<<   Marzo 2018   >>
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Localidade

Espazo

Tipo

Compañia / Grupo

Marzo 2018

 A PANADARÍA

Elisa e Marcela

Teatro

01-03-2018 ás 20.30 h

Auditorio Municipal-Pazo de Congresos

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ALANIS

De Anahí Berneri - Ciclos Olladas de Muller e Fóra de Serie

Audiovisual

01-03-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ALANIS

De Anahí Berneri - Ciclos Olladas de Muller e Fóra de Serie

Audiovisual

01-03-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ANIMAR-T

A casiña de acollida

Teatro/Infantil

02-03-2018 ás 18.30 h

Casa da Cultura Pintor Lloréns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EL PAVÓN TEATRO KAMIKAZE

Blackbird

Teatro

02-03-2018 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ILMAQUINARIO TEATRO

Resaca

Teatro

02-03-2018 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A PANADARÍA

Elisa e Marcela

Teatro

02-03-2018 ás 21.00 h

Casa da Cultura de Bertamiráns

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCIÓNS

Nacidas libres

Teatro

02-03-2018 ás 21.00 h

Casa da Cultura Ramón Martínez López

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Casa O´Rei

Teatro

02-03-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CULTURACTIVA

Falar sen cancelas

Teatro

02-03-2018 ás 21.30 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PATY LESTA & THE HITS

Música

02-03-2018 ás 22.30 h

Sala Super 8

Ferrol

Rede Galega de Música ao Vivo

 THE FABULOUS RESACA BROTHERS

Música

02-03-2018 ás 22.30 h

La Pecera

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 SILVIA PENIDE

Todo pintado de plata

Música

02-03-2018 ás 00.00 h

Pub Gatos

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 PALMARÉS INTERNACIONAL DE FICBUEU 2017

Fox, Ruah, Wald Der Echos

Audiovisual

02-03-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PALMARÉS NACIONAL DE FICBUEU 2017

Leni K., Timecode, La disco resplandece, Néboa

Audiovisual

02-03-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TÍTERES CACHIRULO

O apalpador contra o ladrón de xoguetes

Teatro/Infantil

03-03-2018 ás 18.30 h

Sala Gurugú

A Coruña

Rede Galega de Salas

 EDUCATEATRO PRODUCIÓNS

Os tres porquiños

Teatro/Infantil

03-03-2018 ás 18.00 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

Contacreques

Teatro/Infantil

03-03-2018 ás 18.30 h

Sala Bahía

Foz

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CAYETANO LLEDÓ

Sherlock Holmes

Maxia/Infantil

03-03-2018 ás 19.00 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CIRK ABOUT IT

El apartamento

Novo circo

03-03-2018 ás 20.00 h

Centro Ágora

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A PANADARÍA

Elisa e Marcela

Teatro

03-03-2018 ás 20.30 h

Teatro Coliseo Noela

Noia

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CULTURACTIVA

Sénior

Teatro

03-03-2018 ás 20.30 h

Auditorio Municipal-Pazo de Congresos

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VÍCTOR GRANDE

A vida pasa voando

Teatro

03-03-2018 ás 20.30 h

Casa da Cultura

Cee

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ILMAQUINARIO TEATRO

Resaca

Teatro

03-03-2018 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Ubú Rei

Teatro

03-03-2018 ás 20.30 h

Teatro Pastor Díaz

Viveiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Casa O´Rei

Teatro

03-03-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PEPO SUEVOS

Monnólogo

Teatro

03-03-2018 ás 21.30 h

Casa da Cultura

Vimianzo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CORA SAYERS

Música

03-03-2018 ás 22.30 h

Var con Uve

Moaña

Rede Galega de Música ao Vivo

 OFF GALICIA: JUAN DE LA COLINA

Cortázar Galicia, 13 estampas de traizón

Audiovisual

03-03-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PÉREZ&FERNÁNDEZ

Aguratrat

Teatro/Infantil

04-03-2018 ás 12.00 h

Sala Ingrávida

O Porriño

Rede Galega de Salas

 EL PERRO AZUL TEATRO

Peter Pan y Wendy

Teatro/Infantil

04-03-2018 ás 12.00 h

Auditorio Municipal-Pazo de Congresos

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO Ó CUBO

O faiado

Teatro/Infantil

04-03-2018 ás 12.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CAYETANO LLEDÓ

Sherlock Holmes

Maxia/Infantil

04-03-2018 ás 18.00 h

Auditorio Municipal da Xuventude

Cambados

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TANXARINA

As bombas e o xeneral

Teatro/Infantil

04-03-2018 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO Ó CUBO

O faiado

Teatro/Infantil

04-03-2018 ás 18.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EL PAVÓN TEATRO KAMIKAZE

Blackbird

Teatro

04-03-2018 ás 19.00 h

Teatro Principal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 DINAMOTEATRO

Eu queríame casare

Teatro

04-03-2018 ás 20.00 h

Casa da Cultura Pintor Lloréns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EL ORDEN DIVINO

De Petra Volpe - Ciclo Olladas de Muller

Audiovisual

06-03-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CONTRAPRODUCIÓNS

Nacidas libres

Teatro

07-03-2018 ás 21.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MIGUEL LAMAS QUARTET

Música

07-03-2018 ás 22.00 h

Sala Garufa Club

A Coruña

Rede Galega de Música ao Vivo

 ATISBOS + LLUEVEN VACAS

De Iria Silvosa e de Fran Arráez - Ciclo Olladas de Muller

Audiovisual

07-03-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CURTAMETRAXES DE VALIE EXPORT

Ciclo Olladas de Muller

Audiovisual

07-03-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TEATRO DEL BARRIO

Emilia

Teatro

08-03-2018 ás 20.30 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LOS FANTÁSTICOS DEL MORRAZO

The Swinging Flamingos

Música

08-03-2018 ás 22.00 h

Borriquita de Belém

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 HELEN BERTELS

Nimiedades

Teatro

09-03-2018 ás 21.30 h

Sala Ingrávida

O Porriño

Rede Galega de Salas

 BAOBAB TEATRO

Pum Pum

Teatro/Infantil

09-03-2018 ás 12.30 h

Casa da Cultra do Milladoiro

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BAOBAB TEATRO

Pum Pum

Teatro/Infantil

09-03-2018 ás 18.00 h

Casa da Cultra do Milladoiro

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

A noiva de Don Quixote

Teatro

09-03-2018 ás 18.30 h

Auditorio Municipal

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TANXARINA

A galiña azul

Teatro/Infantil

09-03-2018 ás 20.00 h

Casa da Cultura Ramón Martínez López

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

A Filla de Wody Allen

Teatro

09-03-2018 ás 20.30 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

A cabeza do dragón

Teatro

09-03-2018 ás 20.30 h

Teatro Jofre

Ferrol

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCIÓNS

Nacidas libres

Teatro

09-03-2018 ás 21.00 h

Teatro Municipal Lauro Olmo

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DEL BARRIO

Emilia

Teatro

09-03-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLÁNTICO

Helena: Xuízo a unha lurpia

Teatro

09-03-2018 ás 21.00 h

Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SARABELA TEATRO

O rei morre

Teatro

09-03-2018 ás 21.30 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRESUMIDO

Vendetta

Música

09-03-2018 ás 22.00 h

Moon Music Club

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 IGLOO

Aquellos maravillosos daños

Música

09-03-2018 ás 22.30 h

Sala Bianco Sama

Vilagarcía de Arousa

Rede Galega de Música ao Vivo

 TIRULEQUE

Outro que tal baila

Música

09-03-2018 ás 22.30 h

Sala Garufa Club

A Coruña

Rede Galega de Música ao Vivo

 MIGUEL LAMAS QUARTET

Música

09-03-2018 ás 23.30 h

A Pousada das Ánimas

Boiro

Rede Galega de Música ao Vivo

 SABELA KING & THE HEARTBREAKERS

Música

09-03-2018 ás 00.00 h

Pub Gatos

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 INVISIBLE ADVERSARIES

De Valie Export - Ciclo Olladas de Muller

Audiovisual

09-03-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 POIS ISO, QUE TE QUERO + UNA VEZ FUIMOS SALVAJES

De Beatriz del Monte e de Carmen Bellas - Ciclo Olladas de Muller

Audiovisual

09-03-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TRINKETRINKE TEATRO

Problemas

Teatro/Infantil

10-03-2018 ás 17.30 h

Sala Gurugú

A Coruña

Rede Galega de Salas

 HILANDO TÍTERES

Alicia en el país de las maravillas

Teatro/Infantil

10-03-2018 ás 18.00 h

Fundación SGAE

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 SARABELA TEATRO

O secuestro da bibliotecaria

Teatro/Infantil

10-03-2018 ás 18.00 h

Teatro Pastor Díaz

Viveiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BAOBAB TEATRO

Pum Pum

Teatro/Infantil

10-03-2018 ás 19.00 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A TROPA DE TRAPO

Matrioskas

Teatro

10-03-2018 ás 20.00 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CULTURACTIVA

Sénior

Teatro

10-03-2018 ás 20.00 h

Teatro da Beneficencia

Ortigueira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CIRK ABOUT IT

El apartamento

Novo circo

10-03-2018 ás 20.30 h

Auditorio Gabriel García Márquez

Oleiros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PEDRO BRANDARIZ

Profundizando na Galiza profunda

Teatro

10-03-2018 ás 20.30 h

Casa da Cultura

Cee

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ILMAQUINARIO TEATRO

Resaca

Teatro

10-03-2018 ás 20.30 h

Teatro Coliseo Noela

Noia

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

Mofa & Befa: Cranios privilexiados... ou crítica da razón perralleira

Teatro

10-03-2018 ás 20.30 h

Auditorio Municipal

O Carballiño

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCIÓNS

Nacidas libres

Teatro

10-03-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vilagarcía de Arousa

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLÁNTICO

Helena: Xuízo a unha lurpia

Teatro

10-03-2018 ás 21.30 h

Casa da Cultura

Vimianzo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MIGUEL LAMAS QUARTET

Música

10-03-2018 ás 23.00 h

El Contrabajo

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 HILANDO TÍTERES

Alicia en el país de las maravillas

Teatro/Infantil

11-03-2018 ás 12.00 h

Fundación SGAE

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 MR. VÈRTIGO

Cooking with Soul

Teatro/Infantil

11-03-2018 ás 12.00 h

Auditorio Municipal-Pazo de Congresos

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SPASMO TEATRO

El mundo lirondo

Teatro/Infantil

11-03-2018 ás 12.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CARAMUXO TEATRO

Ela

Teatro/Infantil

11-03-2018 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GHAZAFELHOS

Rubicundo

Teatro/Infantil

11-03-2018 ás 18.00 h

Edificio Multiúsos

Monforte de Lemos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SARABELA TEATRO

O secuestro da bibliotecaria

Teatro/Infantil

11-03-2018 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TANXARINA

A galiña azul

Teatro/Infantil

11-03-2018 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Danza da choiva

Teatro/Infantil

11-03-2018 ás 18.30 h

Auditorio Municipal Gustavo Freire

Lugo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SPASMO TEATRO

El mundo lirondo

Teatro/Infantil

11-03-2018 ás 18.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BOCABERTA

Express Arte

Teatro

11-03-2018 ás 20.00 h

Multiúsos da Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A PANADARÍA

Elisa e Marcela

Teatro

11-03-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Cangas de Morrazo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 HILANDO TÍTERES

Alicia en el país de las maravillas

Teatro/Infantil

12-03-2018 ás 11.00 h

Fundación SGAE

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 MR. VÈRTIGO

Cooking with Soul

Teatro/Infantil

12-03-2018 ás 11.00 h

Auditorio Municipal-Pazo de Congresos

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SPASMO TEATRO

El mundo lirondo

Teatro/Infantil

12-03-2018 ás 11.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ALBERTO VILAS QUARTET

Tangata

Música

13-03-2018 ás 22.00 h

Borriquita de Belém

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 THE PRACTICE OF LOVE

De Valie Export - Ciclo Olladas de Muller

Audiovisual

13-03-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EL SÉPTIMO VICIO

Emisión en directo do programa de Radio 3

Audiovisual

14-03-2018 ás 20.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LEJOS DE LOS ÁRBOLES

De Jacinto Esteva - Sección Fóra de Serie

Audiovisual

14-03-2018 ás 21.15 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 DAKIDARRÍA

En acústico

Música

15-03-2018 ás 22.00 h

La Fábrica de Chocolate Club

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 PORTO

De Gabe Klinger - Sección Fóra de Serie - Aniversario do CGAI

Audiovisual

15-03-2018 ás 19.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PAIS/NAIS - FILLOS/AS - AFILLADOS/AS

Ciclo Correspondencias

Audiovisual

15-03-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 FANI TRIANA - ILUSIONISTA

Fantasía dos sentidos

Maxia/Infantil

16-03-2018 ás 18.30 h

Casa da Cultura Pintor Lloréns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GHAZAFELHOS

Lúa

Teatro/Infantil

16-03-2018 ás 20.00 h

Casa da Cultura Ramón Martínez López

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SILVIA PENIDE

Todo pintado de plata

Música

16-03-2018 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCIÓNS

O tolleito de Inishmaan

Teatro

16-03-2018 ás 21.00 h

Teatro Principal

A Estrada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 DE VACAS

Música

16-03-2018 ás 21.00 h

Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Casa O´Rei

Teatro

16-03-2018 ás 21.00 h

Casa da Cultra do Milladoiro

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS DISPERSAS

Memorias dun ser humano disperso (Versión 7.0)

Teatro

16-03-2018 ás 21.30 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PORTO

De Gabe Klinger. Sección Fóra de Serie

Audiovisual

16-03-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MJ PÉREZ

Xira Casandra

Música

16-03-2018 ás 23.30 h

A Ventana

Laxe

Rede Galega de Música ao Vivo

 CONSTELACIÓNS AFECTIVAS: GALAXIE

De Gregory J. Markopoulos. Ciclo Correspondencias

Audiovisual

16-03-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 GALEATRO PRODUCIÓNS ESCÉNICAS

Contos no faiado

Teatro/Infantil

17-03-2018 ás 18.00 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 KATARSIS EDUCACIÓN E TEATRO

Bathtime

Teatro/Infantil

17-03-2018 ás 18.30 h

Sala Gurugú

A Coruña

Rede Galega de Salas

 SARABELA TEATRO

O secuestro da bibliotecaria

Teatro/Infantil

17-03-2018 ás 18.00 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLÁNTICO

Helena: Xuízo a unha lurpia

Teatro

17-03-2018 ás 20.00 h

Aula Municipal de Cultura

Betanzos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A PANADARÍA

Elisa e Marcela

Teatro

17-03-2018 ás 20.30 h

Auditorio Gabriel García Márquez

Oleiros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A TRASTENDA DOS CONTOS (CAXOTO CONTACONTOS)

Que morro!!!

Teatro

17-03-2018 ás 20.30 h

Casa da Cultura

Cee

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BERROBAMBÁN

A carreta pantasma

Teatro

17-03-2018 ás 20.30 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

O servidor de dous amos

Teatro

17-03-2018 ás 20.30 h

Teatro Principal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A ILLA DOS NENOS

Hocus Pocus

Maxia/Infantil

17-03-2018 ás 21.00 h

Casa da Cultura

Burela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CARMEN PENIM

Herdeiras. Trío

Música

17-03-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Cangas de Morrazo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS DISPERSAS

Memorias dun ser humano disperso (Versión 7.0)

Teatro

17-03-2018 ás 21.30 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 AVES DE PASO

De Olivier Ringe. Sección CGAI Júnior

Audiovisual

17-03-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TEATRO Ó CUBO

O faiado

Infantil/Teatro

17-03-2018 ás 18.30 h

Sala Bahía

Foz

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MJ PÉREZ

Xira Casandra

Música

17-03-2018 ás 22.30 h

Var con Uve

Moaña

Rede Galega de Música ao Vivo

 OS MONICREQUES DE KUKAS

Xan Perillán e a maleta máxica

Teatro/Infantil

18-03-2018 ás 12.00 h

Auditorio Municipal-Pazo de Congresos

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TITEREFICCIÓS

Chove¡ (reatro para bebés)

Teatro/Infantil

18-03-2018 ás 12.30 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BERROBAMBÁN

Xurdefet (Jour de Fête)

Teatro/Infantil

18-03-2018 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Danza da choiva

Teatro/Infantil

18-03-2018 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GRUPO CHÉVERE

Eroski Paraíso

Teatro

18-03-2018 ás 18.00 h

Auditorio Municipal Reveriano Soutullo

Ponteareas

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Raclette

Teatro

18-03-2018 ás 20.00 h

Auditorio Municipal Hernán Naval

Ribadeo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ALDAOLADO

Cría fama e bótate a correr

Música

18-03-2018 ás 20.00 h

A Pousada das Ánimas

Boiro

Rede Galega de Música ao Vivo

 EL TESTAMENTO DE ORFEO

De Jean Cocteau. Ciclo Premios María Casares

Audiovisual

20-03-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 A PALABRA IMAXE

Obras de Guy Sherwin, Hannes Schüpbach e David Gatten. Ciclo Correspondencias

Audiovisual

20-03-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ZAMA

De Lucrecia Martel. Sección Fóra de Serie

Audiovisual

21-03-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ZAMA

De Lucrecia Martel. Sección Fóra de Serie

Audiovisual

21-03-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CONTRAPRODUCIÓNS

Nacidas libres

Teatro

22-03-2018 ás 20.15 h

Edificio Multiúsos

Monforte de Lemos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Casa O´Rei

Teatro

22-03-2018 ás 20.30 h

Auditorio Municipal-Pazo de Congresos

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LIVING IN AN UNREAL WORLD + HYPERNORMALISATION

Ciclo Adam Curtis

Audiovisual

22-03-2018 ás 19.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CONTRAPRODUCIÓNS

Nacidas libres

Teatro

23-03-2018 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BORJA FERNÁNDEZ

Salvador

Teatro

23-03-2018 ás 21.00 h

Teatro Municipal Lauro Olmo

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Casa O´Rei

Teatro

23-03-2018 ás 21.00 h

Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ALDAOLADO

Cría fama e bótate a correr

Música

23-03-2018 ás 23.30 h

A Ventana

Laxe

Rede Galega de Música ao Vivo

 KELIBÉN

Música

23-03-2018 ás 22.00 h

Arca da Noe

Vilar de Santos

Rede Galega de Música ao Vivo

 MIGUEL LAMAS QUARTET

Música

23-03-2018 ás 22.30 h

Sala Super 8

Ferrol

Rede Galega de Música ao Vivo

 FACTORÍA DE SUBSISTENCIA

En acústico

Música

23-03-2018 ás 23.30 h

A Fundación

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 GARCÍA MC & PEQUENO QUILOMBO

Música

23-03-2018 ás 23.30 h

A Pousada das Ánimas

Boiro

Rede Galega de Música ao Vivo

 EVERYTHING IS GOING ACCORDING TO THE PLAN + DANCING REMADE + IT FELT LIKE A KISS

Ciclo Adam Curtis

Audiovisual

23-03-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ALBERTO GARCÍ-ALIX. LA LÍNEA DE LA SOMBRA

De Nicolás Combarro. Sección Fóra de Serie

Audiovisual

23-03-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PAYASO PIRULETA & CÍA.

A biblioteca máxica

Teatro/Infantil

24-03-2018 ás 18.00 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 EL PERRO AZUL TEATRO

Peter Pan y Wendy

Teatro/Infantil

24-03-2018 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

O Carballiño

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Danza da choiva

Teatro/Infantil

24-03-2018 ás 18.30 h

Fórum Metropolitano

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CULTURACTIVA

O valo

Teatro/Infantil

24-03-2018 ás 19.00 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 DE VACAS

Música

24-03-2018 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ORQUESTRA DE CÁMARA GALEGA

Sons do Atlántico

Música

24-03-2018 ás 20.00 h

Auditorio Municipal-Pazo de Congresos

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCIÓNS

Nacidas libres

Teatro

24-03-2018 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DEL ANDAMIO

O ferro

Teatro

24-03-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Cangas de Morrazo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A PANADARÍA

Pan! Pan!

Teatro

24-03-2018 ás 21.30 h

Casa da Cultura

Vimianzo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CULTURACTIVA

Sénior

Teatro

24-03-2018 ás 21.30 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 KELIBÉN

Música

24-03-2018 ás 22.00 h

Moon Music Club

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 MANEIRO

Furtivos

Música

24-03-2018 ás 23.30 h

Sala Baranda

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Música ao Vivo

 LA MATANZA CANÓBAL DE LOS GARRULOS LISÉRGICOS

Con Julián Hernández. Ciclo Pensando en cine / pensado en Galicia

Audiovisual

24-03-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MIGALLAS TEATRO

O libro máxico

Teatro/Infantil

25-03-2018 ás 12.00 h

Auditorio Municipal-Pazo de Congresos

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 COLUMBUS

De Kogonada. Sección Fóra de Serie

Audiovisual

27-03-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 COLUMBUS

De Kogonada. Sección Fóra de Serie

Audiovisual

27-03-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CENTRO DRAMÁTICO GALEGO

Día Mundial do Teatro. Xornada de portas abertas

Varios

27-03-2018 ás 10.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 CENTRO DRAMÁTICO GALEGO

Día Mundial do Teatro. Xornada de portas abertas

Varios

27-03-2018 ás 11.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 CENTRO DRAMÁTICO GALEGO

Día Mundial do Teatro. Xornada de portas abertas

Varios

27-03-2018 ás 13.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 CENTRO DRAMÁTICO GALEGO

Día Mundial do Teatro. Xornada de portas abertas

Varios

27-03-2018 ás 16.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 CENTRO DRAMÁTICO GALEGO

Día Mundial do Teatro. Xornada de portas abertas

Varios

27-03-2018 ás 18.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 PERCUBEBÉ

Percubebé

Música/Infantil

28-03-2018 ás 17.30 h

Auditorio Municipal Hernán Naval

Ribadeo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 THE CENTURY OF THE SELF (EPISODIOS 1-2)

Ciclo Adam Curtis

Audiovisual

28-03-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 THE CENTURY OF THE SELF (EPISODIOS 3-4)

Ciclo Adam Curtis

Audiovisual

28-03-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MÓNICA DE NUT

Raíces aéreas

Música

29-03-2018 ás 21.00 h

Casa das Crechas

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 PATRICIA MOON

Rock & Love

Música

29-03-2018 ás 23.30 h

A Ventana

Laxe

Rede Galega de Música ao Vivo

 CREOLE KINGS

Ready to rock!!

Música

29-03-2018 ás 00.00 h

Pub Gatos

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 SARABELA TEATRO

O rei morre

Teatro

31-03-2018 ás 20.30 h

Auditorio Municipal

O Carballiño

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 KELIBÉN

Música

31-03-2018 ás 20.00 h

Náutico

O Grove

Rede Galega de Música ao Vivo

 GARCÍA MC & PEQUENO QUILOMBO

Música

31-03-2018 ás 22.00 h

Sala Garufa Club

A Coruña

Rede Galega de Música ao Vivo