<<   Xuño 2019   >>
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
 
 

Localidade

Espazo

Tipo

Compaia / Grupo

Xuño 2019

 OS MONICREQUES DE KUKAS

Arlequina

Teatro/Infantil

01-06-2019 ás 18.30 h

Frum Metropolitano

A Corua

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A FEROZ

Afterparty

Teatro

01-06-2019 ás 21.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 SINAIS EN CURTO

Ciclo S8

Audiovisual

01-06-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 DESASTRONAUTS

Mis alto anda

Novo circo/ Infantil

01-06-2019 ás 20.00 h

Parque da Igrexa de Santa Mara

Cambre

 ASTAROT

A lenda viva do rock galego

Msica

01-06-2019 ás 22.30 h

Riomaior

Vilaboa

 A FEROZ

Afterparty

Teatro

02-06-2019 ás 19.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 ODAIKO

Vern mido

Msica/ Infantil

02-06-2019 ás 13.00 h

Parque da Igrexa de Santa Mara

Cambre

 REUNIN

Ciclo S8

Audiovisual

04-06-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 INVISIBLE ACTS. HOMENAXE A JONAS MEKAS

Ciclo S8

Audiovisual

04-06-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 VELLOS E NOVOS AMIGOS (1): A LUZ NA CMARA

Ciclo S8

Audiovisual

05-06-2019 ás 18.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ROSS LIPMAN: THE EXPLODING DIGITAL INEVITABLE & CROSSROADS

Ciclo S8

Audiovisual

05-06-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CENTRO DRAMTICO GALEGO

Neorretranca e posmorria

Teatro

06-06-2019 ás 20.30 h

Auditorio Municipal

Ourense

CDG en xira

 DAVIDE SALVADO

Amarelo

Msica

06-06-2019 ás 20.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

II Xornadas de Xestin do Patrimonio Bibliogrfico

 BILL BRAND: O CINE COMO SEGUNDA PEL

Ciclo S8

Audiovisual

06-06-2019 ás 18.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MALCOLM LE GRICE: STLL/MOVING LIFE (1)

Ciclo S8

Audiovisual

06-06-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CLAVE DE FADO

Msica

07-06-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GRUPO DE TEATRO DOWN COMPOSTELA

Todos os camios levan a Santiago

Teatro

07-06-2019 ás 20.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 VELLOS E NOVOS AMIGOS (2): LIAS E TRAXECTOS

Ciclo S8

Audiovisual

07-06-2019 ás 18.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 VELLOS E NOVOS AMIGOS (2): LIAS E TRAXECTOS

Ciclo S8

Audiovisual

07-06-2019 ás 18.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 VELLOS E NOVOS AMIGOS (2): LIAS E TRAXECTOS

Ciclo S8

Audiovisual

07-06-2019 ás 18.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MALCOLM LE GRICE: STLL/MOVING LIFE (2)

Ciclo S8

Audiovisual

07-06-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PITUSA SEMIFUSA

Pitusa Semifusa e os estilos musicais

Msica/ Infantil

07-06-2019 ás 19.30 h

Auditorio Constante Liste da Ramallosa

Teo

  XACARANDAINA

Musica (PA)

08-06-2019 ás 12.30 h

Recinto feiral

A Estrada

DANZA 3

 MUXICAS

O inspector

Teatro

08-06-2019 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 MARK TOSCANO. CARTA BRANCA: WINDOW LIGHTS FOR WANDERERS

Ciclo S8

Audiovisual

08-06-2019 ás 18.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 NOTHING IS SOMETHING: GESTURES FROM THE LUX COLLECTION

Ciclo S8

Audiovisual

08-06-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 A TRASTENDA DOS CONTOS (CAXOTO CONTACONTOS)

Unhas gafas como as do av

Teatro/Infantil

09-06-2019 ás 18.30 h

Auditorio Municipal Gustavo Freire

Lugo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCINS TEATRIS EXCNTRICAS

Carpe Diem

Teatro

09-06-2019 ás 20.00 h

Casa da Cultura Pintor Llorns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

  O FIADEIRO

Danza (PA)

09-06-2019 ás 19.30 h

Praza da Constitucin

Redondela

DANZA 3

 GALICIA ESCENA PRO

Teatro/Infantil/Danza

10-06-2019 ás 11.00 h

Varios espazos

Santiago de Compostela

Stima edicin do mercado galego de artes escnicas

 CAXOTO CONTACONTOS

Contos vellos novos finais

Teatro/ Infantil

10-06-2019 ás 11.00 h

Auditorio da Azucreira

Portas

 C ORQUESTRA PANTASMA

Home Orquestra

Msica/ Infantil

10-06-2019 ás 12.30 h

Auditorio da Azucreira

Portas

 LOVE ME NOT

Ciclo Fra de serie

Audiovisual

11-06-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LOVE ME NOT

Ciclo Fra de serie

Audiovisual

11-06-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 SHADOWS

Ciclo John Cassavetes

Audiovisual

12-06-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 SHADOWS

Ciclo John Cassavetes

Audiovisual

12-06-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PISTACATRO PRODUTORA DE SOOS

O autoestopista intergalctico

Novo circo/ Infantil

12-06-2019 ás 20.00 h

Alameda de Vilaza

Monterrei

 FACES

Ciclo John Cassavetes

Audiovisual

13-06-2019 ás 19.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 SARABELA TEATRO

Celebracin

Teatro

14-06-2019 ás 21.30 h

Saln Teatro

Laln

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CENTRO DRAMTICO GALEGO

Neorretranca e posmorria

Teatro

14-06-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Rianxo

CDG en xira

 MARIDOS

Ciclo John Cassavetes

Audiovisual

14-06-2019 ás 19.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PISTACATRO PRODUTORA DE SOOS

Festival de Circo Pistacatro

Novo circo

14-06-2019 ás 18.00 h

Ras e praza de Galicia

Arza

 BANDULLO AZUL

As viaxes de Filipa

Teatro/ Infantil

14-06-2019 ás 19.30 h

Bibliopiscina dos Tilos

Teo

 MANEIRO

Acaricia mis arrugas

Msica

15-06-2019 ás 22.00 h

Sala Super 8

Ferrol

Rede Galega de Msica ao Vivo

  INTERVIEW WITH THE AMBASSADOR FROM LAPLAND, TIME-LIFE NEWSREEL / THE BRIG

Ciclo John Cassavetes

Audiovisual

18-06-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ODAIKO

Odaiko familiar

Msica/ Infantil

18-06-2019 ás 11.30 h

Centro Sociocultural M. Daz Sampedro. San Cosme

Barreiros

 UNA MUJER BAJO LA INFLUENCIA

Ciclo John Cassavetes

Audiovisual

19-06-2019 ás 19.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 BRIDGES- GO- ROUND / GOODBYE IN THE MIRROW

Ciclo New American Cinema Group

Audiovisual

20-06-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ASI HABLA EL AMMOR

Ciclo John Cassavetes

Audiovisual

20-06-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TEATRO BABALUVA

Minia convdate a xogar

Teatro/ Infantil

20-06-2019 ás 17.00 h

Casa da Cultura

Chantada

 MERE CLOWN

A verdadeira historia de Hameln

Teatro/ Infantil

20-06-2019 ás 18.30 h

Piscina Municipal

Baos de Molgas

 IGLOO

Presentacin de Aquellos maravillosos daos

Msica

21-06-2019 ás 00.30 h

Sala Bianco Sama

Vilagarca de Arousa

Rede Galega de Msica ao Vivo

 SAVING THE DARK

Ciclo Fra de serie

Audiovisual

21-06-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 THE KILLING OF A CHINESA BOOKIE

Ciclo John Cassavetes

Audiovisual

21-06-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CAXOTO CONTACONTOS

Contos a p de ra

Teatro/ Infantil

21-06-2019 ás 11.00 h

Carballeira de Gonzar

O Pino

 CAXOTO CONTACONTOS

O berce das verbas

Teatro/ Infantil

21-06-2019 ás 18.30 h

Bibliopiscina dos Tilos

Teo

 VERBENA GALEGA

Msica

22-06-2019 ás 21.30 h

Parroquia do Val

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TREGUA

Presentacin de Kilmetro a kilmetro

Msica

22-06-2019 ás 22.00 h

Sala Super 8

Ferrol

Rede Galega de Msica ao Vivo

 BAKIN' BLUES BAND

Msica

22-06-2019 ás 22.00 h

Nutico

O Grove

Rede Galega de Msica ao Vivo

 DOENTES

Ciclo Pensando en cine, pensando en Galicia

Audiovisual

22-06-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 N.E.O.

Msica

23-06-2019 ás 00.00 h

Sala Super 8

Ferrol

Rede Galega de Msica ao Vivo

 QUEIMAN E POUSA

Terras de Queimada

Teatro

23-06-2019 ás 22.00 h

Praza de Santa Mara

Vilalba

 GLORIA

Ciclo John Cassavetes

Audiovisual

25-06-2019 ás 19.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 OPENING NIGHT

Ciclo John Cassavetes

Audiovisual

26-06-2019 ás 19.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CENTRO DRAMTICO GALEGO

Neorretranca e posmorria

Teatro

27-06-2019 ás 21.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 LESUIT

Pablo Lesuit con banda

Msica

27-06-2019 ás 21.30 h

Sala Bianco Sama

Vilagarca de Arousa

Rede Galega de Msica ao Vivo

 GOOD TIMES, WONDERFUL TIMES

Ciclo New American Cinema Group

Audiovisual

27-06-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 I TAKE THESE TRUTHS

Ciclo Desencadre: Stan Brakhage

Audiovisual

27-06-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 DAKIDARRA

Dakidarra en acstico

Msica

28-06-2019 ás 22.00 h

Sala Super 8

Ferrol

Rede Galega de Msica ao Vivo

 CORRIENTES DE AMOR

Ciclo John Cassavetes

Audiovisual

28-06-2019 ás 19.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 GHAZAFELHOS

A illa sen tesouro

Teatro/ Infantil

28-06-2019 ás 20.30 h

Cantn da Lea

A Pobra do Caramial

 CIRCO CHOSCO

Riscando o Ceo

Novo circo/ Infantil

28-06-2019 ás 22.00 h

Praza de Macas

Padrn

 ILMAQUINARIO TEATRO

Perplexo

Teatro

29-06-2019 ás 20.00 h

Coliseo Noela

Noia

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MANEIRO

Acaricia mis arrugas

Msica

29-06-2019 ás 20.00 h

Nutico

O Grove

Rede Galega de Msica ao Vivo

 KAR / LA BRECHA

Ciclo Off Galicia

Audiovisual

29-06-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MIRCROMINA

A familia unida

Teatro/ Infantil

29-06-2019 ás 17.00 h

Praza de Espaa

A Fonsagrada

 MAGO TOO

Un mundo ao revs

Maxia

29-06-2019 ás 22.30 h

Praza do Concello

Pantn

 CENTRO DRANTICO GALEGO

Neorretranca e posmorria

Teatro

30-06-2019 ás 19.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 BERTA RAMOS

Pettite Caravane

Maxia/ Infantil

30-06-2019 ás 11.00 h

Entorno da Saleta, Siador

Silleda

 FANFARRIA BRASSICA RAPA

Msica

30-06-2019 ás 12.00 h

rea Recreativa Veiga do Olmo

Castroverde

 VIRAVOLTA TTERES

Os msicos de Bremen

Teatro/ Infantil

30-06-2019 ás 16.15 h

Entorno da Saleta, Siador

Silleda