<<   Maio 2018   >>
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Localidade

Espazo

Tipo

Compañia / Grupo

Maio 2018

 LUIS VALLECILLO

Cantamos un conto? Coa banda

Música/Infantil

01-05-2018 ás 18.00 h

Praza do Conde Santo

Lourenzá

Cultura no Camiño

 PLAY-DOC: GOLDMAN

Echoes of silence | Pestilent city

Audiovisual

02-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CAIR CIRCO

Erori (función escolar)

Novo circo

02-05-2018 ás 11.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 A GRAMOLA GOMINOLA

Pakolas

Música/Infantil

02-05-2018 ás 18.00 h

Casa da Cultura

Fene

Cultura no Camiño

 EXTENSIÓN PROGRAMACIÓN CGAI

Colombus

Audiovisual

02-05-2018 ás 19.30 h

Cineclube Valle-Inclán

Lugo

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 SARABELA TEATRO

O secuestro da bibliotecaria

Teatro/Infantil

03-05-2018 ás 12.00 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Casa O´Rei

Teatro

03-05-2018 ás 21.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PLAY-DOC: CANDEIAS

A Margem

Audiovisual

03-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PLAY-DOC: GOLDMAN

Wheel of ashes

Audiovisual

03-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CAIR CIRCO

Erori (función escolar)

Novo circo

03-05-2018 ás 11.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

A leituga

Teatro

04-05-2018 ás 20.30 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PLAY-DOC: CANDEIAS

A Opçao (As rosas da estrada)

Audiovisual

04-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PRESUMIDO

Vendetta

Música

04-05-2018 ás 22.00 h

La Fábrica de Chocolate Club

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 ITH

O mínimo que o contén todo

Música

04-05-2018 ás 23.30 h

Sala Baranda

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Música ao Vivo

 FÓRA DE SERIE

Gens du Lac | Being gipsy

Audiovisual

04-05-2018 ás 20.35 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CAXOTO CONTACONTOS

Un libro baixo a almofada

Teatro/Infantil

04-05-2018 ás 17.00 h

Biblioteca Pública Municipal

A Fonsagrada

Cultura no Camiño

 CAXOTO CONTACONTOS

O berce das verbas

Teatro/Infantil

04-05-2018 ás 11.00 h

Salón de Actos de A Galiña Azul

A Fonsagrada

Cultura no Camiño

 CULTURACTIVA

Falar sen Cancelas

Teatro

04-05-2018 ás 20.30 h

Casa da Cultura

Neda

Cultura no Camiño

 

Santoalla

Audiovisual

04-05-2018 ás 21.00 h

Auditorio do Centro Social do Mar

Bueu

Cinemas de Galicia

 BAOBAB TEATRO

O lobo e a lúa

Teatro/Infantil

05-05-2018 ás 12.30 h

Teatro Principal

A Estrada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A PANADARÍA

Elisa e Marcela

Teatro

05-05-2018 ás 20.00 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

A leituga

Teatro

05-05-2018 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PABLO SANMAMED TRÍO

Música

05-05-2018 ás 00.00 h

Club Clavicémbalo

Lugo

Rede Galega de Música ao Vivo

 ELADIO Y LOS SERES QUERIDOS

Historias de caza

Música

05-05-2018 ás 22.00 h

Arca da Noe

Vilar de Santos

Rede Galega de Música ao Vivo

 BRAIS MORÁN

Música

05-05-2018 ás 23.30 h

A Pousada das Ánimas

Boiro

Rede Galega de Música ao Vivo

 OFF GALICIA

Vigo 1972

Audiovisual

05-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CAIR CIRCO

Erori

Novo circo

05-05-2018 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 O MAGO DEIMI

Apren-Deimi

Maxia

05-05-2018 ás 17.30 h

Casa Cultural de Berdeogas

Dumbría

Cultura no Camiño

 EDUCATEATRO PRODUCIÓNS

Os tres porquiños

Teatro/Infantil

05-05-2018 ás 19.00 h

Auditorio Municipal

Rois

Cultura no Camiño

 

Moitos fillos, un mono e un castelo

Audiovisual

05-05-2018 ás 19.30 h

Auditorio Municipal

Cariño

Cinemas de Galicia

 THE SWINGING FLAMINGOS

Música

05-05-2018 ás 22.00 h

Sala Moon

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 FRAN SIEIRA COMPAÑÍA DE DANZA

Entresoños

Danza

06-05-2018 ás 19.00 h

Auditorio Municipal Reveriano Soutullo

Ponteareas

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GHAZAFELHOS

Iriña bailarina

Teatro/Infantil

06-05-2018 ás 19.00 h

Centro Social de Dena

Meaño

Cultura no Camiño

 XAROPE TULÚ

María e os ollos alabarados

Teatro/Infantil

06-05-2018 ás 12.00 h

Casa da cultura

Neda

Cultura no Camiño

 IRIA ESTÉVEZ

Camiños do fado

Música

06-05-2018 ás 14.00 h

Praza do Concello

Trabada

Cultura no Camiño

 

O fillo de Bigfoot

Audiovisual

06-05-2018 ás 20.00 h

Casa da Cultura Manuel Lueiro Rey

O Grove

Cinemas de Galicia

 MARCOS TEIRA

Trasnlations Trío

Música

06-05-2018 ás 23.30 h

A Pousada das Ánimas

Boiro

Rede Galega de Música ao Vivo

 EXTENSIÓN PROGRAMACIÓN CGAI

Zama

Audiovisual

07-05-2018 ás 20.30 h

Cineclube Padre Feijoo

Ourense

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIÓN PROGRAMACIÓN CGAI

Zama

Audiovisual

07-05-2018 ás 23.00 h

Cineclube Padre Feijoo

Ourense

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ADAM CURTIS

The Trap: What happened to our dream freedom (ep.1-3)

Audiovisual

08-05-2018 ás 19.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CAXOTO CONTACONTOS

Carteiro en bicicleta

Teatro/Infantil

08-05-2018 ás 11.00 h

Auditorio de Coles

Coles

Cultura no Camiño

 EDUCATEATRO PRODUCIÓNS

Os tres porquiños

Teatro/Infantil

09-05-2018 ás 12.00 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CENTENARIO BERGMAN

Noche de circo

Audiovisual

09-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CONTRAPRODUCIÓNS

Memorias dun neno labrego

Teatro

09-05-2018 ás 16.00 h

I.E.S. de Viós

Abegondo

Cultura no Camiño

 BELLÓNMACEIRAS

Música

09-05-2018 ás 18.00 h

Casa da Cultura

Fene

Cultura no Camiño

 PISANDO OVOS

Taller-Seleción de intérprete para Directo 9

Varios

09-05-2018 ás 09.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 CENTENARIO BERGMAN

Noche de circo

Audiovisual

09-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIÓN PROGRAMACIÓN CGAI

En la playa sola de noche

Audiovisual

09-05-2018 ás 19.30 h

Cineclube Valle-Inclán

Lugo

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 APORÍA TEATRO

Seis cubos negros en corpo branco

Teatro

10-05-2018 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 ECOS DO 68

Peppermint Frappé

Audiovisual

10-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 FÓRA DE SERIE

Le joli Mai

Audiovisual

10-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TEATRO DEL ANDAMIO

O sal do mar e outros contos mariñeiros

Teatro/Infantil

11-05-2018 ás 18.30 h

Casa da Cultura Pintor Lloréns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Raclette

Teatro

11-05-2018 ás 20.30 h

Teatro Jofre

Ferrol

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

Mofa & Befa: Cranios privilexiados... ou crítica da razón perralleira

Teatro

11-05-2018 ás 21.00 h

Casa da Cultura

Burela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SUMRRÁ

Música

11-05-2018 ás 23.00 h

El Contrabajo

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 BANDA CREBINSKY

Jet Lag

Música

11-05-2018 ás 23.30 h

A Fundación

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 CORA SAYERS

Música

11-05-2018 ás 23.30 h

Sala Baranda

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Música ao Vivo

 SABELA KING & THE HEARTBREAKERS

Música

11-05-2018 ás 23.30 h

A Pousada das Ánimas

Boiro

Rede Galega de Música ao Vivo

 APORÍA TEATRO

Seis cubos negros en corpo branco

Teatro

11-05-2018 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 XAROPE TULÚ

María e os ollos alabarados

Teatro/Infantil

11-05-2018 ás 17.30 h

Biblioteca Municipal Rosalia de Castro

Arzúa

Cultura no Camiño

 BELLÓNMACEIRAS

Música

11-05-2018 ás 19.30 h

Aula Municipal de Cultura

Betanzos

Cultura no Camiño

 

A Librería

Audiovisual

11-05-2018 ás 20.30 h

Auditorio Municipal Ilduara

Celanova

Cinemas de Galicia

 ECOS DO 68

Después de mayo

Audiovisual

11-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ECOS DO 68

Después de mayo

Audiovisual

11-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 SÉS

Xira RE-Admirando a condición

Música

12-05-2018 ás 20.00 h

Pazo da cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Casa O´Rei

Teatro

12-05-2018 ás 21.00 h

Teatro Coliseo Noela

Noia

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 XURXO CORTÁZAR

Desconexión

Teatro

12-05-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Cangas de Morrazo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CARLA GREEN & THE DEMONS

Música

12-05-2018 ás 00.00 h

Club Clavicémbalo

Lugo

Rede Galega de Música ao Vivo

 ODAIKO

Invención

Música/Infantil

12-05-2018 ás 20.30 h

Arca da Noe

Vilar de Santos

Rede Galega de Música ao Vivo

 APORÍA TEATRO

Seis cubos negros en corpo branco

Teatro

12-05-2018 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 JAVIER MARTÍN

Método negro

Danza

12-05-2018 ás 20.30 h

Teatro Rosalía de Castro

A Coruña

Cultura no Camiño

 A BANDA DA BALBINA

Música

12-05-2018 ás 23.00 h

Praza Andón Cebreiro

Friol

Cultura no Camiño

 RIFF RAFF

Tributo ACDC

Música

12-05-2018 ás 23.30 h

Praza Andón Cebreiro

Friol

Cultura no Camiño

 TEATRO DO ANDAMIO

Miau...!

Teatro/Infantil

12-05-2018 ás 17.30 h

Casa Habanera

Guitiriz

Cultura no Camiño

 LENDA ÁRTABRA

Noites de lenda

Música

12-05-2018 ás 21.30 h

Alameda de Raxoi

Pontedeume

Cultura no Camiño

 DE STE XEITO PRODUCIÓNS

Loló e mamá

Teatro

12-05-2018 ás 20.30 h

Auditorio Municipal

Verín

Cultura no Camiño

 

A Librería

Audiovisual

12-05-2018 ás 20.00 h

Casa da Cultura Manuel Lueiro Rey

O Grove

Cinemas de Galicia

 PENSANDO EN CINE/ PENSANDO EN GALICIA

La lengua de las mariposas

Audiovisual

12-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 VIU EL TEATRE

Pintamúsica!

Teatro/Infantil

13-05-2018 ás 12.00 h

Auditorio Municipal-Pazo de Congresos

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TITEREFICCIÓS

Chove¡ (reatro para bebés)

Teatro/Infantil

13-05-2018 ás 17.00 h

Auditorio Municipal

O Carballiño

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO MARIONETAS TRÉCOLA

O agasallo de Anya

Teatro/Infantil

13-05-2018 ás 00.00 h

Auditorio Municipal Hernán Naval

Ribadeo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ASACOCIRCO

BB Circus

Novo circo/Infantil

13-05-2018 ás 18.30 h

Auditorio Municipal Gustavo Freire

Lugo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CULTURACTIVA

Falar sen cancelas

Teatro

13-05-2018 ás 19.00 h

Auditorio Municipal Reveriano Soutullo

Ponteareas

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Tropical

Teatro

13-05-2018 ás 20.00 h

Casa da Cultura Pintor Lloréns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 APORÍA TEATRO

Seis cubos negros en corpo branco

Teatro

13-05-2018 ás 18.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 O FIADEIRO

Danza

13-05-2018 ás 19.00 h

Auditorio Municipal

Ourense

Danza 3

 FREDI E CÍA

Circanelo

Novo circo

13-05-2018 ás 17.30 h

Praza do Convento

Melide

Cultura no Camiño

 OSCAR IBÁÑEZ & TRIBO

Alén do mar

Música

13-05-2018 ás 19.30 h

Praza do Convento

Melide

Cultura no Camiño

 MAGO ROMARÍS

Ilusións ópticas

Maxia

13-05-2018 ás 11.30 h

Praza Isaac Díaz Pardo

Oroso

Cultura no Camiño

 CULTURACTIVA

Senior

Teatro

13-05-2018 ás 18.30 h

Auditorio da Azucreira

Portas

Cultura no Camiño

 XAROPE TULÚ

María e os ollos alabarados

Teatro/Infantil

14-05-2018 ás 12.00 h

Teatro Elma

A Pobra do Caramiñal

Cultura no Camiño

 MARÍA LARRAITZ URRUZOLA TOLOSA

Babacontos con María Victoria Moreno

Teatro/Infantil

14-05-2018 ás 18.00 h

Casa da Cultura

Dodro

Cultura no Camiño

 EXTENSIÓN PROGRAMACIÓN CGAI

En la playa sola de noche

Audiovisual

14-05-2018 ás 20.30 h

Cineclube Padre Feijoo

Ourense

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIÓN PROGRAMACIÓN CGAI

En la playa sola de noche

Audiovisual

14-05-2018 ás 23.00 h

Cineclube Padre Feijoo

Ourense

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 REDRUM PRODUCCIONES

A nena que quería navegar

Infantil/Teatro

15-05-2018 ás 19.00 h

Auditorio Municipal da Xuventude

Cambados

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BAOBAB TEATRO

Baila, Roque, baila

Teatro/Infantil

15-05-2018 ás 13.00 h

C.E.I.P. San Marcos

Abegondo

Cultura no Camiño

 MARTÍN CAMIÑA

Ilusións por e para María Victoria Monero

Maxia

15-05-2018 ás 19.30 h

Edificio de Servizos Múltiples

Culleredo

Cultura no Camiño

 CARAPAUS

Música

15-05-2018 ás 21.00 h

Campo da Feira de Paradela

Paradela

Cultura no Camiño

 MARÍA LARRAITZ URRUZOLA TOLOSA

Babacontos con María Victoria Moreno

Teatro/Infantil

15-05-2018 ás 11.30 h

Centro Cultural Municipal

Rodeiro

Cultura no Camiño

 MESTRE MATEO 2018

Dhogs

Audiovisual

15-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 OSCAR IBÁÑEZ & TRIBO

Ponte Atlántica

Música

16-05-2018 ás 21.00 h

Teatro Principal

A Estrada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 JUYMA ESTÉVEZ TRÍO

Música

16-05-2018 ás 22.00 h

Café-Concerto Jazz Filloa

A Coruña

Rede Galega de Música ao Vivo

 LESUIT

Música

16-05-2018 ás 22.00 h

La Fábrica de Chocolate Club

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 ODAIKO

Vaia banda!

Música

16-05-2018 ás 20.30 h

Teatro Elma

A Pobra do Caramiñal

Cultura no Camiño

 A TROPA DE TRAPO

Os contos da cesta no faiado

Teatro/Infantil

16-05-2018 ás 11.00 h

Auditorio de Coles

Coles

Cultura no Camiño

 MARÍA LARRAITZ URRUZOLA TOLOSA

Babacontos con María Victoria Moreno

Teatro/Infantil

16-05-2018 ás 18.00 h

Casa da Cultura

Fene

Cultura no Camiño

 OS MONICREQUES DE KUKAS

O encoro enmeigado nas fragas do Eume

Teatro/Infantil

16-05-2018 ás 18.30 h

Casa da Cultura Manuel Lueiro Rey

O Grove

Cultura no Camiño

 A BANDA DA BALBINA

Música

16-05-2018 ás 21.00 h

Parza do Calvario

O Rosal

Cultura no Camiño

 MESTRE MATEO 2018

Matria | The neverending wall | Troubled Times

Audiovisual

16-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MESTRE MATEO 2018

A batalla descoñecida

Audiovisual

16-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIÓN PROGRAMACIÓN CGAI

Pois iso, que te quero | Atisbos | Palmira | Matria

Audiovisual

16-05-2018 ás 19.30 h

Cineclube Valle-Inclán

Lugo

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PACO NOGUEIRAS

Radio Bulebule

Música/Infantil

17-05-2018 ás 18.00 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CENTRO DRAMÁTICO GALEGO

Día das Letras Galegas. Xornada de portas abertas+visitas guiadas

Varios

17-05-2018 ás 00.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 ODAIKO

Mar adiante

Música

17-05-2018 ás 12.00 h

Rúa Peonil

Boiro

Cultura no Camiño

 MARTÍN CAMIÑA

Ilusións por e para María Victoria Monero

Maxia

17-05-2018 ás 19.00 h

Centro Social de Dena

Meaño

Cultura no Camiño

 GHAZAFELHOS

O vendedor de fume

Teatro/Infantil

17-05-2018 ás 19.30 h

Paseo da Corredoira

Tui

Cultura no Camiño

 PISTACATRO PRODUTORA DE SOÑOS

A vida tola de pajarito

Novo circo

17-05-2018 ás 18.30 h

Paseo da Corredoira

Tui

Cultura no Camiño

 SALETA FERNÁNDEZ

Pan con chocolate

Teatro/Infantil

17-05-2018 ás 12.00 h

Paseo da Corredoira

Tui

Cultura no Camiño

 MAGO TETO

Alquimia

Maxia

17-05-2018 ás 17.00 h

Praza da Vila

Vilariño de Conso

Cultura no Camiño

 TALÍA TEATRO

O servidor de dous amos

Teatro

18-05-2018 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SARABELA TEATRO

O rei morre

Teatro

18-05-2018 ás 21.30 h

Salón Teatro

Lalín

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GOLD AND COLT

Música

18-05-2018 ás 00.00 h

Club Clavicémbalo

Lugo

Rede Galega de Música ao Vivo

 CORA SAYERS

Música

18-05-2018 ás 22.00 h

La Fábrica de Chocolate Club

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 HABITACIÓN VUDÚ

Música

18-05-2018 ás 22.00 h

BâBâ Bar

A Coruña

Rede Galega de Música ao Vivo

 MAD MARTIN TRÍO

High Energy Rockabilly

Música

18-05-2018 ás 23.30 h

A Ventana

Laxe

Rede Galega de Música ao Vivo

 BRAIS MORÁN

Música

18-05-2018 ás 00.00 h

Pub Gatos

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 OSWALDO DIGÓN

Anecdoloxía

Teatro

18-05-2018 ás 20.00 h

Museo do Humor de Fene

Fene

Cultura no Camiño

 EDUCATEATRO PRODUCIÓNS

Os tres porquiños

Teatro/Infantil

18-05-2018 ás 19.00 h

Auditorio de Rianxo

Rianxo

Cultura no Camiño

 

Vigo 1972

Audiovisual

18-05-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Cangas

Cinemas de Galicia

 MESTRE MATEO 2018

Serramoura (Cap. 89: Nas mans do destino)

Audiovisual

18-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MESTRE MATEO 2018

Peter Brandon

Audiovisual

18-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CARAMUXO TEATRO

Redondo

Teatro/Infantil

19-05-2018 ás 18.00 h

Casa da Cultura

Burela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BUCANERO

Perfectos Imbéciles

Teatro

19-05-2018 ás 20.30 h

Teatro Jofre

Ferrol

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

O servidor de dous amos

Teatro

19-05-2018 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ODAIKO

Invención

Música/Infantil

19-05-2018 ás 20.30 h

Náutico

O Grove

Rede Galega de Música ao Vivo

 BRAIS MORÁN

Música

19-05-2018 ás 22.00 h

Arca da Noe

Vilar de Santos

Rede Galega de Música ao Vivo

 HABITACIÓN VUDÚ

Música

19-05-2018 ás 23.30 h

A Pousada das Ánimas

Boiro

Rede Galega de Música ao Vivo

 ITH

O mínimo que o contén todo

Música

19-05-2018 ás 00.00 h

Pub Gatos

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 LILA TEATRO

Nina Ventura Caprina

Teatro

19-05-2018 ás 20.00 h

Centro Sociocultural do Cádavo

Baleira

Cultura no Camiño

 BAOBAB TEATRO

O lobo e a lúa

Teatro/Infantil

19-05-2018 ás 18.00 h

Aula Municipal de Cultura

Betanzos

Cultura no Camiño

 MIGALLAS

Pegadas de Castelao

Música/Infantil

19-05-2018 ás 12.00 h

Casa da Cutura

Dodro

Cultura no Camiño

 FANI TRIANA ILUSIONISTA

Fantasía dos sentidos

Maxia

19-05-2018 ás 17.30 h

Praza do Camiño

Portomarín

Cultura no Camiño

 

A Librería

Audiovisual

19-05-2018 ás 19.30 h

Auditorio Municipal

Cariño

Cinemas de Galicia

 

Handia

Audiovisual

19-05-2018 ás 20.00 h

Auditorio Municipal Ilduara

Celanova

Cinemas de Galicia

 OFF GALICIA

Revindicando a María Victoria Moreno

Audiovisual

19-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 GHAZAFELHOS

Lúa

Infantil/Teatro

20-05-2018 ás 12.00 h

Auditorio Municipal-Pazo de Congresos

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PISTACATRO PRODUTORA DE SOÑOS

Outono

Novo circo/Infantil

20-05-2018 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SALETA FERNÁNDEZ

Pan con chocolate

Teatro/Infantil

20-05-2018 ás 17.00 h

C.E.I.P. Baños de Molgas

Baños de Molgas

Cultura no Camiño

 TALÍA TEATRO

Bicos con lingua

Teatro

20-05-2018 ás 20.00 h

Centro Sociocultural do Graxal

Cambre

Cultura no Camiño

 ROSA CEDRÓN

Música

20-05-2018 ás 19.00 h

Auditorio de Coles

Coles

Cultura no Camiño

 MOENDO MUIÑEIRAS

Cóntoche un traxe infantil

Teatro/Infantil

20-05-2018 ás 19.00 h

Auditorio Municipal

Valga

Cultura no Camiño

 

O fillo de Bigfoot

Audiovisual

20-05-2018 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Cinemas de Galicia

 EXTENSIÓN PROGRAMACIÓN CGAI

Echoes of silence

Audiovisual

21-05-2018 ás 20.30 h

Cineclube Padre Feijoo

Ourense

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIÓN PROGRAMACIÓN CGAI

Echoes of silence

Audiovisual

21-05-2018 ás 23.00 h

Cineclube Padre Feijoo

Ourense

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 BAOBAB TEATRO

Pum Pum

Teatro/Infantil

22-05-2018 ás 18.00 h

Auditorio Municipal Edificio Multiusos

Santa Comba

Cultura no Camiño

 JOÃO MOREIRA SALLES | ECOS DO 68

No intenso agora

Audiovisual

22-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 JOÃO MOREIRA SALLES

Entreatos

Audiovisual

23-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PHILIPPE GARREL

La cicatrice intérieure

Audiovisual

23-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIÓN PROGRAMACIÓN CGAI

Zama

Audiovisual

23-05-2018 ás 19.30 h

Cineclube Valle-Inclán

Lugo

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 SALETA FERNÁNDEZ

Pan con chocolate

Teatro/Infantil

24-05-2018 ás 12.00 h

Teatro Elma

A Pobra do Caramiñal

Cultura no Camiño

 CENTENARIO BERGMAN

El séptimo sello

Audiovisual

24-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CENTRO DRAMÁTICO GALEGO

El séptimo sello

Audiovisual

24-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIÓN PROGRAMACIÓN CGAI

Una vez fuimos salvajes

Audiovisual

24-05-2018 ás 20.30 h

Cineclube Lumière

Vigo

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MALASOMBRA PRODUCIÓNS

O caso é ter saúde

Teatro

25-05-2018 ás 21.30 h

Salón Teatro

Lalín

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PISTACATRO PRODUTORA DE SOÑOS

Nono

Infantil/Novo circo

25-05-2018 ás 18.30 h

Casa da Cultura Pintor Lloréns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 HELEN BERTELS + AVELINA PÉREZ + JOSI LAGE

Amor + Deixa de tocala, Sam + Barbarie en branco e negro

Teatro

25-05-2018 ás 19.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Teatro Obsceno. Residencia no CDG

 HELEN BERTELS + AVELINA PÉREZ + JOSI LAGE

Amor + Deixa de tocala, Sam + Barbarie en branco e negro

Teatro

25-05-2018 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Teatro Obsceno. Residencia no CDG

 DINAMOTEATRO

Inmedioteces

Teatro

25-05-2018 ás 20.30 h

Teatro Elma

A Pobra do Caramiñal

Cultura no Camiño

 ISABEL RISCO

Nabiza Girl

Teatro

25-05-2018 ás 21.30 h

Auditorio Municipal

Catoira

Cultura no Camiño

 ALDAOLADO

Cría fama e bótate e correr

Música

25-05-2018 ás 20.30 h

Casa da Cultura

Neda

Cultura no Camiño

 CAXOTO CONTACONTOS

Unhas gafas como as do avó

Teatro/Infantil

25-05-2018 ás 19.00 h

Auditorio Constante Liste

Teo

Cultura no Camiño

 

Lady Macbeth

Audiovisual

25-05-2018 ás 20.30 h

Auditorio Municipal Ilduara

Celanova

Cinemas de Galicia

 PHILIPPE GARREL

Les hautes solitudes

Audiovisual

25-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 JOÃO MOREIRA SALLES

Últimas conversas

Audiovisual

25-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CAMERATA LÍRICA

La Traviata, adaptación escenificada

Música

26-05-2018 ás 20.00 h

Teatro da Beneficencia

Ortigueira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BAOBAB TEATRO

Pum Pum

Teatro/Infantil

26-05-2018 ás 18.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CULTURACTIVA

Falar sen cancelas

Teatro

26-05-2018 ás 20.00 h

Aula Municipal de Cultura

Betanzos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 XURXO CORTÁZAR

Desconexión

Teatro

26-05-2018 ás 20.30 h

Fórum Metropolitano

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Casa O´Rei

Teatro

26-05-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vilagarcía de Arousa

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ROSA CEDRÓN

Rosa Cedrón Dúo

Música

26-05-2018 ás 21.00 h

Casa da Cultura

Burela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ALBERTO VILAS QUARTET

Tangata

Música

26-05-2018 ás 20.30 h

Náutico

O Grove

Rede Galega de Música ao Vivo

 ALDAOLADO

Cría fama e bótate a correr

Música

26-05-2018 ás 22.30 h

Var con Uve

Moaña

Rede Galega de Música ao Vivo

 HELEN BERTELS + AVELINA PÉREZ + JOSI LAGE

Amor + Deixa de tocala, Sam + Barbarie en branco e negro

Teatro

26-05-2018 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Teatro Obsceno. Residencia no CDG

 HELEN BERTELS + AVELINA PÉREZ + JOSI LAGE

Amor + Deixa de tocala, Sam + Barbarie en branco e negro

Teatro

26-05-2018 ás 19.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Teatro Obsceno. Residencia no CDG

 MALASOMBRA

Os fabulosos cleaners

Teatro/Infantil

26-05-2018 ás 20.00 h

Auditorio Municipal

Chantada

Cultura no Camiño

 XAROPE TULÚ

María e os ollos alabarados

Teatro/Infantil

26-05-2018 ás 11.30 h

Biblioteca Municipal

Santa Comba

Cultura no Camiño

 CONTRAPRODUCIÓNS

Fillos do sol

Teatro

26-05-2018 ás 17.00 h

Local Cultural

Vilasantar

Cultura no Camiño

 XACARANDAINA

Varios

26-05-2018 ás 19.00 h

Casco Vello

Pontedeume

Danza 3

 

Moitos fillos, un mono e un castelo

Audiovisual

26-05-2018 ás 20.00 h

Casa da Cultura Manuel Lueiro Rey

O Grove

Cinemas de Galicia

 (S8) 9ª MOSTRA DE CINEMA PERIFÉRICO

L'oeil impératif/ O ollo imperativo

Audiovisual

26-05-2018 ás 18.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MARIA FALTRI E JORGE JUNCAL

Fantasía coas palabras

Música/Infantil

27-05-2018 ás 12.00 h

Auditorio Municipal-Pazo de Congresos

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 HELEN BERTELS + AVELINA PÉREZ + JOSI LAGE

Amor + Deixa de tocala, Sam + Barbarie en branco e negro

Teatro

27-05-2018 ás 19.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Teatro Obsceno. Residencia no CDG

 HELEN BERTELS + AVELINA PÉREZ + JOSI LAGE

Amor + Deixa de tocala, Sam + Barbarie en branco e negro

Teatro

27-05-2018 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Teatro Obsceno. Residencia no CDG

 OS MONIFATES

Música/Infantil

27-05-2018 ás 17.00 h

Auditorio da Azucreira

Portas

Cultura no Camiño

 EXTENSIÓN PROGRAMACIÓN CGAI

A Margem

Audiovisual

28-05-2018 ás 20.30 h

Cineclube Padre Feijoo

Ourense

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIÓN PROGRAMACIÓN CGAI

A Margem

Audiovisual

28-05-2018 ás 23.00 h

Cineclube Padre Feijoo

Ourense

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 (S8) 9ª MOSTRA DE CINEMA PERIFÉRICO

Sinais en curto

Audiovisual

29-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 (S8) 9ª MOSTRA DE CINEMA PERIFÉRICO

Phil Hoffman. Vivir/ filmar. Programa 1

Audiovisual

29-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 YARON ABUFALIA EN COLABORACIÓN COA ESAD GALICIA

Taller de iluminación

Varios

30-05-2018 ás 10.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

 (S8) 9ª MOSTRA DE CINEMA PERIFÉRICO

Enrie Gehr. Programa 1

Audiovisual

30-05-2018 ás 19.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 (S8) 9ª MOSTRA DE CINEMA PERIFÉRICO

Phil Hoffman. Vivir/ filmar. Programa 2

Audiovisual

30-05-2018 ás 21.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIÓN PROGRAMACIÓN CGAI

Echoes of silence

Audiovisual

30-05-2018 ás 19.30 h

Cineclube Valle-Inclán

Lugo

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PATRICIA MOON

Música

31-05-2018 ás 22.00 h

La Fábrica de Chocolate Club

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 (S8) 9ª MOSTRA DE CINEMA PERIFÉRICO

Scott Stark. A regra do xogo. Programa 1

Audiovisual

31-05-2018 ás 18.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 (S8) 9ª MOSTRA DE CINEMA PERIFÉRICO

Patróns de interferencias. Son e estrutura

Audiovisual

31-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIÓN PROGRAMACIÓN CGAI

Echoes of silence

Audiovisual

31-05-2018 ás 20.30 h

Cineclube Lumière

Vigo

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ADAM CURTIS

Pandora's box (Ep. 5 y 6)

Audiovisual

15-06-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Coruña

Programación do Centro Galego de Artes da Imaxe