<<   Marzo 2019   >>
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 
 

Localidade

Espazo

Tipo

Compaia / Grupo

Marzo 2019

 IAN & ELISA

Cousas de nenos

Maxia/Infantil

01-03-2019 ás 20.00 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PISTACATRO PRODUTORA DE SOOS

Alma (non hippie)

Danza

01-03-2019 ás 20.30 h

Teatro Rosala Castro

A Corua

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCINS TEATRIS EXCNTRICAS

Carpe Diem

Teatro

01-03-2019 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ALDAOLADO

Cra fama e btate a correr

Msica

01-03-2019 ás 20.45 h

Auditorio do Centro Cvico Cultural

Arteixo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MALASOMBRA PRODUCINS

Bernarda

Teatro

01-03-2019 ás 21.00 h

Teatro Principal

A Estrada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CINEMA STICADO

STRPTS: fin de tempada

Teatro

01-03-2019 ás 21.00 h

Teatro Lauro Olmo

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO EN PUNTO

Unha rosa entre as pernas

Teatro

01-03-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO EN PUNTO

Unha rosa entre as pernas

Teatro

01-03-2019 ás 00.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCCINS EN COPRODUCCIN CO CDG

A compaeira de piso

Teatro

01-03-2019 ás 11.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Programacin do CDG - Saln Teatro

 CONTRAPRODUCCINS EN COPRODUCCIN CO CDG

A compaeira de piso

Teatro

01-03-2019 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Programacin do CDG - Saln Teatro

 SARABAND

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

01-03-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 SARABAND

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

01-03-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 NELSON QUINTEIRO PRODUCCIONES

Pequeno gran show infantil: As nosas msicas daqu!

Teatro/Infantil

02-03-2019 ás 18.00 h

Auditorio da Casa de Cultura

Cee

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO EN PUNTO

Unha rosa entre as pernas

Teatro

02-03-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO EN PUNTO

Unha rosa entre as pernas

Teatro

02-03-2019 ás 00.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCCINS EN COPRODUCCIN CO CDG

A compaeira de piso

Teatro

02-03-2019 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Programacin do CDG - Saln Teatro

 EL MALVADO CARABEL

Ciclo Fra de serie

Audiovisual

02-03-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MUSICREQUES

Contacontos musicais

Infantil/Teatro

03-03-2019 ás 12.30 h

Auditorio Municipal Manuel Mara

O Carballio

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PERCUBEB

Percubeb

Msica/Infantil

03-03-2019 ás 12.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MIRCROMINA

A familia unida

Teatro/Infantil

03-03-2019 ás 12.00 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PERCUBEB

Percubeb

Msica/Infantil

03-03-2019 ás 16.30 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PERCUBEB

Percubeb

Msica/Infantil

03-03-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCCINS EN COPRODUCCIN CO CDG

A compaeira de piso

Teatro

03-03-2019 ás 18.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Programacin do CDG - Saln Teatro

 REDRUM TEATRO

Idiota

Teatro

06-03-2019 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ARTE + MULLER + GALICIA

Ciclo Olladas de muller

Audiovisual

06-03-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TDALAS MULLERES QUE COEZO

Ciclo Olladas de muller

Audiovisual

06-03-2019 ás 00.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 GRUPO CHVERE - IRIA PINHEIRO

Anatoma dunha serea

Teatro

07-03-2019 ás 20.30 h

Teatro Rosala Castro

A Corua

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CINEMA STICADO

STRPTS // episodio 1: Mirlo & Rula

Teatro

07-03-2019 ás 20.30 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 REDRUM TEATRO

Idiota

Teatro

07-03-2019 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TRINTA LUMES

Ciclo Olladas de muller

Audiovisual

07-03-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TRINTA LUMES

Ciclo Olladas de muller

Audiovisual

07-03-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CULTURACTIVA

Senior

Teatro

08-03-2019 ás 21.30 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GRUPO CHVERE - IRIA PINHEIRO

Anatoma dunha serea

Teatro

08-03-2019 ás 22.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CORRESPONDENCIAS

Ciclo Olladas de muller

Audiovisual

08-03-2019 ás 19.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MARKELIE

Euria

Danza/Infantil

09-03-2019 ás 18.30 h

Auditorio Municipal Gustavo Freire

Lugo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 REDRUM TEATRO

Invisibles

Teatro

09-03-2019 ás 20.00 h

Centro Cultural Avenida

A Ra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 APORA ESCNICA

6 cubos negros en corpo branco

Teatro

09-03-2019 ás 20.30 h

Auditorio Municipal Manuel Mara

O Carballio

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CARLOS BLANCO

Os mellores monlogos

Teatro

09-03-2019 ás 20.30 h

Teatro Pastor Daz

Viveiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SOMBRA LUMINOSA / UN OLLO DE VIDRO / UN PAS EXTRAO / A NENA AZUL

Ciclo Olladas de muller

Audiovisual

09-03-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MARKELIE

Euria

Danza/Infantil

10-03-2019 ás 12.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CAYETANO LLED

Lafayette Show

Maxia/Infantil

10-03-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TANXARINA

A galia azul

Teatro/Infantil

10-03-2019 ás 18.00 h

Edificio Multiusos

Monforte de Lemos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MARKELIE

Euria

Danza/Infantil

10-03-2019 ás 18.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TACA TEATRO

Cinco minutos sen respirar

Teatro

10-03-2019 ás 20.30 h

Auditorio Municipal Gustavo Freire

Lugo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ANTES DEL AMANECER

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

12-03-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ANTES DEL AMANECER

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

12-03-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 BREVE ENCUENTRO

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

13-03-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 BREVE ENCUENTRO

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

13-03-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 APORA ESCNICA

30 e tantos sos

Teatro

14-03-2019 ás 20.15 h

Edificio Multiusos

Monforte de Lemos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 FRAN SIEIRA COMPAA DE DANZA

EntreSoos

Danza

14-03-2019 ás 20.30 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ANTES DEL ATARDECER

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

14-03-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ANTES DEL ATARDECER

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

14-03-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CAYETANO LLED

Le Cirque

Maxia/Infantil

15-03-2019 ás 18.30 h

Casa da Cultura Pintor Llorns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EDUCATEATRO PRODUCINS

Carapuchia Vermella

Teatro/Infantil

15-03-2019 ás 20.00 h

Casa da Cultura Ramn Martnez Lpez

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 APORA ESCNICA

Animal sagrado

Teatro/Infantil

15-03-2019 ás 20.00 h

Teatro Lauro Olmo

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TANXARINA

A galia azul

Teatro/Infantil

15-03-2019 ás 20.00 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A QUINTA DO CUADRANTE

O empapelado amarelo

Teatro

15-03-2019 ás 20.30 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 QUEIMAN E POUSA

Un verso, un cantar

Teatro

15-03-2019 ás 20.45 h

Auditorio do Centro Cvico Cultural

Arteixo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALABARTE

Fake

Msica

15-03-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIN&ARTE

A leituga

Teatro

15-03-2019 ás 21.00 h

Casa da Cultura de Bertamirns

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALA TEATRO

Vida de cans

Teatro

15-03-2019 ás 21.00 h

Auditorio do Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BUTACAZERO

#CAMIOS

Teatro

15-03-2019 ás 21.30 h

Saln Teatro

Laln

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EL SUR

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

15-03-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EL SUR

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

15-03-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TIEMPOS MODERNOS

Ciclo CGAI Junior

Audiovisual

16-03-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CAYETANO LLED

Sherlock Holmes

Maxia/Infantil

16-03-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal Cine Alovi

As Pontes de Garca Rodrguez

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CULTURACTIVA

Saaabor!

Teatro/Infantil

16-03-2019 ás 18.00 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MAGN BLANCO

A nena e o grilo mis al

Teatro/Infantil

16-03-2019 ás 18.00 h

Teatro Pastor Daz

Viveiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Patapatm

Teatro/Infantil

16-03-2019 ás 18.30 h

Frum Metropolitano

A Corua

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GALITOON

Gela-gela

Teatro/Infantil

16-03-2019 ás 19.00 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ANDREA POUSA TRO

Msica

16-03-2019 ás 20.00 h

Coliseo Noela

Noia

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 NOEM SALOMN & ANAIS FERNNDEZ

Mestre Vide. Obra para piano e canto

Msica

16-03-2019 ás 20.00 h

Auditorio Municipal da Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GUSTAVO ALMEIDA

Presentacin do disco Alfa

Msica

16-03-2019 ás 20.00 h

Auditorio Municipal Gustavo Freire

Lugo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PAULA QUINTAS TRASPEDIANTE

Plastic

Danza

16-03-2019 ás 20.30 h

Teatro Rosala Castro

A Corua

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SEORA SUPINA

Cinco mulleres que comen tortilla

Teatro

16-03-2019 ás 20.30 h

Auditorio Gabriel Garca Mrquez

Oleiros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCINS

A compaeira de piso

Teatro

16-03-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vilagarca de Arousa

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MALASOMBRA PRODUCINS

Bernarda

Teatro

16-03-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vimianzo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 FRAN SIEIRA COMPAA DE DANZA

EntreSoos

Danza

17-03-2019 ás 17.30 h

Auditorio Municipal Hernn Naval

Ribadeo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TANXARINA

Titiricircus

Teatro/Infantil

17-03-2019 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 AVENTO PRODUCINS TEATRAIS

O Mago de Oz

Teatro/Infantil

17-03-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal da Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MAGN BLANCO

A nena e o grilo mis al

Teatro/Infantil

17-03-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ANTES DEL ANOCHECER

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

20-03-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ANTES DEL ANOCHECER

Ciclo Tan poderoso coma o amor

Audiovisual

20-03-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 FLIX ALBO

Tanatorium

Teatro

21-03-2019 ás 20.30 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LA FLOR DE MI SECRETO

Ciclo Vai e Vem. Carta branca a Chema Prado.

Audiovisual

21-03-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 GRUPO CHVERE - IRIA PINHEIRO

Anatoma dunha serea

Teatro

22-03-2019 ás 21.00 h

Casa da Cultura do Milladoiro

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCINS

A compaeira de piso

Teatro

22-03-2019 ás 21.00 h

Casa da Cultura Ramn Martnez Lpez

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MALASOMBRA PRODUCINS

D.E.P.

Teatro

22-03-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CARTA A FREDDY BUACHE / LA MORTE ROUGE (SOLILOQUIO)

Ciclo Vai e Vem. Carta branca a Chema Prado.

Audiovisual

22-03-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ARREBATO

Ciclo Vai e Vem. Carta branca a Chema Prado.

Audiovisual

22-03-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ELEFANTE ELEGANTE

Patapatm

Teatro/Infantil

23-03-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal Cine Alovi

As Pontes de Garca Rodrguez

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GALEATRO PRODUCINS ESCNICAS

Muiada

Teatro/Infantil

23-03-2019 ás 18.00 h

Auditorio da Casa de Cultura

Cee

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TROULA ANIMACIN

Uxa lambona e a banda molona

Teatro/Infantil

23-03-2019 ás 18.30 h

Auditorio Municipal Manuel Mara

O Carballio

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MAGN BLANCO

A nena e o grilo mis al

Teatro/Infantil

23-03-2019 ás 19.00 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 FLIX ALBO

Tanatorium

Teatro

23-03-2019 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLNTICO

Das donas que bailan

Teatro

23-03-2019 ás 20.30 h

Auditorio Gabriel Garca Mrquez

Oleiros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCINS

Commedia

Teatro

23-03-2019 ás 20.30 h

Teatro Pastor Daz

Viveiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 DE STE XEITO PRODUCINS

Lol e mam

Teatro

23-03-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vimianzo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCINS

A compaeira de piso

Teatro

23-03-2019 ás 21.30 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A GRAMOLA GOMINOLA

As parbolas de Pakolas

Msica/Infantil

23-03-2019 ás 18.00 h

Casa da Cultura

Burela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PASOS DE BAILE

Ciclo Vai e Vem. Carta branca a Chema Prado.

Audiovisual

23-03-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 OS NUFRAGOS

Comenoites

Teatro/Infantil

24-03-2019 ás 12.00 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MALASOMBRA PRODUCINS

Os fabulosos Cleaners

Teatro/Infantil

24-03-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Patapatm

Teatro/Infantil

24-03-2019 ás 19.00 h

Teatro Jofre

Ferrol

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCINS

Commedia

Teatro

24-03-2019 ás 20.00 h

Auditorio Municipal Hernn Naval

Ribadeo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CARLOS BLANCO

Os mellores monlogos

Teatro

24-03-2019 ás 20.00 h

Auditorio Municipal da Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 IL BACIO DI TOSCA

Ciclo Vai e Vem. Carta branca a Chema Prado

Audiovisual

27-03-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 IL BACIO DI TOSCA

Ciclo Vai e Vem. Carta branca a Chema Prado

Audiovisual

27-03-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 OS MONICREQUES DE KUKAS

Arlequina

Teatro/Infantil

28-03-2019 ás 20.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLNTICO

Helena: Xuzo a unha lurpia

Teatro

28-03-2019 ás 21.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 YOU ARE NOT I

Ciclo Vai e Vem. Carta branca a Chema Prado

Audiovisual

28-03-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 HEART OF A DOG

Ciclo Vai e Vem. Carta branca a Chema Prado

Audiovisual

28-03-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TEATRO DO ATLNTICO

Helena: Xuzo a unha lurpia

Teatro

29-03-2019 ás 11.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Patapatm

Teatro/Infantil

29-03-2019 ás 12.00 h

Casa da Cultura de Bertamirns

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Patapatm

Teatro/Infantil

29-03-2019 ás 18.00 h

Casa da Cultura de Bertamirns

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 XAROPE TUL

Nmades

Teatro/Infantil

29-03-2019 ás 18.30 h

Casa da Cultura Pintor Llorns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 OS MONICREQUES DE KUKAS

Arlequina

Teatro/Infantil

29-03-2019 ás 18.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SARABELA TEATRO

Proxecto No

Teatro/Infantil

29-03-2019 ás 20.00 h

Casa da Cultura Ramn Martnez Lpez

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GRUPO CHVERE - IRIA PINHEIRO

Anatoma dunha serea

Teatro

29-03-2019 ás 20.30 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALA TEATRO

A primeira vez

Teatro

29-03-2019 ás 21.00 h

Teatro Principal

A Estrada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIN&ARTE

A leituga

Teatro

29-03-2019 ás 21.00 h

Auditorio do Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO NOROESTE

Da avariacia, a luxuria e a morte

Teatro

29-03-2019 ás 21.00 h

Teatro Lauro Olmo

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BERLIN

Ciclo Vai e Vem. Carta branca a Chema Prado.

Audiovisual

29-03-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 BERLIN

Ciclo Vai e Vem. Carta branca a Chema Prado

Audiovisual

29-03-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ENTREMANS

Gaia

Danza/Infantil

30-03-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal Cine Alovi

As Pontes de Garca Rodrguez

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CULTURACTIVA

Saaabor!

Teatro/Infantil

30-03-2019 ás 18.00 h

Auditorio da Casa de Cultura

Cee

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 OS MONICREQUES DE KUKAS

Arlequina

Teatro/Infantil

30-03-2019 ás 18.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 FRAN SIEIRA COMPAA DE DANZA

EntreSoos

Danza

30-03-2019 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLNTICO

Das donas que bailan

Teatro

30-03-2019 ás 20.00 h

Aula Municipal de Cultura

Betanzos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MALASOMBRA PRODUCINS

D.E.P.

Teatro

30-03-2019 ás 20.00 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SANTI ROMN, MARCOS PEREIRO E OSWALDO DIJN

Coleccionistas

Teatro

30-03-2019 ás 20.30 h

Auditorio Gabriel Garca Mrquez

Oleiros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 FLIX ALBO

Tanatorium

Teatro

30-03-2019 ás 21.00 h

Frum Metropolitano

A Corua

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCINS

A compaeira de piso

Teatro

30-03-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Cangas de Morrazo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A PANADARA

Elisa e Marcela

Teatro

30-03-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vilagarca de Arousa

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 REDRUM TEATRO

Invisibles

Teatro

30-03-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vimianzo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MARUXA / 13 ESTAMPAS DA TRAIZN

Ciclo Off Galicia

Audiovisual

30-03-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TEATRO CUBO

Nube nube sol

Teatro/Infantil

31-03-2019 ás 18.00 h

Auditorio do Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 OS MONICREQUES DE KUKAS

Arlequina

Teatro/Infantil

31-03-2019 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MALASOMBRA PRODUCINS

O caso ter sade

Teatro

31-03-2019 ás 20.00 h

Casa da Cultura Pintor Llorns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios