<<   Outubro 2019   >>
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Localidade

Espazo

Tipo

Compaia / Grupo

Outubro 2019

 SUBURBAN BIRDS

Ciclo Fra de serie/Novos Cinemas

Audiovisual

01-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 SUBURBAN BIRDS

Ciclo Fra de serie/Novos Cinemas

Audiovisual

01-10-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 39 ESCALONES

Ciclo Universo Hitchcock

Audiovisual

02-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 39 ESCALONES

Ciclo Universo Hitchcock

Audiovisual

02-10-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CONCURSO DIVERSIMACINE: SELECCIN DIVERSIDADE FUNCIONAL

Ciclo Fra de serie/Diversidarte

Audiovisual

03-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 UN VIOLENT DSIR DE BONHEUR

Ciclo Fra de serie/Novos Cinemas

Audiovisual

03-10-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PAULIA

De-Xeneracin

Msica

04-10-2019 ás 23.15 h

La Fbrica de Chocolate Club

Vigo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 N.E.O.

Msica

04-10-2019 ás 23.30 h

Sala Baranda

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Msica ao Vivo

 CON LA MUERTE EN LOS TALONES

Ciclo Universo Hitchcock

Audiovisual

04-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CON LA MUERTE EN LOS TALONES

Ciclo Universo Hitchcock

Audiovisual

04-10-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 A PANADARA

Elisa e Marcela

04-10-2019 ás 21.00 h

Teatro Principal

A Estrada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 DINAMOPRODUCIONS

Technologies

Teatro

04-10-2019 ás 21.00 h

Casa da Cultura Ramn Martinez Lpez

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 APATACN

Por unha peseta

04-10-2019 ás 21.30 h

Saln Teatro

Laln

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLNTICO

Das donas que bailan

Teatro

04-10-2019 ás 21.00 h

Teatro Lauro Olmo

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 UREAS

En Voga

Msica

05-10-2019 ás 22.00 h

Var con Uve

Moaa

Rede Galega de Msica ao Vivo

 BANDA CREBINSKY

Presentacin de Jet Lag

Msica

05-10-2019 ás 11.30 h

Club Clavicmbalo

Lugo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 CANDORKA

Fonsagrada

Msica

05-10-2019 ás 22.30 h

Club Clavicmbalo

Lugo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 LOS WAVY GRAVIES

Msica

05-10-2019 ás 22.30 h

La Pecera

Vigo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 DAKIDARRA

Transilvanias

Msica

05-10-2019 ás 23.00 h

A Pousada das nimas

Boiro

Rede Galega de Msica ao Vivo

 MIRAI, MI HERMANA PEQUEA

CGAI Jnior

Audiovisual

05-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 JEAN PHILIPPE KIKOLAS

Calor

Novo circo/ Infantil

05-10-2019 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MARELAS PRODUCINS

Liberto

Teatro

05-10-2019 ás 20.30 h

Auditorio Gabriel Garca Mrquez

Oleiros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 XAMPATITO PATO

S

Novo circo/ Infantil

06-10-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 78/52: LA ESCENA QUE CAMBI EL CINE

Ciclo Universo Hitchcock

Audiovisual

08-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 78/52: LA ESCENA QUE CAMBI EL CINE

Ciclo Universo Hitchcock

Audiovisual

08-10-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PSICOSIS

Ciclo Universo Hitchcock

Audiovisual

09-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PSICOSIS

Ciclo Universo Hitchcock

Audiovisual

09-10-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 IRIA ESTVEZ

Atlntica

Msica

10-10-2019 ás 21.00 h

Casa das Crechas

Santiago de Compostela

Rede Galega de Msica ao Vivo

 SOPHIA ANTIPOLIS

Ciclo Fra de serie/Novos Cinemas

Audiovisual

10-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PETIT PETIT (PARTES 1 E 2)

Ciclo Desencadres

Audiovisual

10-10-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MARS SONORAS

Msica

11-10-2019 ás 22.00 h

BB Bar

A Corua

Rede Galega de Msica ao Vivo

 SOM DO GALPOM

Msica

11-10-2019 ás 22.00 h

Moon Music Club

Santiago de Compostela

Rede Galega de Msica ao Vivo

 THE HENDERSONS

The Hendersons

Msica

11-10-2019 ás 22.30 h

La Pecera

Vigo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 PEPE PIA

Presentacin do disco Caminos de tierra

Msica

11-10-2019 ás 23.30 h

Club Clavicmbalo

Lugo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 SOFA ESPIEIRA

Al onde agroman as herbas

Msica

11-10-2019 ás 23.30 h

A Fundacin

Melide

Rede Galega de Msica ao Vivo

 PETIT PETIT (PARTE 3)

Ciclo Desencadres

Audiovisual

11-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 MURDER PSALM (1981) CONFESSION (1986) MARILYN'S WINDOW (1988) THE THATCH OF NIGHT (1990) NOTEBOOK (MARIE MENKEN, 1963)

Ciclo Desencadres/Stan Brakhage #36

Audiovisual

11-10-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 OS NAFRAGOS

Comenoites

Infantil/Teatro

11-10-2019 ás 18.00 h

Casa da Cultura de Bertamirns

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCINS TEATRIS EXCNTRICAS

Medida por medida de Shakespeare

Teatro

11-10-2019 ás 20.45 h

Auditorio do Centro Cvico Cultural

Arteixo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MAGN BLANCO

A nena e o grilo mis al

Teatro/ Infantil

11-10-2019 ás 20.00 h

Casa da Cultura Ramn Martinez Lpez

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLNTICO

Das donas que bailan

Teatro

11-10-2019 ás 21.00 h

Sala Baha

Foz

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BUTACAZERO

Despois das ondas

11-10-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LA TEJEDORA DE SUEOS

Como ceniza blanca sobre una hoguera

Teatro

11-10-2019 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Camio Escena Norte

 BRAIS MORN

Msica

12-10-2019 ás 22.00 h

Var con Uve

Moaa

Rede Galega de Msica ao Vivo

 LOS ETERMOS

Vientos solitarios

Msica

12-10-2019 ás 22.30 h

SalaSon

Cangas

Rede Galega de Msica ao Vivo

 SILVIA PENIDE

El efecto boomerang

Msica

12-10-2019 ás 22.30 h

La Pecera

Vigo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 PRODUCINS TEATRIS EXCNTRICAS

Cadaval conta... Vacas, guerras, porcos e cregos

Teatro

12-10-2019 ás 20.30 h

Auditorio da Casa da Cultura

Cee

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCINS TEATRIS EXCNTRICAS

Medida por medida de Shakespeare

Teatro

12-10-2019 ás 21.30 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TTERES CACHIRULO

Cronopios

Teatro/ Infantil

12-10-2019 ás 17.00 h

Auditorio Municipal. Sala Principal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ESTUDO MOMENTO

Macbeth. O rudo e a furia

Teatro

13-10-2019 ás 19.00 h

Auditorio Municipal da Xuventude

Cambados

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 FANI TRIANA - ILUSIONISTA

Bimaxias: 2 Ilusionistas en realidades paralelas

Maxia/ Infantil

13-10-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 O FIADEIRO, XACARANDAINA E CANTIGAS E AGARIMOS

Danza 3 no teattro

Danza

13-10-2019 ás 19.00 h

Teatro A Fundacin

Vigo

Danza 3

 B.P.M

b.p.m Acapella!

Msica

15-10-2019 ás 21.30 h

Borriquita de Belm

Santiago de Compostela

Rede Galega de Msica ao Vivo

 FUEL

FKM/Sen lmites e Concurso internacional de longametraxes

Audiovisual

15-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 FLESH CITY

FKM/Concurso internacional de longametraxes

Audiovisual

15-10-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ATACAMA

FKM/Sen lmites e Concurso internacional de longametraxes

Audiovisual

16-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 BLOOD MACHINES

FKM/ Sen lmites e Concurso internacional de longametraxes

Audiovisual

16-10-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 PEDRAS DE CARTN

Lrazo de Tormes

Teatro/ Infantil

16-10-2019 ás 10.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PEDRAS DE CARTN

Lrazo de Tormes

Teatro/ Infantil

16-10-2019 ás 12.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 XACOBE MARTNEZ ANTELO TRO

Msica

17-10-2019 ás 21.00 h

Casa das Crechas

Santiago de Compostela

Rede Galega de Msica ao Vivo

 STEREO (TILE 3B OF A CAEE EDUCATIONAL MOSAIC)

FKM/Utopas e distopas

Audiovisual

17-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 DIECISIETE

Ciclo Fra de serie

Audiovisual

17-10-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 TALA TEATRO

Vida de cans

Teatro

17-10-2019 ás 20.15 h

Edificio Multiusos

Monforte de Lemos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PEDRAS DE CARTN

Lrazo de Tormes

Teatro/ Infantil

17-10-2019 ás 10.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LOS ETERMOS

Vientos solitarios

Msica

18-10-2019 ás 22.00 h

Sala Garufa Club

A Corua

Rede Galega de Msica ao Vivo

 DAKIDARRA

Dakidarra en acstico

Msica

18-10-2019 ás 22.00 h

Moon Music Club

Santiago de Compostela

Rede Galega de Msica ao Vivo

 TON & TEIRA

Ton Risco e Marcos Teira

Msica

18-10-2019 ás 22.30 h

Club Clavicmbalo

Lugo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 VALENTN CAAMAO

Stormy Trucks

Msica

18-10-2019 ás 22.30 h

La Pecera

Vigo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 GREENWATER

Msica

18-10-2019 ás 23.00 h

Sala Garufa Club

A Corua

Rede Galega de Msica ao Vivo

 TREGUA

Presentacin de Kilmetro a kilmetro

Msica

18-10-2019 ás 23.00 h

A Pousada das nimas

Boiro

Rede Galega de Msica ao Vivo

 ELADIO Y LOS SERES QUERIDOS

Presentacin novo disco

Msica

18-10-2019 ás 23.30 h

A Fundacin

Melide

Rede Galega de Msica ao Vivo

 BERROBAMBN

A carreta pantasma

18-10-2019 ás 21.00 h

Frum Metropolitano

A Corua

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 (1 SESIN)

FKM/Concurso internacional de curtametraxes

Audiovisual

18-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 (2 SESIN)

FKM/Concurso Internacional de curtametraxes

Audiovisual

18-10-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CHVERE

Curva Espaa

18-10-2019 ás 20.30 h

Teatro Rosala Castro

A Corua

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PERFUSIN

Perfusin

Msica/ Infantil

18-10-2019 ás 19.00 h

Recinto ferial

Arteixo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 REDRUM TEATRO

Invisibles

Teatro

18-10-2019 ás 21.00 h

Casa da Cultura Ramn Martinez Lpez

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MALASOMBRA PRODUCINS

Bernarda

Teatro

18-10-2019 ás 21.00 h

Sala Baha

Foz

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BUTACAZERO

Despois das ondas

18-10-2019 ás 21.30 h

Saln Teatro

Laln

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VOADORA

Hemos venido a darlo todo

Teatro

18-10-2019 ás 23.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EXPRESIN PRODUCIONS

Os limpa limpa

Teatro/ Infantil

18-10-2019 ás 18.30 h

Casa da Cultura Pintor Llorns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 FUNBOA ESCNICA EN COPRODUCIN CO CDG

O que segue

Teatro

18-10-2019 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Camio Escena Norte

 IRIA ESTVEZ

Atlntica

Msica

19-10-2019 ás 22.00 h

Var con Uve

Moaa

Rede Galega de Msica ao Vivo

 CUARTA XUSTA

Un novo espertar

Msica

19-10-2019 ás 22.00 h

Arca da Noe

Vilar de Santos

Rede Galega de Msica ao Vivo

 SPANISH CASTLE MAGIC

Spanish Castle Magic

Msica

19-10-2019 ás 22.30 h

Club Clavicmbalo

Lugo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 VATAP QUINTETO

Msica

19-10-2019 ás 22.30 h

La Pecera

Vigo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 LOS ETERMOS

Vientos solitarios

Msica

19-10-2019 ás 23.30 h

Club Clavicmbalo

Lugo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 DAKIDARRA

Dakidarra en acstico

Msica

19-10-2019 ás 24.00 h

Pub Gatos

Melide

Rede Galega de Msica ao Vivo

 LAS BRUJAS DE E'LENTE

FKM/Made in Galicia

Audiovisual

19-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CHVERE

Curva Espaa

19-10-2019 ás 20.30 h

Teatro Rosala Castro

A Corua

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 IBUPROFENO TEATRO

Casa ORei

Teatro

19-10-2019 ás 20.00 h

Aula Municipal de Cultura

Betanzos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SARABELA TEATRO

Crnicas do paraso

Teatro

19-10-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Cangas

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EMILIA YAGE PRODUCCIONES

Todas hieren y una mata

Teatro

19-10-2019 ás 20.30 h

Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 OS MONICREQUES DE KUKAS

Arlequina

Teatro/ Infantil

19-10-2019 ás 18.00 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO CLSICO DE SEVILLA

Luces de Bohemia

Teatro

19-10-2019 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 REDRUM TEATRO

Idiota

Teatro

19-10-2019 ás 20.30 h

Auditorio Gabriel Garca Mrquez

Oleiros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MALASOMBRA PRODUCINS

Bernarda

Teatro

19-10-2019 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vilagarca de Arousa

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCINS

A compaeira de piso

Teatro

20-10-2019 ás 19.00 h

Auditorio Municipal da Xuventude

Cambados

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCINS DISPERSAS

Todas as marabillas do mundo

Teatro/ Infantil

20-10-2019 ás 12.00 h

Auditorio Municipal. Sala Principal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 FUNBOA ESCNICA EN COPRODUCIN CO CDG

O que segue

Teatro

20-10-2019 ás 18.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

Camio Escena Norte

 RECUERDA

Ciclo Universo Hitchcock

Audiovisual

22-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 RECUERDA

Ciclo Universo Hitchcock

Audiovisual

22-10-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ELEFANTE ELEGANTE

Patapatm

Teatro/ Infantil

22-10-2019 ás 10.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Patapatm

Teatro/ Infantil

22-10-2019 ás 12.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ENCADENADOS

Ciclo Universo Hitchcock

Audiovisual

23-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ENCADENADOS

Ciclo Universo Hitchcock

Audiovisual

23-10-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ELEFANTE ELEGANTE

Patapatm

Teatro/ Infantil

23-10-2019 ás 10.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VALENTN CAAMAO

Blind Wrestler Quartet

Msica

24-10-2019 ás 21.30 h

Borriquita de Belm

Santiago de Compostela

Rede Galega de Msica ao Vivo

 AL OTRO LADO DEL VIENTO

Ciclo Fra de serie

Audiovisual

24-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 AL OTRO LADO DEL VIENTO

Ciclo Fra de serie

Audiovisual

24-10-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 LA MACANA

Pink Unicorns

Danza

24-10-2019 ás 11.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LA MACANA

Pink Unicorns

Danza

24-10-2019 ás 21.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LA QUINTANA TEATRO

Desde o invisible

Teatro

24-10-2019 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 B.P.M

b.p.m Acapella!

Msica

25-10-2019 ás 22.00 h

Caf-Concerto Jazz Filloa

A Corua

Rede Galega de Msica ao Vivo

 N.E.O.

Msica

25-10-2019 ás 22.00 h

Sala Garufa Club

A Corua

Rede Galega de Msica ao Vivo

 CUARTETO CARAMUXO

Arrieiros somos

Msica

25-10-2019 ás 22.00 h

Arca da Noe

Vilar de Santos

Rede Galega de Msica ao Vivo

 XACOBE MARTNEZ ANTELO TRO

Msica

25-10-2019 ás 22.30 h

La Pecera

Vigo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 DAKIDARRA

Dakidarra en acstico

Msica

25-10-2019 ás 23.00 h

A Pousada das nimas

Boiro

Rede Galega de Msica ao Vivo

 ALEJANDRO VARGAS CONSORT E ROSA CEDRN

Chan na Habana

Msica

25-10-2019 ás 23.30 h

Club Clavicmbalo

Lugo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 LAS ANTONIAS EXTRABAND

Msica

25-10-2019 ás 23.30 h

A Fundacin

Melide

Rede Galega de Msica ao Vivo

 LA MIRADA DE ORSON WELLES

Ciclo Fra de serie

Audiovisual

25-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 SEGUNDA VEZ

Ciclo Fra de serie/Interseccin

Audiovisual

25-10-2019 ás 21.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CONTRAPRODUCINS

A compaeira de piso

Teatro

25-10-2019 ás 20.45 h

Auditorio do Centro Cvico Cultural

Arteixo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GHAZAFELHOS

Frankenstein

Teatro/ Infantil

25-10-2019 ás 20.00 h

Casa da Cultura Ramn Martinez Lpez

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIN

A noiva de don Quixote

Teatro

25-10-2019 ás 21.00 h

Sala Baha

Foz

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CHVERE

Curva Espaa

25-10-2019 ás 21.00 h

Teatro Lauro Olmo

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LA QUINTANA TEATRO

Desde o invisible (funcin escolar)

Teatro

25-10-2019 ás 10.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 LA QUINTANA TEATRO

Desde o invisible (funcin escolar)

Teatro

25-10-2019 ás 12.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 AL DJANGO CUARTETO

Msica

26-10-2019 ás 22.00 h

BB Bar

A Corua

Rede Galega de Msica ao Vivo

 BANDA CREBINSKY

Msica

26-10-2019 ás 22.00 h

Var con Uve

Moaa

Rede Galega de Msica ao Vivo

 VALENTN CAAMAO

Stormy Trucks

Msica

26-10-2019 ás 22.30 h

SalaSon

Cangas

Rede Galega de Msica ao Vivo

 GREENWATER

Msica

26-10-2019 ás 22.30 h

La Pecera

Vigo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 DAKIDARRA

Dakidarra en acstico

Msica

26-10-2019 ás 23.30 h

Sala Baranda

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Msica ao Vivo

 N.E.O.

Msica

26-10-2019 ás 24.00 h

Pub Gatos

Melide

Rede Galega de Msica ao Vivo

 JEAN PHILIPPE KIKOLAS

Calor

Infantil/Novo circo

26-10-2019 ás 18.30 h

Frum Metropolitano

A Corua

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SOCIEDADE AMIGOS DO CAMPO

Ciclo Pensando en cine, pensando en Galicia

Audiovisual

26-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 REDRUM TEATRO

Invisibles

Teatro

26-10-2019 ás 20.30 h

Teatro Rosala Castro

A Corua

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BEST BOY

Msica

26-10-2019 ás 14.00 h

As Pontes de Garca Rodrguez

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SERXIO PAZOS

Afiando con humor

Teatro

26-10-2019 ás 21.00 h

Casa da Cultura

Burela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 A COVA DAS LETRAS

A corva

Teatro/ Infantil

26-10-2019 ás 19.00 h

Saln Teatro

Laln

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CHVERE

Curva Espaa

26-10-2019 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALA TEATRO

Vida de cans

Teatro

26-10-2019 ás 20.30 h

Auditorio Gabriel Garca Mrquez

Oleiros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ASOCIACIN CULTURAL LA QUINTA DEL ARTE

A gran voda 2.0

Audiovisual

26-10-2019 ás 18.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 TEATRO AVENTO PRODUCINS

O Mago de Oz

Teatro/ Infantil

27-10-2019 ás 17.00 h

Centro Cultural Avenida

A Ra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CARLOS BLANCO

Os mellores monlogos

Teatro

27-10-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal Cine Alovi

As Pontes de Garca Rodrguez

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO NOROESTE

Animais de compaa

Teatro/ Infantil

27-10-2019 ás 12.00 h

Auditorio Municipal. Sala Principal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VIRAVOLTA TTERES

Peer Gynt

Teatro/ Infantil

27-10-2019 ás 18.00 h

Multiusos da Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLNTICO

Das donas que bailan

Teatro

27-10-2019 ás 20.00 h

Auditorio Municipal Hernn Naval

Ribadeo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCINS DISPERSAS

Todas as marabillas do mundo

Teatro/ Infantil

27-10-2019 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LA QUINTANA TEATRO

Desde o invisible

Teatro

27-10-2019 ás 18.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 PAULLVAREZPROJECT QUINTETO

Msica

29-10-2019 ás 21.30 h

Borriquita de Belm

Santiago de Compostela

Rede Galega de Msica ao Vivo

 DIARIOS DEL EXILIO

Ciclo Fra de serie/Patrimonio Audiovisual

Audiovisual

29-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 EL ENEMIGO DE LAS RUBIAS

Ciclo Universo Hitchcock

Audiovisual

29-10-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CONTRAPRODUCINS

Fillos do sol

Teatro

29-10-2019 ás 10.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONTRAPRODUCINS

Fillos do sol

Teatro

29-10-2019 ás 12.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LA VENTANA INDISCRETA

Ciclo Universo Hitchcock

Audiovisual

30-10-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 VERENGO

Ciclo Fra de serie/Muller e medio rural

Audiovisual

30-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CONTRAPRODUCINS

Fillos do sol

Teatro

30-10-2019 ás 10.00 h

Pazo da Cultura

Narn

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PT EXCNTRICAS EN COPRODUCIN CON TEATRO DE ADRO

Cartons

Teatro/Infantil

30-10-2019 ás 20.30 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 PT EXCNTRICAS EN COPRODUCIN CON TEATRO DE ADRO

Cartons (funcin escolar)

Infantil

30-10-2019 ás 11.00 h

Saln Teatro

Santiago de Compostela

 SPANISH CASTLE MAGIC

Spanish Castle Magic

Msica

31-10-2019 ás 22.15 h

La Fbrica de Chocolate Club

Vigo

Rede Galega de Msica ao Vivo

 BRAIS MORN

Msica

31-10-2019 ás 22.30 h

Sala Garufa Club

A Corua

Rede Galega de Msica ao Vivo

 ROMA

Ciclo Fra de serie

Audiovisual

31-10-2019 ás 18.00 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 ROMA

Ciclo Fra de serie

Audiovisual

31-10-2019 ás 20.30 h

CGAI

A Corua

Programacin do Centro Galego de Artes da Imaxe

 CONTRAPRODUCINS

A compaeira de piso

Teatro

31-10-2019 ás 21.00 h

Sala Baha

Foz

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 DE STE XEITO PRODUCINS

Running

Teatro

31-10-2019 ás 20.15 h

Edificio Multiusos

Monforte de Lemos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MALASOMBRA PRODUCINS

Bernarda

Teatro

31-10-2019 ás 20.30 h

Auditorio Municipal. Sala Principal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios