<<   Xaneiro 2019   >>
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Localidade

Espazo

Tipo

Compaia / Grupo

Xaneiro 2019

 GALEATRO

Muiada

Teatro

03-01-2019 ás 19.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Programacin do CDG - Saln Teatro

 GALEATRO

Muiada

Teatro

04-01-2019 ás 12.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Programacin do CDG - Saln Teatro

 MALASOMBRA PRODUCINS

Os fabulosos Cleaners

Teatro/Infantil

04-01-2019 ás 19.00 h

Auditorio do Centro Cvico Cultural

Arteixo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MADAME HYDE

Ciclo Fra de serie

Audiovisual

08-01-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MADAME HYDE

Ciclo Fra de serie

Audiovisual

08-01-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CARTAS DE LA GUERRA

Ciclo Fra de serie

Audiovisual

09-01-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CARTAS DE LA GUERRA

Ciclo Fra de serie

Audiovisual

09-01-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 OH BOY

Premios Discovery

Audiovisual

10-01-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 OH BOY

Premios Discovery

Audiovisual

10-01-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TANXARINA

A galia azul

Teatro/Infantil

11-01-2019 ás 19.00 h

Auditorio do Centro Cvico Cultural

Arteixo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ANTES DE LA REVOLUCIN

Ciclo Fra de serie

Audiovisual

11-01-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ANTES DE LA REVOLUCIN

Ciclo Fra de serie

Audiovisual

11-01-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PROXECTO PANK + FUNBOA ESCNICA

Masa madre + Sal marina

Teatro

11-01-2019 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Programa de residencias do Centro Dramtico Galego

 BAOBAB TEATRO

Luppo

Infantil/Teatro

12-01-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SARABELA TEATRO

Celebracin

Teatro

12-01-2019 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VII FESTIVAL CINEOI

Ciclo Off Galicia

Audiovisual

12-01-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PROXECTO PANK + FUNBOA ESCNICA

Eso que vi

Teatro

13-01-2019 ás 18.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Programa de residencias do Centro Dramtico Galego

 EL REVERENDO (FIRST REFORMED)

Ciclo Fra de serie

Audiovisual

15-01-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EL REVERENDO (FIRST REFORMED)

Ciclo Fra de serie

Audiovisual

15-01-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EL DA MAS FELIZ EN LA VIDA DE OLLI MKI

Premios Discovery

Audiovisual

16-01-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EL DA MAS FELIZ EN LA VIDA DE OLLI MKI

Premios Discovery

Audiovisual

16-01-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 GIRL

Premios Discovery

Audiovisual

17-01-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 GIRL

Premios Discovery

Audiovisual

17-01-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PROXECTO PANK + FUNBOA ESCNICA

O que segue

Teatro

17-01-2019 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Programa de residencias do Centro Dramtico Galego

 A TROPA DE TRAPO

Zona en obras

Teatro/Infantil

18-01-2019 ás 18.30 h

Casa da Cultura Pintor Llorns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 APORA ESCNICA

Animal sagrado

Teatro/Infantil

18-01-2019 ás 19.00 h

Auditorio do Centro Cvico Cultural

Arteixo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO NOROESTE

Da avariacia, a luxuria e a morte

Teatro

18-01-2019 ás 21.00 h

Casa da Cultura de Bertamirns

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCINS

Commedia

Teatro

18-01-2019 ás 21.00 h

Teatro Lauro Olmo

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EL INTENDENTE SANSHO (1954)

Ciclo Esenciais: Mizoguchi

Audiovisual

18-01-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EL INTENDENTE SANSHO (1954)

Ciclo Esenciais: Mizoguchi

Audiovisual

18-01-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MALASOMBRA PRODUCINS

Go On!

Teatro

18-01-2019 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 AVENTO PRODUCINS TEATRAIS

Hansel e Gretel

Teatro/Infantil

19-01-2019 ás 18.00 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BAJO LAS PIEDRAS

Ciclo Off Galicia

Audiovisual

19-01-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MALASOMBRA PRODUCINS

D.E,P. Descanse en Paz

Teatro

19-01-2019 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 LANRDIKA CIRCO&DANZA

Rojo estndar

Danza/Infantil

20-01-2019 ás 12.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Danza da choiva

Teatro/Infantil

20-01-2019 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PACO NOGUEIRAS

Brinca Vai! 2.0

Msica/Infanti

20-01-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal da Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LANRDIKA CIRCO&DANZA

Rojo estndar

Danza/Infantil

20-01-2019 ás 18.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PISTACATRO PRODUTORA DE SOOS

Outono

Novo circo/Infantil

20-01-2019 ás 19.00 h

Teatro Jofre

Ferrol

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ALIENS / EL VIAJE A KIOTO

Ciclo Banda parte

Audiovisual

22-01-2019 ás 00.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LA SEORITA OYU

Ciclo Esenciais: Mizoguchi

Audiovisual

23-01-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LA SEORITA OYU

Ciclo Esenciais: Mizoguchi

Audiovisual

23-01-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TEATRO DO ATLNTICO

De abrentes e ocasos

Teatro

24-01-2019 ás 11.30 h

Frum Metropolitano

A Corua

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCINS

Fillos do sol

Teatro

24-01-2019 ás 20.15 h

Edificio Multiusos

Monforte de Lemos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO NOROESTE

Da avariacia, a luxuria e a morte

Teatro

24-01-2019 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 KATALIN VARGA

Premios Discovery

Audiovisual

24-01-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 NIATO

Ciclo Banda parte

Audiovisual

24-01-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 BERROBAMBM + ARCA DE N.O.E

Doppelgnger

Teatro

24-01-2019 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

En Coproduccin co Centro Dramtico Galego

 TEATRO DO ATLNTICO

De abrentes e ocasos

Teatro

25-01-2019 ás 11.30 h

Frum Metropolitano

A Corua

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Patapatm

Teatro/Infantil

25-01-2019 ás 20.00 h

Auditorio do Centro Cvico Cultural

Arteixo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GHAZAFELHOS

Acuario

Teatro/Infantil

25-01-2019 ás 20.00 h

Casa da Cultura Ramn Martnez Lpez

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ESTUDO MOMENTO

Macbeth. O ruido e a furia

Teatro

25-01-2019 ás 20.30 h

Teatro Rosala Castro

A Corua

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO NOROESTE

Da avariacia, a luxuria e a morte

Teatro

25-01-2019 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLNTICO

De abrentes e ocasos

Teatro

25-01-2019 ás 21.00 h

Frum Metropolitano

A Corua

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CUENTOS DE LA LUNA PLIDA

Ciclo Esenciais: Mizoguchi

Audiovisual

25-01-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CUENTOS DE LA LUNA PLIDA

Ciclo Esenciais: Mizoguchi

Audiovisual

25-01-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 BERROBAMBM + ARCA DE N.O.E

Doppelgnger

Teatro

25-01-2019 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

En Coproduccin co Centro Dramtico Galego

 BERROBAMBM + ARCA DE N.O.E

Doppelgnger

Teatro

25-01-2019 ás 11.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

En Coproduccin co Centro Dramtico Galego

 COMPAA DE TEATRO TITIRIBAILE

La sala de catapumchinpum

Novo circo/Infantil

26-01-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal da Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

O furancho

Teatro

26-01-2019 ás 20.00 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIN&ARTE

A leituga

Teatro

26-01-2019 ás 21.30 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EL GRFALO

Ciclo CGAI Junior

Audiovisual

26-01-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 BERROBAMBM + ARCA DE N.O.E

Doppelgnger

Teatro

26-01-2019 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

En Coproduccin co Centro Dramtico Galego

 CARAMUXO TEATRO

Pavilln Lino

Teatro/Infantil

27-01-2019 ás 12.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GHAZAFELHOS

Rubicundo

Teatro/Infantil

27-01-2019 ás 18.00 h

Auditorio do Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CARAMUXO TEATRO

Pavilln Lino

Teatro/Infantil

27-01-2019 ás 18.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BERROBAMBM + ARCA DE N.O.E

Doppelgnger

Teatro

27-01-2019 ás 18.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

En Coproduccin co Centro Dramtico Galego

 CARAMUXO TEATRO

Pavilln Lino

Teatro/Infantil

28-01-2019 ás 11.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 THE TRIBE

Premios Discovery

Audiovisual

29-01-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LA LEYENDA DEL TIEMPO

Ciclo Banda parte

Audiovisual

29-01-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ARTESACIA

Chola a it Girl

Teatro

29-01-2019 ás 11.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Saln Teatro

 LOS MSICOS DE GION

Ciclo Esenciais: Mizoguchi

Audiovisual

30-01-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LOS MSICOS DE GION

Ciclo Esenciais: Mizoguchi

Audiovisual

30-01-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 VOADORA

Hemos venido a darlo todo

Teatro

31-01-2019 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CON EL VIENTO

Ciclo Banda parte

Audiovisual

31-01-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CLASE MAXISTRAL DE MERITXELL COLELL

Ciclo Banda parte

Exposicin

31-01-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ARTESACIA

Chola a it Girl

Teatro

31-01-2019 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Saln Teatro

 LOS PJAROS

Ciclo Universo Hitchcock

Audiovisual

28-01-2020 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe