<<   Maio 2018   >>
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Localidade

Espazo

Tipo

Compaia / Grupo

Maio 2018

 LUIS VALLECILLO

Cantamos un conto? Coa banda

Msica/Infantil

01-05-2018 ás 18.00 h

Praza do Conde Santo

Lourenz

Cultura no Camio

 PLAY-DOC: GOLDMAN

Echoes of silence | Pestilent city

Audiovisual

02-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CAIR CIRCO

Erori (funcin escolar)

Novo circo

02-05-2018 ás 11.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 A GRAMOLA GOMINOLA

Pakolas

Msica/Infantil

02-05-2018 ás 18.00 h

Casa da Cultura

Fene

Cultura no Camio

 EXTENSIN PROGRAMACIN CGAI

Colombus

Audiovisual

02-05-2018 ás 19.30 h

Cineclube Valle-Incln

Lugo

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 SARABELA TEATRO

O secuestro da bibliotecaria

Teatro/Infantil

03-05-2018 ás 12.00 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Casa ORei

Teatro

03-05-2018 ás 21.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PLAY-DOC: CANDEIAS

A Margem

Audiovisual

03-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PLAY-DOC: GOLDMAN

Wheel of ashes

Audiovisual

03-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CAIR CIRCO

Erori (funcin escolar)

Novo circo

03-05-2018 ás 11.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 EME2 EMOCIN&ARTE

A leituga

Teatro

04-05-2018 ás 20.30 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PLAY-DOC: CANDEIAS

A Opao (As rosas da estrada)

Audiovisual

04-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PRESUMIDO

Vendetta

Msica

04-05-2018 ás 22.00 h

La Fbrica de Chocolate Club

Vigo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 ITH

O mnimo que o contn todo

Msica

04-05-2018 ás 23.30 h

Sala Baranda

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Msica ao Vivo

 FRA DE SERIE

Gens du Lac | Being gipsy

Audiovisual

04-05-2018 ás 20.35 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CAXOTO CONTACONTOS

Un libro baixo a almofada

Teatro/Infantil

04-05-2018 ás 17.00 h

Biblioteca Pblica Municipal

A Fonsagrada

Cultura no Camio

 CAXOTO CONTACONTOS

O berce das verbas

Teatro/Infantil

04-05-2018 ás 11.00 h

Saln de Actos de A Galia Azul

A Fonsagrada

Cultura no Camio

 CULTURACTIVA

Falar sen Cancelas

Teatro

04-05-2018 ás 20.30 h

Casa da Cultura

Neda

Cultura no Camio

 

Santoalla

Audiovisual

04-05-2018 ás 21.00 h

Auditorio do Centro Social do Mar

Bueu

Cinemas de Galicia

 BAOBAB TEATRO

O lobo e a la

Teatro/Infantil

05-05-2018 ás 12.30 h

Teatro Principal

A Estrada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A PANADARA

Elisa e Marcela

Teatro

05-05-2018 ás 20.00 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIN&ARTE

A leituga

Teatro

05-05-2018 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PABLO SANMAMED TRO

Msica

05-05-2018 ás 00.00 h

Club Clavicmbalo

Lugo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 ELADIO Y LOS SERES QUERIDOS

Historias de caza

Msica

05-05-2018 ás 22.00 h

Arca da Noe

Vilar de Santos

Rede Galega de Msica ao Vivo

 BRAIS MORN

Msica

05-05-2018 ás 23.30 h

A Pousada das nimas

Boiro

Rede Galega de Msica ao Vivo

 OFF GALICIA

Vigo 1972

Audiovisual

05-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CAIR CIRCO

Erori

Novo circo

05-05-2018 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 O MAGO DEIMI

Apren-Deimi

Maxia

05-05-2018 ás 17.30 h

Casa Cultural de Berdeogas

Dumbra

Cultura no Camio

 EDUCATEATRO PRODUCINS

Os tres porquios

Teatro/Infantil

05-05-2018 ás 19.00 h

Auditorio Municipal

Rois

Cultura no Camio

 

Moitos fillos, un mono e un castelo

Audiovisual

05-05-2018 ás 19.30 h

Auditorio Municipal

Cario

Cinemas de Galicia

 THE SWINGING FLAMINGOS

Msica

05-05-2018 ás 22.00 h

Sala Moon

Santiago de Compostela

Rede Galega de Msica ao Vivo

 FRAN SIEIRA COMPAA DE DANZA

Entresoos

Danza

06-05-2018 ás 19.00 h

Auditorio Municipal Reveriano Soutullo

Ponteareas

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GHAZAFELHOS

Iria bailarina

Teatro/Infantil

06-05-2018 ás 19.00 h

Centro Social de Dena

Meao

Cultura no Camio

 XAROPE TUL

Mara e os ollos alabarados

Teatro/Infantil

06-05-2018 ás 12.00 h

Casa da cultura

Neda

Cultura no Camio

 IRIA ESTVEZ

Camios do fado

Msica

06-05-2018 ás 14.00 h

Praza do Concello

Trabada

Cultura no Camio

 

O fillo de Bigfoot

Audiovisual

06-05-2018 ás 20.00 h

Casa da Cultura Manuel Lueiro Rey

O Grove

Cinemas de Galicia

 MARCOS TEIRA

Trasnlations Tro

Msica

06-05-2018 ás 23.30 h

A Pousada das nimas

Boiro

Rede Galega de Msica ao Vivo

 EXTENSIN PROGRAMACIN CGAI

Zama

Audiovisual

07-05-2018 ás 20.30 h

Cineclube Padre Feijoo

Ourense

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIN PROGRAMACIN CGAI

Zama

Audiovisual

07-05-2018 ás 23.00 h

Cineclube Padre Feijoo

Ourense

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ADAM CURTIS

The Trap: What happened to our dream freedom (ep.1-3)

Audiovisual

08-05-2018 ás 19.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CAXOTO CONTACONTOS

Carteiro en bicicleta

Teatro/Infantil

08-05-2018 ás 11.00 h

Auditorio de Coles

Coles

Cultura no Camio

 EDUCATEATRO PRODUCINS

Os tres porquios

Teatro/Infantil

09-05-2018 ás 12.00 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CENTENARIO BERGMAN

Noche de circo

Audiovisual

09-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CONTRAPRODUCINS

Memorias dun neno labrego

Teatro

09-05-2018 ás 16.00 h

I.E.S. de Vis

Abegondo

Cultura no Camio

 BELLNMACEIRAS

Msica

09-05-2018 ás 18.00 h

Casa da Cultura

Fene

Cultura no Camio

 PISANDO OVOS

Taller-Selecin de intrprete para Directo 9

Varios

09-05-2018 ás 09.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 CENTENARIO BERGMAN

Noche de circo

Audiovisual

09-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIN PROGRAMACIN CGAI

En la playa sola de noche

Audiovisual

09-05-2018 ás 19.30 h

Cineclube Valle-Incln

Lugo

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 APORA TEATRO

Seis cubos negros en corpo branco

Teatro

10-05-2018 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 ECOS DO 68

Peppermint Frapp

Audiovisual

10-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 FRA DE SERIE

Le joli Mai

Audiovisual

10-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TEATRO DEL ANDAMIO

O sal do mar e outros contos marieiros

Teatro/Infantil

11-05-2018 ás 18.30 h

Casa da Cultura Pintor Llorns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Raclette

Teatro

11-05-2018 ás 20.30 h

Teatro Jofre

Ferrol

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCINS TEATRIS EXCNTRICAS

Mofa & Befa: Cranios privilexiados... ou crtica da razn perralleira

Teatro

11-05-2018 ás 21.00 h

Casa da Cultura

Burela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SUMRR

Msica

11-05-2018 ás 23.00 h

El Contrabajo

Vigo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 BANDA CREBINSKY

Jet Lag

Msica

11-05-2018 ás 23.30 h

A Fundacin

Melide

Rede Galega de Msica ao Vivo

 CORA SAYERS

Msica

11-05-2018 ás 23.30 h

Sala Baranda

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Msica ao Vivo

 SABELA KING & THE HEARTBREAKERS

Msica

11-05-2018 ás 23.30 h

A Pousada das nimas

Boiro

Rede Galega de Msica ao Vivo

 APORA TEATRO

Seis cubos negros en corpo branco

Teatro

11-05-2018 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 XAROPE TUL

Mara e os ollos alabarados

Teatro/Infantil

11-05-2018 ás 17.30 h

Biblioteca Municipal Rosalia de Castro

Arza

Cultura no Camio

 BELLNMACEIRAS

Msica

11-05-2018 ás 19.30 h

Aula Municipal de Cultura

Betanzos

Cultura no Camio

 

A Librera

Audiovisual

11-05-2018 ás 20.30 h

Auditorio Municipal Ilduara

Celanova

Cinemas de Galicia

 ECOS DO 68

Despus de mayo

Audiovisual

11-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ECOS DO 68

Despus de mayo

Audiovisual

11-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 SS

Xira RE-Admirando a condicin

Msica

12-05-2018 ás 20.00 h

Pazo da cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Casa ORei

Teatro

12-05-2018 ás 21.00 h

Teatro Coliseo Noela

Noia

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 XURXO CORTZAR

Desconexin

Teatro

12-05-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Cangas de Morrazo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CARLA GREEN & THE DEMONS

Msica

12-05-2018 ás 00.00 h

Club Clavicmbalo

Lugo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 ODAIKO

Invencin

Msica/Infantil

12-05-2018 ás 20.30 h

Arca da Noe

Vilar de Santos

Rede Galega de Msica ao Vivo

 APORA TEATRO

Seis cubos negros en corpo branco

Teatro

12-05-2018 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 JAVIER MARTN

Mtodo negro

Danza

12-05-2018 ás 20.30 h

Teatro Rosala de Castro

A Corua

Cultura no Camio

 A BANDA DA BALBINA

Msica

12-05-2018 ás 23.00 h

Praza Andn Cebreiro

Friol

Cultura no Camio

 RIFF RAFF

Tributo ACDC

Msica

12-05-2018 ás 23.30 h

Praza Andn Cebreiro

Friol

Cultura no Camio

 TEATRO DO ANDAMIO

Miau...!

Teatro/Infantil

12-05-2018 ás 17.30 h

Casa Habanera

Guitiriz

Cultura no Camio

 LENDA RTABRA

Noites de lenda

Msica

12-05-2018 ás 21.30 h

Alameda de Raxoi

Pontedeume

Cultura no Camio

 DE STE XEITO PRODUCINS

Lol e mam

Teatro

12-05-2018 ás 20.30 h

Auditorio Municipal

Vern

Cultura no Camio

 

A Librera

Audiovisual

12-05-2018 ás 20.00 h

Casa da Cultura Manuel Lueiro Rey

O Grove

Cinemas de Galicia

 PENSANDO EN CINE/ PENSANDO EN GALICIA

La lengua de las mariposas

Audiovisual

12-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 VIU EL TEATRE

Pintamsica!

Teatro/Infantil

13-05-2018 ás 12.00 h

Auditorio Municipal-Pazo de Congresos

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TITEREFICCIS

Chove (reatro para bebs)

Teatro/Infantil

13-05-2018 ás 17.00 h

Auditorio Municipal

O Carballio

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO MARIONETAS TRCOLA

O agasallo de Anya

Teatro/Infantil

13-05-2018 ás 00.00 h

Auditorio Municipal Hernn Naval

Ribadeo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ASACOCIRCO

BB Circus

Novo circo/Infantil

13-05-2018 ás 18.30 h

Auditorio Municipal Gustavo Freire

Lugo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CULTURACTIVA

Falar sen cancelas

Teatro

13-05-2018 ás 19.00 h

Auditorio Municipal Reveriano Soutullo

Ponteareas

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Tropical

Teatro

13-05-2018 ás 20.00 h

Casa da Cultura Pintor Llorns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 APORA TEATRO

Seis cubos negros en corpo branco

Teatro

13-05-2018 ás 18.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 O FIADEIRO

Danza

13-05-2018 ás 19.00 h

Auditorio Municipal

Ourense

Danza 3

 FREDI E CA

Circanelo

Novo circo

13-05-2018 ás 17.30 h

Praza do Convento

Melide

Cultura no Camio

 OSCAR IBEZ & TRIBO

Aln do mar

Msica

13-05-2018 ás 19.30 h

Praza do Convento

Melide

Cultura no Camio

 MAGO ROMARS

Ilusins pticas

Maxia

13-05-2018 ás 11.30 h

Praza Isaac Daz Pardo

Oroso

Cultura no Camio

 CULTURACTIVA

Senior

Teatro

13-05-2018 ás 18.30 h

Auditorio da Azucreira

Portas

Cultura no Camio

 XAROPE TUL

Mara e os ollos alabarados

Teatro/Infantil

14-05-2018 ás 12.00 h

Teatro Elma

A Pobra do Caramial

Cultura no Camio

 MARA LARRAITZ URRUZOLA TOLOSA

Babacontos con Mara Victoria Moreno

Teatro/Infantil

14-05-2018 ás 18.00 h

Casa da Cultura

Dodro

Cultura no Camio

 EXTENSIN PROGRAMACIN CGAI

En la playa sola de noche

Audiovisual

14-05-2018 ás 20.30 h

Cineclube Padre Feijoo

Ourense

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIN PROGRAMACIN CGAI

En la playa sola de noche

Audiovisual

14-05-2018 ás 23.00 h

Cineclube Padre Feijoo

Ourense

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 REDRUM PRODUCCIONES

A nena que quera navegar

Infantil/Teatro

15-05-2018 ás 19.00 h

Auditorio Municipal da Xuventude

Cambados

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BAOBAB TEATRO

Baila, Roque, baila

Teatro/Infantil

15-05-2018 ás 13.00 h

C.E.I.P. San Marcos

Abegondo

Cultura no Camio

 MARTN CAMIA

Ilusins por e para Mara Victoria Monero

Maxia

15-05-2018 ás 19.30 h

Edificio de Servizos Mltiples

Culleredo

Cultura no Camio

 CARAPAUS

Msica

15-05-2018 ás 21.00 h

Campo da Feira de Paradela

Paradela

Cultura no Camio

 MARA LARRAITZ URRUZOLA TOLOSA

Babacontos con Mara Victoria Moreno

Teatro/Infantil

15-05-2018 ás 11.30 h

Centro Cultural Municipal

Rodeiro

Cultura no Camio

 MESTRE MATEO 2018

Dhogs

Audiovisual

15-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 OSCAR IBEZ & TRIBO

Ponte Atlntica

Msica

16-05-2018 ás 21.00 h

Teatro Principal

A Estrada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 JUYMA ESTVEZ TRO

Msica

16-05-2018 ás 22.00 h

Caf-Concerto Jazz Filloa

A Corua

Rede Galega de Msica ao Vivo

 LESUIT

Msica

16-05-2018 ás 22.00 h

La Fbrica de Chocolate Club

Vigo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 ODAIKO

Vaia banda!

Msica

16-05-2018 ás 20.30 h

Teatro Elma

A Pobra do Caramial

Cultura no Camio

 A TROPA DE TRAPO

Os contos da cesta no faiado

Teatro/Infantil

16-05-2018 ás 11.00 h

Auditorio de Coles

Coles

Cultura no Camio

 MARA LARRAITZ URRUZOLA TOLOSA

Babacontos con Mara Victoria Moreno

Teatro/Infantil

16-05-2018 ás 18.00 h

Casa da Cultura

Fene

Cultura no Camio

 OS MONICREQUES DE KUKAS

O encoro enmeigado nas fragas do Eume

Teatro/Infantil

16-05-2018 ás 18.30 h

Casa da Cultura Manuel Lueiro Rey

O Grove

Cultura no Camio

 A BANDA DA BALBINA

Msica

16-05-2018 ás 21.00 h

Parza do Calvario

O Rosal

Cultura no Camio

 MESTRE MATEO 2018

Matria | The neverending wall | Troubled Times

Audiovisual

16-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MESTRE MATEO 2018

A batalla descoecida

Audiovisual

16-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIN PROGRAMACIN CGAI

Pois iso, que te quero | Atisbos | Palmira | Matria

Audiovisual

16-05-2018 ás 19.30 h

Cineclube Valle-Incln

Lugo

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PACO NOGUEIRAS

Radio Bulebule

Msica/Infantil

17-05-2018 ás 18.00 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CENTRO DRAMTICO GALEGO

Da das Letras Galegas. Xornada de portas abertas+visitas guiadas

Varios

17-05-2018 ás 00.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 ODAIKO

Mar adiante

Msica

17-05-2018 ás 12.00 h

Ra Peonil

Boiro

Cultura no Camio

 MARTN CAMIA

Ilusins por e para Mara Victoria Monero

Maxia

17-05-2018 ás 19.00 h

Centro Social de Dena

Meao

Cultura no Camio

 GHAZAFELHOS

O vendedor de fume

Teatro/Infantil

17-05-2018 ás 19.30 h

Paseo da Corredoira

Tui

Cultura no Camio

 PISTACATRO PRODUTORA DE SOOS

A vida tola de pajarito

Novo circo

17-05-2018 ás 18.30 h

Paseo da Corredoira

Tui

Cultura no Camio

 SALETA FERNNDEZ

Pan con chocolate

Teatro/Infantil

17-05-2018 ás 12.00 h

Paseo da Corredoira

Tui

Cultura no Camio

 MAGO TETO

Alquimia

Maxia

17-05-2018 ás 17.00 h

Praza da Vila

Vilario de Conso

Cultura no Camio

 TALA TEATRO

O servidor de dous amos

Teatro

18-05-2018 ás 20.30 h

Teatro Rosala Castro

A Corua

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SARABELA TEATRO

O rei morre

Teatro

18-05-2018 ás 21.30 h

Saln Teatro

Laln

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GOLD AND COLT

Msica

18-05-2018 ás 00.00 h

Club Clavicmbalo

Lugo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 CORA SAYERS

Msica

18-05-2018 ás 22.00 h

La Fbrica de Chocolate Club

Vigo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 HABITACIN VUD

Msica

18-05-2018 ás 22.00 h

BB Bar

A Corua

Rede Galega de Msica ao Vivo

 MAD MARTIN TRO

High Energy Rockabilly

Msica

18-05-2018 ás 23.30 h

A Ventana

Laxe

Rede Galega de Msica ao Vivo

 BRAIS MORN

Msica

18-05-2018 ás 00.00 h

Pub Gatos

Melide

Rede Galega de Msica ao Vivo

 OSWALDO DIGN

Anecdoloxa

Teatro

18-05-2018 ás 20.00 h

Museo do Humor de Fene

Fene

Cultura no Camio

 EDUCATEATRO PRODUCINS

Os tres porquios

Teatro/Infantil

18-05-2018 ás 19.00 h

Auditorio de Rianxo

Rianxo

Cultura no Camio

 

Vigo 1972

Audiovisual

18-05-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Cangas

Cinemas de Galicia

 MESTRE MATEO 2018

Serramoura (Cap. 89: Nas mans do destino)

Audiovisual

18-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MESTRE MATEO 2018

Peter Brandon

Audiovisual

18-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CARAMUXO TEATRO

Redondo

Teatro/Infantil

19-05-2018 ás 18.00 h

Casa da Cultura

Burela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BUCANERO

Perfectos Imbciles

Teatro

19-05-2018 ás 20.30 h

Teatro Jofre

Ferrol

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALA TEATRO

O servidor de dous amos

Teatro

19-05-2018 ás 20.30 h

Teatro Rosala Castro

A Corua

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ODAIKO

Invencin

Msica/Infantil

19-05-2018 ás 20.30 h

Nutico

O Grove

Rede Galega de Msica ao Vivo

 BRAIS MORN

Msica

19-05-2018 ás 22.00 h

Arca da Noe

Vilar de Santos

Rede Galega de Msica ao Vivo

 HABITACIN VUD

Msica

19-05-2018 ás 23.30 h

A Pousada das nimas

Boiro

Rede Galega de Msica ao Vivo

 ITH

O mnimo que o contn todo

Msica

19-05-2018 ás 00.00 h

Pub Gatos

Melide

Rede Galega de Msica ao Vivo

 LILA TEATRO

Nina Ventura Caprina

Teatro

19-05-2018 ás 20.00 h

Centro Sociocultural do Cdavo

Baleira

Cultura no Camio

 BAOBAB TEATRO

O lobo e a la

Teatro/Infantil

19-05-2018 ás 18.00 h

Aula Municipal de Cultura

Betanzos

Cultura no Camio

 MIGALLAS

Pegadas de Castelao

Msica/Infantil

19-05-2018 ás 12.00 h

Casa da Cutura

Dodro

Cultura no Camio

 FANI TRIANA ILUSIONISTA

Fantasa dos sentidos

Maxia

19-05-2018 ás 17.30 h

Praza do Camio

Portomarn

Cultura no Camio

 

A Librera

Audiovisual

19-05-2018 ás 19.30 h

Auditorio Municipal

Cario

Cinemas de Galicia

 

Handia

Audiovisual

19-05-2018 ás 20.00 h

Auditorio Municipal Ilduara

Celanova

Cinemas de Galicia

 OFF GALICIA

Revindicando a Mara Victoria Moreno

Audiovisual

19-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 GHAZAFELHOS

La

Infantil/Teatro

20-05-2018 ás 12.00 h

Auditorio Municipal-Pazo de Congresos

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PISTACATRO PRODUTORA DE SOOS

Outono

Novo circo/Infantil

20-05-2018 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SALETA FERNNDEZ

Pan con chocolate

Teatro/Infantil

20-05-2018 ás 17.00 h

C.E.I.P. Baos de Molgas

Baos de Molgas

Cultura no Camio

 TALA TEATRO

Bicos con lingua

Teatro

20-05-2018 ás 20.00 h

Centro Sociocultural do Graxal

Cambre

Cultura no Camio

 ROSA CEDRN

Msica

20-05-2018 ás 19.00 h

Auditorio de Coles

Coles

Cultura no Camio

 MOENDO MUIEIRAS

Cntoche un traxe infantil

Teatro/Infantil

20-05-2018 ás 19.00 h

Auditorio Municipal

Valga

Cultura no Camio

 

O fillo de Bigfoot

Audiovisual

20-05-2018 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Cinemas de Galicia

 EXTENSIN PROGRAMACIN CGAI

Echoes of silence

Audiovisual

21-05-2018 ás 20.30 h

Cineclube Padre Feijoo

Ourense

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIN PROGRAMACIN CGAI

Echoes of silence

Audiovisual

21-05-2018 ás 23.00 h

Cineclube Padre Feijoo

Ourense

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 BAOBAB TEATRO

Pum Pum

Teatro/Infantil

22-05-2018 ás 18.00 h

Auditorio Municipal Edificio Multiusos

Santa Comba

Cultura no Camio

 JOO MOREIRA SALLES | ECOS DO 68

No intenso agora

Audiovisual

22-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 JOO MOREIRA SALLES

Entreatos

Audiovisual

23-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PHILIPPE GARREL

La cicatrice intrieure

Audiovisual

23-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIN PROGRAMACIN CGAI

Zama

Audiovisual

23-05-2018 ás 19.30 h

Cineclube Valle-Incln

Lugo

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 SALETA FERNNDEZ

Pan con chocolate

Teatro/Infantil

24-05-2018 ás 12.00 h

Teatro Elma

A Pobra do Caramial

Cultura no Camio

 CENTENARIO BERGMAN

El sptimo sello

Audiovisual

24-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CENTRO DRAMTICO GALEGO

El sptimo sello

Audiovisual

24-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIN PROGRAMACIN CGAI

Una vez fuimos salvajes

Audiovisual

24-05-2018 ás 20.30 h

Cineclube Lumire

Vigo

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MALASOMBRA PRODUCINS

O caso ter sade

Teatro

25-05-2018 ás 21.30 h

Saln Teatro

Laln

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PISTACATRO PRODUTORA DE SOOS

Nono

Infantil/Novo circo

25-05-2018 ás 18.30 h

Casa da Cultura Pintor Llorns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 HELEN BERTELS + AVELINA PREZ + JOSI LAGE

Amor + Deixa de tocala, Sam + Barbarie en branco e negro

Teatro

25-05-2018 ás 19.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Teatro Obsceno. Residencia no CDG

 HELEN BERTELS + AVELINA PREZ + JOSI LAGE

Amor + Deixa de tocala, Sam + Barbarie en branco e negro

Teatro

25-05-2018 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Teatro Obsceno. Residencia no CDG

 DINAMOTEATRO

Inmedioteces

Teatro

25-05-2018 ás 20.30 h

Teatro Elma

A Pobra do Caramial

Cultura no Camio

 ISABEL RISCO

Nabiza Girl

Teatro

25-05-2018 ás 21.30 h

Auditorio Municipal

Catoira

Cultura no Camio

 ALDAOLADO

Cra fama e btate e correr

Msica

25-05-2018 ás 20.30 h

Casa da Cultura

Neda

Cultura no Camio

 CAXOTO CONTACONTOS

Unhas gafas como as do av

Teatro/Infantil

25-05-2018 ás 19.00 h

Auditorio Constante Liste

Teo

Cultura no Camio

 

Lady Macbeth

Audiovisual

25-05-2018 ás 20.30 h

Auditorio Municipal Ilduara

Celanova

Cinemas de Galicia

 PHILIPPE GARREL

Les hautes solitudes

Audiovisual

25-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 JOO MOREIRA SALLES

ltimas conversas

Audiovisual

25-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CAMERATA LRICA

La Traviata, adaptacin escenificada

Msica

26-05-2018 ás 20.00 h

Teatro da Beneficencia

Ortigueira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BAOBAB TEATRO

Pum Pum

Teatro/Infantil

26-05-2018 ás 18.30 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CULTURACTIVA

Falar sen cancelas

Teatro

26-05-2018 ás 20.00 h

Aula Municipal de Cultura

Betanzos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 XURXO CORTZAR

Desconexin

Teatro

26-05-2018 ás 20.30 h

Frum Metropolitano

A Corua

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Casa ORei

Teatro

26-05-2018 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vilagarca de Arousa

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ROSA CEDRN

Rosa Cedrn Do

Msica

26-05-2018 ás 21.00 h

Casa da Cultura

Burela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ALBERTO VILAS QUARTET

Tangata

Msica

26-05-2018 ás 20.30 h

Nutico

O Grove

Rede Galega de Msica ao Vivo

 ALDAOLADO

Cra fama e btate a correr

Msica

26-05-2018 ás 22.30 h

Var con Uve

Moaa

Rede Galega de Msica ao Vivo

 HELEN BERTELS + AVELINA PREZ + JOSI LAGE

Amor + Deixa de tocala, Sam + Barbarie en branco e negro

Teatro

26-05-2018 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Teatro Obsceno. Residencia no CDG

 HELEN BERTELS + AVELINA PREZ + JOSI LAGE

Amor + Deixa de tocala, Sam + Barbarie en branco e negro

Teatro

26-05-2018 ás 19.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Teatro Obsceno. Residencia no CDG

 MALASOMBRA

Os fabulosos cleaners

Teatro/Infantil

26-05-2018 ás 20.00 h

Auditorio Municipal

Chantada

Cultura no Camio

 XAROPE TUL

Mara e os ollos alabarados

Teatro/Infantil

26-05-2018 ás 11.30 h

Biblioteca Municipal

Santa Comba

Cultura no Camio

 CONTRAPRODUCINS

Fillos do sol

Teatro

26-05-2018 ás 17.00 h

Local Cultural

Vilasantar

Cultura no Camio

 XACARANDAINA

Varios

26-05-2018 ás 19.00 h

Casco Vello

Pontedeume

Danza 3

 

Moitos fillos, un mono e un castelo

Audiovisual

26-05-2018 ás 20.00 h

Casa da Cultura Manuel Lueiro Rey

O Grove

Cinemas de Galicia

 (S8) 9 MOSTRA DE CINEMA PERIFRICO

L'oeil impratif/ O ollo imperativo

Audiovisual

26-05-2018 ás 18.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MARIA FALTRI E JORGE JUNCAL

Fantasa coas palabras

Msica/Infantil

27-05-2018 ás 12.00 h

Auditorio Municipal-Pazo de Congresos

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 HELEN BERTELS + AVELINA PREZ + JOSI LAGE

Amor + Deixa de tocala, Sam + Barbarie en branco e negro

Teatro

27-05-2018 ás 19.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Teatro Obsceno. Residencia no CDG

 HELEN BERTELS + AVELINA PREZ + JOSI LAGE

Amor + Deixa de tocala, Sam + Barbarie en branco e negro

Teatro

27-05-2018 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Teatro Obsceno. Residencia no CDG

 OS MONIFATES

Msica/Infantil

27-05-2018 ás 17.00 h

Auditorio da Azucreira

Portas

Cultura no Camio

 EXTENSIN PROGRAMACIN CGAI

A Margem

Audiovisual

28-05-2018 ás 20.30 h

Cineclube Padre Feijoo

Ourense

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIN PROGRAMACIN CGAI

A Margem

Audiovisual

28-05-2018 ás 23.00 h

Cineclube Padre Feijoo

Ourense

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 (S8) 9 MOSTRA DE CINEMA PERIFRICO

Sinais en curto

Audiovisual

29-05-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 (S8) 9 MOSTRA DE CINEMA PERIFRICO

Phil Hoffman. Vivir/ filmar. Programa 1

Audiovisual

29-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 YARON ABUFALIA EN COLABORACIN COA ESAD GALICIA

Taller de iluminacin

Varios

30-05-2018 ás 10.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 (S8) 9 MOSTRA DE CINEMA PERIFRICO

Enrie Gehr. Programa 1

Audiovisual

30-05-2018 ás 19.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 (S8) 9 MOSTRA DE CINEMA PERIFRICO

Phil Hoffman. Vivir/ filmar. Programa 2

Audiovisual

30-05-2018 ás 21.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIN PROGRAMACIN CGAI

Echoes of silence

Audiovisual

30-05-2018 ás 19.30 h

Cineclube Valle-Incln

Lugo

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PATRICIA MOON

Msica

31-05-2018 ás 22.00 h

La Fbrica de Chocolate Club

Vigo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 (S8) 9 MOSTRA DE CINEMA PERIFRICO

Scott Stark. A regra do xogo. Programa 1

Audiovisual

31-05-2018 ás 18.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 (S8) 9 MOSTRA DE CINEMA PERIFRICO

Patrns de interferencias. Son e estrutura

Audiovisual

31-05-2018 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EXTENSIN PROGRAMACIN CGAI

Echoes of silence

Audiovisual

31-05-2018 ás 20.30 h

Cineclube Lumire

Vigo

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ADAM CURTIS

Pandora's box (Ep. 5 y 6)

Audiovisual

15-06-2018 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe