo

 REDRUM PRODUCCIONES

Estás ai?

Teatro

05-10-2018 ás 21.30 h

Salón Teatro

Lalín

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ESCORÉU, 24 DE DICIEMBRE DE 1937

Ciclo Espectros de Europa

Audiovisual

05-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 IDA

Ciclo Espectros de Europa

Audiovisual

05-10-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ARTESACÍA

Chola a it Girl

Teatro

06-10-2018 ás 21.30 h

Sala Ingrávida

O Porriño

Rede Galega de Salas

 FRAN SIEIRA COMPAÑÍA DE DANZA

EntreSoños

Danza

06-10-2018 ás 20.00 h

Auditorio Multiusos Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GOLD AND COLT

Gold And Colt

Música

06-10-2018 ás 22.30 h

Var con Uve

Moaña

Rede Galega de Música ao Vivo

 MARTA SANCHO Y JORGE ABREU

Vatapa Quinteto

Música

06-10-2018 ás 22.30 h

La Pecera

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 OS MONICREQUES DE KUKAS

Xan Perillán e a maleta máxica

Teatro/ Infantil

06-10-2018 ás 18.30 h

Sala Gurugú

A Coruña

Rede Galega de Salas

 PATRICIA MOON

Rock&love

Música

06-10-2018 ás 22.00 h

Moon Music Club

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 REDRUM PRODUCCIONES

Estás ai?

Teatro

06-10-2018 ás 20.30 h

Teatro Coliseo Noela

Noia

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

O servidor de dous amos

Teatro

06-10-2018 ás 20.00 h

Aula Municipal de Cultura

Betanzos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO NOROESTE

Animais de compañía

Teatro/ Infantil

06-10-2018 ás 18.00 h

Centro cultural e xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TÍTERES SIN CABEZA

Recreo

Teatro/ Infantil

06-10-2018 ás 18.00 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 

Dhogs

Audiovisual

06-10-2018 ás 19.30 h

Auditorio Municipal

Cariño

Cinemas de Galicia

 

O fillo de Bigfoot

Audiovisual

06-10-2018 ás 20.00 h

Auditorio Municipal Ilduara

Celanova

Cinemas de Galicia

 PHANTOM BOY

Ciclo CGAI Junior

Audiovisual

06-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 A PANADARÍA

Elisa e Marcela

Teatro

07-10-2018 ás 20.00 h

Auditorio Municipal Hernán Naval

Ribadeo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BOCABERTA

A Tropa trapalleira

Teatro/ Infantil

07-10-2018 ás 12.00 h

Sala Principal Auditorio

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCIÓNS

Commedia

Teatro

07-10-2018 ás 19.00 h

Auditorio da Xuventude

Cambados

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SEÑORA SUPINA

Cinco mulleres que comen tortilla

Teatro

07-10-2018 ás 20.00 h

Auditorio Municipal Reveriano Soutullo

Ponteareas

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SPASMO TEATRO

El mundo lirondo

Teatro/ Infantil

07-10-2018 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TÍTERES SIN CABEZA

Recreo

Teatro/ Infantil

07-10-2018 ás 12.30 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 TÍTERES SIN CABEZA

Recreo

Teatro/ Infantil

07-10-2018 ás 18.00 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 A PANADARÍA

Elisa e Marcela

Teatro

08-10-2018 ás 11.30 h

Auditorio Municipal Hernán Naval

Ribadeo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EL OTRO LADO DE LA ESPERANZA

Ciclo Espectros de Europa

Audiovisual

09-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EL OTRO LADO DE LA ESPERANZA

Ciclo Espectros de Europa

Audiovisual

09-10-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 SUEÑOS

Ciclo Centenario Ingmar Bergman

Audiovisual

10-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ALMOINA: O HEROE INFAME

Ciclo Off Galicia

Audiovisual

10-10-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CULTURACTIVA

Senior

Teatro

11-10-2018 ás 21.00 h

Fórum Metropolitano

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GHAZAFELHOS

Rubicundo

Teatro/ Infantil

11-10-2018 ás 20.00 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 RON LALÁ

Crimen y telón

Teatro

11-10-2018 ás 21.00 h

Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SPANISH CASTLE MAGIC

Spanish Castle Magic

Música

11-10-2018 ás 22.00 h

La fábrica de Chocolate Club

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 XACOBE MARTÍNEZ ANTELO TRÍO

Xacobe Martínez Antelo Trío nos clubes

Música

11-10-2018 ás 21.00 h

Casa das Crechas

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 LA FÁBRICA DE NADA

Ciclo Espectros de Europa

Audiovisual

11-10-2018 ás 19.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PISTACATRO EN COPRODUCIÓN CO CDG

Arnoia Arnoia. O circo da casa pequena

Novo circo

11-10-2018 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 PEPE VAAMONDE

Nas Pedras do Lar

Música

12-10-2018 ás 00.00 h

Club Clavicémbalo

Lugo

Rede Galega de Música ao Vivo

 RON LALÁ

Crimen y telón

Teatro

12-10-2018 ás 20.30 h

TRC

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALABARTE

Fake

Música

12-10-2018 ás 22.30 h

Sala Super 8

Ferrol

Rede Galega de Música ao Vivo

 TALÍA TEATRO

O servidor de dous amos

Teatro

12-10-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 THE LÁKAZANS

Sandwina

Música

12-10-2018 ás 00.00 h

A Pousada das Ánimas

Boiro

Rede Galega de Música ao Vivo

 TROMPICALLO

Planeta Ardora

Teatro/ Infantil

12-10-2018 ás 18.00 h

Casa da Cultura

Burela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PISTACATRO EN COPRODUCIÓN CO CDG

Arnoia Arnoia. O circo da casa pequena

Novo circo

12-10-2018 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 A LA SOMBRITA

El principe que no sabia jugar

Teatro/ Infantil

13-10-2018 ás 18.00 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 A PANADARÍA

Elisa e Marcela

Teatro

13-10-2018 ás 20.00 h

Auditorio Lois Tobio

Gondomar

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BLUES DO PAÍS

Blues do País

Música

13-10-2018 ás 22.30 h

Var con Uve

Moaña

Rede Galega de Música ao Vivo

 CONTRAPRODUCIÓNS

Fillos do sol

Teatro

13-10-2018 ás 21.30 h

Auditorio

Vimianzo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 DE STE XEITO PRODUCIÓNS

Loló e mamá

Teatro

13-10-2018 ás 20.30 h

Teatro Jofre

Ferrol

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

A Leituga

Teatro

13-10-2018 ás 21.00 h

Auditorio

Vilagarcía de Arousa

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MAD MARTIN TRÍO

High Energy Rockabilly

Música

13-10-2018 ás 22.00 h

A Pousada das Ánimas

Boiro

Rede Galega de Música ao Vivo

 TALÍA TEATRO

O servidor de dous amos

Teatro

13-10-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 

Lady Macbeth

Audiovisual

13-10-2018 ás 19.30 h

Auditorio Municipal

Cariño

Cinemas de Galicia

 

Lady Macbeth

Audiovisual

13-10-2018 ás 19.30 h

Auditorio Municipal

Cariño

Cinemas de Galicia

 

Santoalla

Audiovisual

13-10-2018 ás 20.00 h

Auditorio Municipal Ilduara

Celanova

Cinemas de Galicia

 M./ ADOLESCENTES

Ciclo Off Galicia

Audiovisual

13-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PISTACATRO EN COPRODUCIÓN CO CDG

Arnoia Arnoia. O circo da casa pequena

Novo circo

13-10-2018 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 A LA SOMBRITA

El principe que no sabia jugar

Teatro/ Infantil

14-10-2018 ás 12.30 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 A LA SOMBRITA

El principe que no sabia jugar

Teatro/ Infantil

14-10-2018 ás 18.00 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 A PANADARÍA

PAN!PAN!

Teatro

14-10-2018 ás 19.00 h

Auditorio da Xuventude

Cambados

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CARAMUXO TEATRO

Pavillón Lino

Teatro/ Infantil

14-10-2018 ás 12.00 h

Sala Principal Auditorio

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ESTUDO DO MOMENTO

1879 Casa de bonecas

Teatro

14-10-2018 ás 20.00 h

Casa Cultura P. Llorens

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Rosa Caramelo e outras historias

Teatro/ Infantil

14-10-2018 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PISTACATRO EN COPRODUCIÓN CO CDG

Arnoia Arnoia. O circo da casa pequena

Novo circo

14-10-2018 ás 18.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 FKM - OPERA PRIMA 1

FKM

Audiovisual

16-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 FKM - OPERA PRIMA 2

FKM

Audiovisual

16-10-2018 ás 21.15 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PISTACATRO EN COPRODUCIÓN CO CDG

Arnoia Arnoia. O circo da casa pequena

Novo circo

16-10-2018 ás 11.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 FKM - SEN LIMITES E OPERA PRIMA 1

FKM

Audiovisual

17-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 FKM - SEN LIMITES E OPERA PRIMA 2

FKM

Audiovisual

17-10-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PISTACATRO EN COPRODUCIÓN CO CDG

Arnoia Arnoia. O circo da casa pequena

Novo circo

17-10-2018 ás 11.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 FKM : SEXO, PROVOCACIÓN E CENSURA

FKM

Audiovisual

18-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 FKM : SEXO, PROVOCACIÓN E CENSURA

FKM

Audiovisual

18-10-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PISTACATRO ENCO PRODUCIÓN CO CDG

Arnoia Arnoia. O circo da casa pequena

Novo circo

18-10-2018 ás 11.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 ALÓ DJANGO

Aló Django Cuarteto

Música

19-10-2018 ás 23.00 h

El Contrabajo

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 APORÍA ESCÉNICA

6 cubos negros en corpo branco

Teatro

19-10-2018 ás 21.30 h

Salón Teatro

Lalín

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELADIO Y LOS SERES QUERIDOS

Historias de caza

Música

19-10-2018 ás 23.30 h

Sala Baranda

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Música ao Vivo

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

A Leituga

Teatro

19-10-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MAD MARTIN TRÍO

High Energy Rockabilly

Música

19-10-2018 ás 00.00 h

Club Clavicémbalo

Lugo

Rede Galega de Música ao Vivo

 MOFA&BEFA

Cranios Privilexiados... ou Crítica da Razón Perralleira

Teatro

19-10-2018 ás 21.00 h

Casa da Cultura de Bertamiráns

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PAULIÑA

De-Xeneración

Música

19-10-2018 ás 23.30 h

A Fundación

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 PÍSCORE

Concerto Singular

Infantil/Teatro

19-10-2018 ás 18.00 h

Casa da cultura do Milladoiro

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 QUICO CADAVAL

Os Inocentes

Teatro

19-10-2018 ás 21.00 h

Casa da Cultura

Burela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLÁNTICO

Dúas donas que bailan

Teatro

19-10-2018 ás 20.30 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 

A librería

Audiovisual

19-10-2018 ás 21.00 h

Auditorio do Centro Social do Mar

Bueu

Cinemas de Galicia

 FKM: CONCURSO INTERNACIONAL DE CURTAMETRAXES 1

FKM

Audiovisual

19-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 FKM: CONCURSO INTERNACIONAL DE CURTAMETRAXES 2

FKM

Audiovisual

19-10-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 BAKIN BLUES BAND

Bakin Blues Band

Música

20-10-2018 ás 21.30 h

BâBâ bar

A Coruña

Rede Galega de Música ao Vivo

 BAOBAB TEATRO

PUM PUM.

Teatro/ Infantil

20-10-2018 ás 18.30 h

Fórum Metropolitano

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CINEMA STICADO

STRPTS: Fin de tempada

Teatro

20-10-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Cangas de Morrazo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCIÓNS

Commedia

Teatro

20-10-2018 ás 21.30 h

Centro cultural e xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

A Leituga

Teatro

20-10-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GRAN PEDRINI

Coas mans na maxia

Maxia/ Infantil

20-10-2018 ás 19.00 h

Auditorio Multiusos Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GRUPO CHÉVERE

As fillas bravas

Teatro

20-10-2018 ás 20.00 h

Centro Cultural Avenida

A Rúa

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LA MACANA

Pink Unicorns

Danza

20-10-2018 ás 20.30 h

TRC

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PATRICIA KRAUS

Canciones desnudas

Música

20-10-2018 ás 00.00 h

Club Clavicémbalo

Lugo

Rede Galega de Música ao Vivo

 QUICO CADAVAL

Os Inocentes

Teatro

20-10-2018 ás 20.00 h

Auditorio da Casa de Cultura

Cee

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 RODRIGO ROMANÍ

Fíos de ouro no ar

Música

20-10-2018 ás 21.00 h

Teatro Jofre

Ferrol

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SARABELA TEATRO

Normas para saber vivir na sociedade actual

Teatro

20-10-2018 ás 19.30 h

Sala Bahía

Foz

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SEÑORA SUPINA

Cinco mulleres que comen tortilla

Teatro

20-10-2018 ás 21.00 h

Auditorio

Vilagarcía de Arousa

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLÁNTICO

Dúas donas que bailan

Teatro

20-10-2018 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 FKM: SEN LIMITES E OPERA PRIMA 3

FKM

Audiovisual

20-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ELEFANTE ELEGANTE

Patapatúm

Teatro/ Infantil

21-10-2018 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PATRICIA KRAUS

Canciones desnudas

Música

21-10-2018 ás 20.21 h

A Pousada das Ánimas

Boiro

Rede Galega de Música ao Vivo

 PERCUBEBÉ

Percubebé

Música/ Infantil

21-10-2018 ás 11.30 h

Fórum Metropolitano

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 REDRUM PRODUCCIONES

Estás ai?

Teatro

21-10-2018 ás 19.00 h

Auditorio da Xuventude

Cambados

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 XOAN CURIEL

Xoan Curiel

Música

21-10-2018 ás 18.30 h

Arca da Noe

Vilar de Santos

Rede Galega de Música ao Vivo

 

A librería

Audiovisual

21-10-2018 ás 19.00 h

Casa da Cultura

Allariz

Cinemas de Galicia

 COMPAÑÍA MANO Y CONTRAMANO

El oso que no lo era

Infantil

21-10-2018 ás 18.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 TANXARINA

A galiña azul

Teatro/ Infantil

23-10-2018 ás 10.00 h

Auditorio Municipal

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TANXARINA

A galiña azul

Teatro/ Infantil

23-10-2018 ás 12.00 h

Auditorio Municipal

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 O LEÓN DORME ESTA NOITE

Ciclo Fóra de serie

Audiovisual

23-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 O LEÓN DORME ESTA NOITE

Ciclo Fóra de serie

Audiovisual

23-10-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TANXARINA

A galiña azul

Teatro/ Infantil

24-10-2018 ás 10.00 h

Auditorio Municipal

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EL ROSTRO

Ciclo Centenario Ingmar Bergman

Audiovisual

24-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EL ROSTRO

Ciclo Centenario Ingmar Bergman

Audiovisual

24-10-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TALÍA TEATRO

O servidor de dous amos

Teatro

25-10-2018 ás 20.15 h

Edificio Multiusos

Monforte de Lemos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MASSTER CLASS DE JOSE NIETO

Ciclo A ilusión é perfecta: Jose Nieto

Audiovisual

25-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 FINISTERRE

Ciclo A ilusión é perfecta: Jose Nieto

Audiovisual

25-10-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 A PANADARIA EN COPRODUCION CO CDG

Elisa e Marcela

Teatro

25-10-2018 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 A PANADARIA EN COPRODUCION CO CDG

Elisa e Marcela

Teatro

25-10-2018 ás 11.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 ALÓ DJANGO

Aló Django Cuarteto

Música

26-10-2018 ás 22.30 h

Sala Super 8

Ferrol

Rede Galega de Música ao Vivo

 CULTURACTIVA

Saaabor!

Teatro/ Infantil

26-10-2018 ás 20.00 h

Casa da Cultura Ramón Martínez López

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELADIO Y LOS SERES QUERIDOS

Historias de caza

Música

26-10-2018 ás 23.30 h

A Fundación

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 GRUPO CHÉVERE

Goldi libre!

Teatro

26-10-2018 ás 11.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GRUPO CHÉVERE

Goldi libre!

Teatro

26-10-2018 ás 00.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LAZONA

Cáscaras vacias

Teatro

26-10-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LESUIT

Lesuit con banda

Música

26-10-2018 ás 23.30 h

Sala Baranda

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Música ao Vivo

 MARCOS PEREIRO

Como ser armario empotrado

Teatro

26-10-2018 ás 20.45 h

Auditorio do CCC

Arteixo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PAULIÑA

De-Xeneración

Música

26-10-2018 ás 22.30 h

SalaSon

Cangas de Morrazo

Rede Galega de Música ao Vivo

 RODRIGO ROMANÍ

Fíos de ouro no ar

Música

26-10-2018 ás 21.00 h

Teatro Lauro Olmo

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TROTAVENTOS

A fiestra dos soños

Música/ Infantil

26-10-2018 ás 20.00 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A MOSCA

Ciclo Desencadres

Audiovisual

26-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ARABIC 1-10

Ciclo Desencadres

Audiovisual

26-10-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 A PANADARIA EN COPRODUCION CO CDG

Elisa e Marcela

Teatro

26-10-2018 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 A PANADARIA EN COPRODUCION CO CDG

Elisa e Marcela

Teatro

26-10-2018 ás 11.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 XACARANDAINA

Danza

27-10-2018 ás 20.00 h

Auditorio Municipal

Burela

Danza 3

 A XANELA DO MAXÍN

A Pequena Lúa

Teatro/ Infantil

27-10-2018 ás 18.00 h

Fundación SGAE

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 CAYETANO LLEDÓ

Sherlock Holmes

Maxia/ Infantil

27-10-2018 ás 18.00 h

Centro Cultural Avenida

A Rúa

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CON DE TRES PÉS

Os límites do frío

Teatro

27-10-2018 ás 21.00 h

Fórum Metropolitano

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 DE STE XEITO PRODUCIÓNS

Loló e mamá

Teatro

27-10-2018 ás 20.00 h

Auditorio Lois Tobio

Gondomar

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELADIO Y LOS SERES QUERIDOS

Historias de caza

Música

27-10-2018 ás 22.00 h

Moon Music Club

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 IBUPROFENO TEATRO

Raclette

Teatro

27-10-2018 ás 20.00 h

Auditorio Multiusos Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SARABELA TEATRO

O rei morre

Teatro

27-10-2018 ás 20.00 h

Aula Municipal de Cultura

Betanzos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLÁNTICO

Helena: Xuízo a unha lurpia

Teatro

27-10-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Cangas de Morrazo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 THE LÁKAZANS

Sandwina

Música

27-10-2018 ás 22.30 h

Var con Uve

Moaña

Rede Galega de Música ao Vivo

 TITZINA TEATRO

La zanja

Teatro

27-10-2018 ás 21.00 h

Teatro Principal

A Estrada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TRINKETRINKE TEATRO

Rato canguro

Teatro/ Infantil

27-10-2018 ás 18.30 h

Sala Gurugú

A Coruña

Rede Galega de Salas

 ZENZAR

Zenzar, 30 anos de rock en galego

Música

27-10-2018 ás 00.00 h

Club Clavicémbalo

Lugo

Rede Galega de Música ao Vivo

 

Stefan Zweig: adeus a Europa

Audiovisual

27-10-2018 ás 19.30 h

Auditorio Municipal

Cariño

Cinemas de Galicia

 ARABIC 11-19

Ciclo Desencadres

Audiovisual

27-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 A PANADARIA EN COPRODUCION CO CDG

Elisa e Marcela

Teatro

27-10-2018 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 A XANELA DO MAXÍN

A Pequena Lúa

Teatro/ Infantil

28-10-2018 ás 12.30 h

Fundación SGAE

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 COMPAÑIA ASACOCIRCO

BB Circus

Novo circo/ Infantil

28-10-2018 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CON DE TRES PÉS

Somos criminais

Teatro

28-10-2018 ás 18.00 h

Auditorio Alovi

As Pontes de García Rodríguez

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CON DE TRES PÉS

Somos criminais

Teatro

28-10-2018 ás 20.30 h

Auditorio Alovi

As Pontes de García Rodríguez

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ESTUDO DO MOMENTO

1879 Casa de bonecas

Teatro

28-10-2018 ás 19.00 h

Auditorio da Xuventude

Cambados

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MAGÍN BLANCO

A nena e o grilo máis alá

Teatro/ Infantil

28-10-2018 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MARTIÑA SOÑADORA

Martiña soñadora

Música/ Infantil

28-10-2018 ás 12.00 h

Sala azul Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TANXARINA

A galiña azul

Teatro/ Infantil

28-10-2018 ás 18.30 h

Auditorio Municipal Gustavo Freire

Lugo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 XOAN CURIEL

Xoan Curiel

Música

28-10-2018 ás 00.00 h

A Pousada das Ánimas

Boiro

Rede Galega de Música ao Vivo

 A PANADARIA EN COPRODUCION CO CDG

Elisa e Marcela

Teatro

28-10-2018 ás 18.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Programación do CDG - Salón Teatro

 MAGÍN BLANCO

A nena e o grilo máis alá

Teatro/ Infantil

29-10-2018 ás 10.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MAGÍN BLANCO

A nena e o grilo máis alá

Teatro/ Infantil

29-10-2018 ás 12.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MARCEL PASCUAL ROYO

Marcel Pascual Quartet

Música

30-10-2018 ás 21.30 h

Borriquita de Belém

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 LA CÁMARA DE CLAIRE

Ciclo Fóra de serie

Audiovisual

30-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LA CÁMARA DE CLAIRE

Ciclo Fóra de serie

Audiovisual

30-10-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ALEJANDRO VARGAS

Alejandro Vargas Trío

Música

31-10-2018 ás 23.00 h

El Contrabajo

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 EL PERRO AZUL TEATRO

Peter Pan y Wendy

Teatro/ Infantil

31-10-2018 ás 20.00 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PISANDO OVOS

Directo 9

Danza

31-10-2018 ás 20.30 h

TRC

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LA FLAUTA MÁGICA

Ciclo Centenario Ingmar Bergman

Audiovisual

31-10-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LA FLAUTA MÁGICA

Ciclo Centenario Ingmar Bergman

Audiovisual

31-10-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe