<<   Xaneiro 2018   >>
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 

Localidade

Espazo

Tipo

Compañia / Grupo

Xaneiro 2018

 TEATRO DO NOROESTE

Animais de compañía

Teatro/Infantil

03-01-2018 ás 19.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Ciclo de Nadal no Salón Teatro: Gran teatro para os máis pequenos

 EDUCATEATRO PRODUCIÓNS

O mundo máxico de Pinocho

Teatro/Infantil

04-01-2018 ás 17.30 h

Auditorio Municipal Hernán Naval

Ribadeo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EXPRESIÓN PRODUCIÓNS

Trío de ases

Maxia/Infantil

07-01-2018 ás 17.30 h

Multiúsos da Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PASEO POR EL AMOR Y LA MUERTE

De John Huston - Ciclo VindeCine

Audiovisual

09-01-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PASEO POR EL AMOR Y LA MUERTE

De John Huston - Ciclo VindeCine

Audiovisual

09-01-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ¡LUMIÈRE! COMIENZA LA AVENTURA

De Thierry Frémaux - Ciclo Cine Francés

Audiovisual

10-01-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ¡LUMIÈRE! COMIENZA LA AVENTURA

De Thierry Frémaux - Ciclo Cine Francés

Audiovisual

10-01-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 OS MONICREQUES DE KUKAS

Réquiem por un monicreque (función escolar)

Infantil/Teatro

11-01-2018 ás 11.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 OS MONICREQUES DE KUKAS

Réquiem por un monicreque

Infantil/Teatro

11-01-2018 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 JULIA IST

De Elena martín - Ciclo Banda á Parte

Audiovisual

11-01-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 JULIA IST

De Elena martín - Ciclo Banda á Parte

Audiovisual

11-01-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TITEREFICCIÓS

Chove! (teatro para bebés)

Infantil/Teatro

12-01-2018 ás 17.30 h

Centro Cívico Cultural

Arteixo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 KOKOHARUKA

Este es de aire el otro de agua

Teatro

12-01-2018 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TITEREFICCIÓS

Chove! (teatro para bebés)

Teatro/Infantil

12-01-2018 ás 18.30 h

Centro Cívico Cultural

Arteixo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EL MANUSCRITO VINDEL

De José Manuel e Luis Fernández-Jardón - Ciclo VindeCine

12-01-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LA SIRENA NEGRA

De Carlos Serrano de Osma - Sección Fóra de Serie

12-01-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ENTRE O RÍO E O MAR; DE CORAZÓN, MARIÑEIRO; MAREA DE MULLERES

Sección Off Galicia: Vidas mariñeiras

13-01-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TANXARINA

A galiña azul

Teatro/Infantil

14-01-2018 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PISTACATRO PRODUTORA DE SOÑOS

Outono

Novo circo/Infantil

14-01-2018 ás 18.30 h

Auditorio Municipal Gustavo Freire

Lugo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 OS MONICREQUES DE KUKAS

Réquiem por un monicreque

Teatro/Infantil

14-01-2018 ás 18.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 LAI; MAESTÁ

De Núria Aidelam e Gonzalo de Lucas; e Andy Guérif - Ciclo VindeCine

16-01-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EL SÉPTIMO VICIO

Emisión en directo do programa de Radio 3

17-01-2018 ás 20.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 D´EST

De Chantal Akerman - Sección Fóra de Serie

17-01-2018 ás 21.15 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LOS OBJETOS AMOROSOS

De Adrián Silvestre - Ciclo Banda á Parte

18-01-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ANÓMICO TEATRO

Paisajes de extinción

Teatro

19-01-2018 ás 22.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 AVENTO PRODUCIÓNS TEATRAIS

O Mago de Oz

Teatro/Infantil

19-01-2018 ás 18.30 h

Casa da Cultura Pintor Lloréns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO Ó CUBO

O faiado

Teatro/Infantil

19-01-2018 ás 18.30 h

Centro Cívico Cultural

Arteixo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ARTESACÍA

Chola; a It Girl

Teatro

19-01-2018 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCIÓNS

Nacidas libres

Teatro

19-01-2018 ás 21.00 h

Casa da Cultra de Bertamiráns

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

Mofa & Befa: Cranios privilexiados... ou crítica da razón perralleira

Teatro

19-01-2018 ás 21.00 h

Teatro Municipal Lauro Olmo

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SALOMÉ

Sección Desencadres - Teo Fernández

19-01-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 NUESTRA SEÑORA DE PARÍS, L´EU DE LA SEINE E PAS DE CIEL

Sección Desencadres - Teo Fernández

19-01-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TALÍA TEATRO

Valentino Rufini e Âkil Pillabán de viaxe a Milán (e van sen un can)

Teatro/Infantil

20-01-2018 ás 18.00 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 TÍTERES CACHIRULO

Cu-cú, tas-tás

Teatro/Infantil

20-01-2018 ás 18.30 h

Sala Gurugú

A Coruña

Rede Galega de Salas

 ANÓMICO TEATRO

Paisajes de extinción

Teatro

20-01-2018 ás 22.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 ELEFANTE ELEGANTE

Danza da choiva

Teatro/Infantil

20-01-2018 ás 19.00 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SARABELA TEATRO

O rei morre

Teatro

20-01-2018 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

Mofa & Befa: Cranios privilexiados... ou crítica da razón perralleira

Teatro

20-01-2018 ás 21.30 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ALÓ DJANGO CUARTETO

Música

20-01-2018 ás 22.30 h

La Pecera

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 LACHRIMA CHRISTI

Sección Desencadres - Teo Fernández

20-01-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TALÍA TEATRO

Valentino Rufini e Âkil Pillabán de viaxe a Milán (e van sen un can)

Teatro/Infantil

21-01-2018 ás 12.30 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 TALÍA TEATRO

Valentino Rufini e Âkil Pillabán de viaxe a Milán (e van sen un can)

Teatro/Infantil

21-01-2018 ás 18.00 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 ANÓMICO TEATRO

Paisajes de extinción

Teatro

21-01-2018 ás 21.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 LOS VIKINGOS

De Richard Fleischer - Ciclo VindeCine

23-01-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LOS VIKINGOS

De Richard Fleischer - Ciclo VindeCine

23-01-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

Mofa & Befa: Cranios privilexiados... ou crítica da razón perralleira

Teatro

24-01-2018 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MALA SANGRE

De Leos Carax - Ciclo Cine Francés

24-01-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MALA SANGRE

De Leos Carax - Ciclo Cine Francés

24-01-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 REDRUM PRODUCCIONES

A canción do elefante

Teatro

25-01-2018 ás 20.15 h

Edificio Multiúsos

Monforte de Lemos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

Mofa & Befa: Cranios privilexiados... ou crítica da razón perralleira

Teatro

25-01-2018 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TATO TRÍO

Música

25-01-2018 ás 21.00 h

Casa das Crechas

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 MARCOS TEIRA

Translations Trio

Música

25-01-2018 ás 22.00 h

Sala Garufa Club

A Coruña

Rede Galega de Música ao Vivo

 EL MAR NOS MIRA DE LEJOS

De Manuel Muñoz Rivas - Ciclo Banda á Parte

25-01-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EL MAR NOS MIRA DE LEJOS

De Manuel Muñoz Rivas - Ciclo Banda á Parte

25-01-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 FUNBOA ESCÉNICA

Masa Madre & Sal Marina

Teatro

26-01-2018 ás 22.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 EDUCATEATRO PRODUCIÓNS

A tropa do Doutor Milagre

Teatro

26-01-2018 ás 18.00 h

Rúa Príncipe

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CAYETANO LLEDÓ

Sherlock Holmes

Maxia/Infantil

26-01-2018 ás 20.00 h

Casa da Cultura Ramón Martínez López

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TROMPICALLO

Planeta Ardora

Teatro/Infantil

26-01-2018 ás 20.00 h

Centro Cívico Cultural

Arteixo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

Mofa & Befa: Cranios privilexiados... ou crítica da razón perralleira

Teatro

26-01-2018 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CREOLE KINGS

Ready to rock!!

Música

26-01-2018 ás 22.00 h

La Fábrica de Chocolate Club

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 SABELA KING & THE HEARTBREAKERS

Música

26-01-2018 ás 22.30 h

La Pecera

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 DAKIDARRÍA

En acústico

Música

26-01-2018 ás 00.00 h

Pub Gatos

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 LA PELÍCULA DE NUESTRA VIDA

De Enrique Baró Ubach - Ciclo Banda á Parte

26-01-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 POST TRUTH TIMES (WE THE MEDIA)

De Héctor Carré - Ciclo Fóra de Serie

26-01-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PISTACATRO PRODUTORA DE SOÑOS

Um belo día

Novo circo

27-01-2018 ás 18.00 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 TRINKETRINKE TEATRO

Aventuras na cociña

Teatro/Infantil

27-01-2018 ás 18.30 h

Sala Gurugú

A Coruña

Rede Galega de Salas

 FUNBOA ESCÉNICA

Masa Madre & Sal Marina

Teatro

27-01-2018 ás 22.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 EDUCATEATRO PRODUCIÓNS

A tropa do Doutor Milagre

Teatro

27-01-2018 ás 18.00 h

Na rúa

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MALASOMBRA PRODUCIÓNS

Os Rockenstein

Teatro/Infantil

27-01-2018 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

O Carballiño

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MAMÁ CABRA

O paxaro amigo - Músicas para a Paz

Música/Infantil

27-01-2018 ás 18.00 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ILMAQUINARIO TEATRO

Perplexo

Teatro

27-01-2018 ás 20.30 h

Teatro Jofre

Ferrol

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

Mofa & Befa: Cranios privilexiados... ou crítica da razón perralleira

Teatro

27-01-2018 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 RAIBA

Marxinación

Música

27-01-2018 ás 22.00 h

La Fábrica de Chocolate Club

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 DAKIDARRÍA

En acústico

Música

27-01-2018 ás 23.30 h

Sala Baranda

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Música ao Vivo

 PETER Y EL DRAGÓN

De David Lowery - Sección CGAI Júnior

27-01-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 FUNBOA ESCÉNICA

Masa Madre & Sal Marina

Teatro

28-01-2018 ás 21.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 KATARSIS, EDUCACIÓN E TEATRO

Bathtime

Teatro/Infantil

28-01-2018 ás 11.30 h

Fórum Metropolitano

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GHAZAFELHOS

Rubicundo

Teatro/Infantil

28-01-2018 ás 12.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MIRCROMINA

Martín Martín

Teatro/Infantil

28-01-2018 ás 12.00 h

Auditorio Municipal-Pazo de Congresos

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 OS MONICREQUES DE KUKAS

O encoro enmeigado (nas Fragas do Eume)

Teatro/Infantil

28-01-2018 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GHAZAFELHOS

Rubicundo

Teatro/Infantil

28-01-2018 ás 18.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CULTURACTIVA

Falar sen cancelas

Teatro

28-01-2018 ás 20.00 h

Auditorio Municipal Hernán Naval

Ribadeo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GHAZAFELHOS

Rubicundo

Teatro/Infantil

29-01-2018 ás 11.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 FACTORÍA DE SUBSISTENCIA

En acústico

Música

30-01-2018 ás 22.00 h

Borriquita de Belém

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 QUÉ DIFÍCIL ES SER UN DIOS

De Aleksei German - Ciclo VindeCine

30-01-2018 ás 19.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TIP TOP

De Serge Bozon - Ciclo Cine Francés

31-01-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TIP TOP

De Serge Bozon - Ciclo Cine Francés

31-01-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe